Neler Yeni

Torrent PC'ye zararlımıdır?? Yavaşlatır'mı ??

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Net olarak cevap verecek olursak;
Torrent programı yasaldır bilgisayarını yavaşlatmaz. Korsan içerik indirirsen bu yasal değil hatta yanlış dosyayı indirmen bilgisayarına virüs bulaştıracaktır. Forumda korsana destek yasak o yüzden kimseden link bekleme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önüne gelen her siteye girmezsen Defender yeterlidir. Ama sana Kaspersky kullanmanı öneriyorum.

LURKER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Yiğit Erbabı
cs ye izin veriyor gta 5 e izin vermiyor vay be adamlara carbon atıyorsun csde :D oneomousun dedigi gibi o düşünceyi kırmalısın

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Yeni bilgisayar aldım imzamda yazıyor, oyun yüklemek istiyorum ailem izin vermiyor oyuna para verilmez diyor..
Sizce torrent zararlımıdır ? (ne önerirsiniz) zararlı değilse bile PC yavaşlar'mı sizce ?
Not: World of tanks, Gta 5, Csgo, Fortnite, Ets 2 oyunlarım var ama babam Gta 5'i suç oyunu ilerde it olursun diye kesinlikle izin vermiyor, (csgo ve fortnite oynamamada kızıyor online diye sanırım)..)
Şimdiden teşekkürler
Ben anne babamdan habersiz alıyorum hiiç uğraşamam ayrıca madem oyun oynatmıyorlar nasıl öyle bir pc almışlar orasını anlamadım.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben anne babamdan habersiz alıyorum hiiç uğraşamam ayrıca madem oyun oynatmıyorlar nasıl öyle bir PC almışlar orasını anlamadım.
Valla ailesi oyun oynatmıyor ama sistem hardcore gaming :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Batuhan Karabacak
Yeni bilgisayar aldım imzamda yazıyor, oyun yüklemek istiyorum ailem izin vermiyor oyuna para verilmez diyor..
Sizce torrent zararlımıdır ? (ne önerirsiniz) zararlı değilse bile PC yavaşlar'mı sizce ?
Not: World of tanks, Gta 5, Csgo, Fortnite, Ets 2 oyunlarım var ama babam Gta 5'i suç oyunu ilerde it olursun diye kesinlikle izin vermiyor, (csgo ve fortnite oynamamada kızıyor online diye sanırım)..)
Şimdiden teşekkürler
Böyle bir sisteme sahip olup oynayamamak mı; Welcome to the hell :(

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
kardeşim torrent indirirsin kul hakkına girersin bu bence sıkıntı değil dersen indirdiğin şey virüslü çıkarsa sistemine zarar verebilir gidip mahalledeki pc tamircisine versen oyunun parasını ustaya vermiş olacaksın öyle söyliyim sana

TheFaLcoN

80+ Bronze
LUL o kadar pc ye para verdirip gta 5 oynatmamaları garip git bari fifa 2007 oyna :D

Ayrıca ailenin bunun sadece bir PC oyunu olduğunu bilmesi ve anlaması gerek. Gerçekte insanlara silahla sıkmıyoruz :D Ah analar babalar, benim babamda anamda derdi öyle. Alıştırman lazım sonrasında onlar bile c4 le adamlara dalıyor. :D

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
bu arada şunu fark ettim güzel pc alıp da oyun oynayamayan ve pc alamayıp da oyun oynamak isteyen insanlar varmış

hay mk bende bizimkiler herşeyi yasaklıyor diyordum daha beterleride varmış allah kurtarsın nediyim bizimkilerde bir motor almama izin vermiyor ondan başka sıkıntı yok
hocam m* yazısını kaldırın lütfen

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bu arada şunu fark ettim güzel PC alıp da oyun oynayamayan ve PC alamayıp da oyun oynamak isteyen insanlar varmış

hocam m* yazısını kaldırın lütfen
Bu ben oluyorum :D Oyun oynamayı çok seviyorum ama güzel PC yok aynı oyunları sardırıp duruyorum :)

Adolf Hitler

80+ Bronze
Arkadaşlar bir yanlışlık olmuş oyun almama ve oynamama izin veriyor babam (gta5 dahil) böyle bir durum yok, sıkıntı yok yanlış anlaşılmasın

Son düzenleme:

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
Top Bottom