Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Hesaplardan +18 arama yapılmış

konuyu ciddi ciddi okurken bi an burada koptum :D
  2. Eray Yılmaz

Lively Wallpaper güvenilir mi?

L-lan ben boşamı para verdim D:
  3. Eray Yılmaz

Crackli uygulama kurmayın!

hatırladım çocukluğum gözümde canlandı ama bir yandan kanser ediyor bu müzik D:
  4. Eray Yılmaz

aga konu dışı olacak ama pp daki resim eski cd oyunarı yüklerken çıkan resim değil mi la
  5. Eray Yılmaz

virüs girince ben burda ben burda diye bağırıyor zaten :D
  6. Eray Yılmaz

steam hesabı çalındı nasıl labilirim

Bende öyle düşünüyorum😂
  7. Eray Yılmaz

Orayı görmemişim kusura bakma
  8. Eray Yılmaz

He o zaman allah kolaylık versin ne diyim daha
  9. Eray Yılmaz

Nasıl alamaz yalan yanlış bilgi vermeyin Bende yaşadım aynı olayı Steam desteğe yazıyorsunuz oyunları aldığınız banka kradi veya ininal falan artık neyle aldısyanız onun fotoğraf ını çekin olayıda anlatın 1-2 gün içinde size yeni şifre verecekler onla giriş yapabileceksiniz
  10. Eray Yılmaz

Bilgiayar nasıl kullanılmalı?

Crack mı dedi lan bu arkadaş? crack a hayır crack a hayır crack a hayır... :D cracklı oyun kurma korsana destek vermiyoruz steam indir oradan satın al oyununu ömür boyu hesabında kalsın istediğin zaman girip oynarsın
  11. Eray Yılmaz

Torrent PC'ye zararlımıdır?? Yavaşlatır'mı ??

bu arada şunu fark ettim güzel pc alıp da oyun oynayamayan ve pc alamayıp da oyun oynamak isteyen insanlar varmış 1592515065 hocam m* yazısını kaldırın lütfen
  12. Eray Yılmaz

Torrent PC'ye zararlımıdır?? Yavaşlatır'mı ??

kardeşim torrent indirirsin kul hakkına girersin bu bence sıkıntı değil dersen indirdiğin şey virüslü çıkarsa sistemine zarar verebilir gidip mahalledeki pc tamircisine versen oyunun parasını ustaya vermiş olacaksın öyle söyliyim sana
Top Bottom