Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Direncin kodundan emin değilim

2Mohms direnç varsa deneye bilirsiniz Bir zararı olacağını sanmıyorum
  2. Eray Yılmaz

Direncin kodundan emin değilim

205 sanırım Ölçü aletiyle ölçmeyi deneyin
  3. Eray Yılmaz

6 TANE ARGB fan ışıkları günde 10 saatten ayda ne kadar elektrik harcar

Kendi kullanmış olduğum fanlardan ( cooler master sickleflow argb ) hesap yaparsak 12V X 0.37A = 4,44W 4,44W X 6 adet = 26,64W biz bunu düz 27W hesaplayalım 27W X 10 saat = 270W 270W / 1000 = 0,27kW 0,27kW X 0,80 = 0,216 TL ( günlük ) 0,216 X 30 = 6,48TL ( aylık ) Uykusuzluktan belki yanlış...
  4. Eray Yılmaz

6 TANE ARGB fan ışıkları günde 10 saatten ayda ne kadar elektrik harcar

watt X saat = watt / 1000 =kw X 80 kuruş (1 kw şuan ne kadar bilmiyorum en son 80 diye hatırlıyordum) çıkan sonuç 1 günlük
  5. Eray Yılmaz

Elektronik sigara nereden alabilirim?

Hocam buharkeyf ten coil alacaktım araştırırken sahte dandik klon ürünler sattıklarını söyleyenler vardı diye almamıştım Sizce riske gireyim mi Elimdeki cihaz joyetech eGrip 2 Coil SS316 Eski ürün olduğu için heryerde bulamıyorum
  6. Eray Yılmaz

Monitörün güç kablosu ile kasanın güç kablosunu karıştırdım sorun olurmu?

Sıkıntı olmaz Kablonun üzerinde 250v 10a (=2500w) yazısı kablonun taşıya bileceği max güçtür içiniz rahat olsun
  7. Eray Yılmaz

Telefon batarya çipleri

hocam arada değişen bir şey olduğunu hiç fark etmedim çipli yapın içiniz rahat olsun
  8. Eray Yılmaz

Bu RGB Led nasıl elektriğe bağlanır?

Link yanlış sanırsam
  9. Eray Yılmaz

Multimetre 1 gösteriyor

Ucuz dandik multimetre ise hiç uğraşmayın daha iyisini almanızı öneririm
  10. Eray Yılmaz

Multimetre 1 gösteriyor

işaretlediğim smd yanmış gibi duruyor yeni smd direnç ile değiştirip tekrar deneyin
  11. Eray Yılmaz

12v adaptörde siyah ve beyaz kablolar var. Hangisi + hangisi -

beyaz çizgili olan + olur genelde fana ters bağlantı yapınca bir şey olmuyor
  12. Eray Yılmaz

Yapılmasını İstediğiniz Proje Veya Ürün Var Mı?

malesef yok D:
  13. Eray Yılmaz

Yapılmasını İstediğiniz Proje Veya Ürün Var Mı?

doların ve euronun düşmesi ekonominin düzelmesi asgeri ücretin artması başka ne var la
  14. Eray Yılmaz

Kasamdan Elektrik Çarpıyor

toprak olmayan evlerde nötr den prizin toprak kısmına bir kablo ek yapman şunu belirteyim fazdan toprağa kablo ek yaparsan bu sefer çarpıla bilirsin o yüzden kontrol kalemiyla faz ve nötr ü bul öyle yap
  15. Eray Yılmaz

yokmuş la topraklı priz alıp sıfırlama yapın öyle deneyin lütfen diğer arkadaşların dediği gibi kobloları düngün toplayın
  16. Eray Yılmaz

evde topraklama yok sanırsam toprak yoksa sıfırlama yapıp öyle denermisiniz?
  17. Eray Yılmaz

5-10Km Menzilli Lazer Önerisi

hocam ne içip ne yaşıyorsunuz ya :D lazer tutunca camdan baktın mı belki mid de awp vardı seni bekliyordu :D
  18. Eray Yılmaz

PC Kasasının Vidasına Dokununca Hafif Elektrik Çarpması

kaçak var evinizde toprak hattı varmı? psu nedir?
  19. Eray Yılmaz

rgb şerit led

nfs serisi ☺ bir zamanlar en efsane oyundu özellikle nfs carbon ve nfs underground 2(bence)
  20. Eray Yılmaz

Oda İçin Led Işık

knk tek çipli almaya değmez
Top Bottom