Neler Yeni

Elektronik sigara nereden alabilirim?

Efem1905

80+ Bronze
Puf kullandım ancak tadı vs elektronik gibi değil daha az bir aramosı var çekimi vs kötü pufların

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Buharistan ve buharkeyf sitelerini tercih edebilirsin likit ve yedek parçalarımı hep oradan alıyorum ve sorun çıkarmıyorlar
Hocam buharkeyf ten coil alacaktım araştırırken sahte dandik klon ürünler sattıklarını söyleyenler vardı diye almamıştım
Sizce riske gireyim mi
Elimdeki cihaz joyetech eGrip 2
Coil SS316
Eski ürün olduğu için heryerde bulamıyorum

neves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Can Seven
Buharkeyf0 nasıldır?
daha 3 gün önce aldım oradan justof gminifit ve indirimli salt likitle 440 a aldım jsutfog minifit şuanda en ucuz cihaz ve yorumlarına b akarsanız gerçektende kaliteli bende memnunum öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpressten alamaz mıyım? Coolvape ürünleri uygun fiyata satıyor.
HAYIR SAKIN! gümrükten geçse bile deli vergi ödersin türk e sigara sitelerinden al

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Overclock , 2. el sistem toplama , oyun , sağlık
Hocam buharkeyf ten coil alacaktım araştırırken sahte dandik klon ürünler sattıklarını söyleyenler vardı diye almamıştım
Sizce riske gireyim mi
Elimdeki cihaz joyetech eGrip 2
Coil SS316
Eski ürün olduğu için heryerde bulamıyorum
vallahi ben 2 kez 3lü paket coil aldım herhangi bir sorun veya dandiklik söz konusu değil di zaten yedek parça alabileceğiniz 2 site var yani alacaksanız mecbursunuz zaten fakat dediğim gibi ben bir sorun yaşamadım

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
daha 3 gün önce aldım oradan justof gminifit ve indirimli salt likitle 440 a aldım jsutfog minifit şuanda en ucuz cihaz ve yorumlarına b akarsanız gerçektende kaliteli bende memnunum öneririm
vallahi ben 2 kez 3lü paket coil aldım herhangi bir sorun veya dandiklik söz konusu değil di zaten yedek parça alabileceğiniz 2 site var yani alacaksanız mecbursunuz zaten fakat dediğim gibi ben bir sorun yaşamadım
600 civarına önereceğiniz modeller var mıdır? Ayrıca hangi likitleri tercih etmeliyim? 0mg nikotinli kullanıyorum genellikle ve tadı güzel olanları tercih ediyorum sizin önerinizi de bekliyorum.

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
600 civarına önereceğiniz modeller var mıdır? Ayrıca hangi likitleri tercih etmeliyim? 0mg nikotinli kullanıyorum genellikle ve tadı güzel olanları tercih ediyorum sizin önerinizi de bekliyorum.
bu bütçe ile anca smok vape pen 22 veya smok mag baby (690₺) alabilirsin fakat bunların sıkıntılı tarafı tak çıkar pilleri yok , yani otomatik entegre pil ile gelmekte ve mAh olarak düşük kapasite yani gün aşırı şarj etmen gerekir ve doğal olarak 1-2 sene sonra pil değişmi sıkıntı yaratır ben almanı önermem 2-3 sene sana sorun yaratmıcak bir şey almak istersen 800-1000₺ bütçen olmalı. Veya 2. e-sigara satş sitesi var smok-eleaf-vaporesso markaları tercih et bu markaların yedek parçası bol diğer markalar sıkıntı.
https://esigarakulubu.com/esk-2-el-urun-satisi
ben cihazımı buradan almıştım 2 sene önce hala sorun yaşamadım. likit olarak bir şey demeyeceğim senin keyfine bağlı mesela ben kırmızı meyve tatlarını sevmiyorum daha böyle fresh mentollü limonlu karpuzlu falan olabilir elmalı olabilir o şekil tatları seviyorum genellikle bende 0mg nikotin tercih ediyorum. denemek sana kalmış ama bence mentollü tatları denemelisin

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
bu bütçe ile anca smok vape pen 22 veya smok mag baby (690₺) alabilirsin fakat bunların sıkıntılı tarafı tak çıkar pilleri yok , yani otomatik entegre pil ile gelmekte ve mAh olarak düşük kapasite yani gün aşırı şarj etmen gerekir ve doğal olarak 1-2 sene sonra pil değişmi sıkıntı yaratır ben almanı önermem 2-3 sene sana sorun yaratmıcak bir şey almak istersen 800-1000₺ bütçen olmalı. Veya 2. e-sigara satş sitesi var smok-eleaf-vaporesso markaları tercih et bu markaların yedek parçası bol diğer markalar sıkıntı.
https://esigarakulubu.com/esk-2-el-urun-satisi
ben cihazımı buradan almıştım 2 sene önce hala sorun yaşamadım. likit olarak bir şey demeyeceğim senin keyfine bağlı mesela ben kırmızı meyve tatlarını sevmiyorum daha böyle fresh mentollü limonlu karpuzlu falan olabilir elmalı olabilir o şekil tatları seviyorum genellikle bende 0mg nikotin tercih ediyorum. denemek sana kalmış ama bence mentollü tatları denemelisin
Yani bütçeyi arttırıp daha kaliteli ve uzun ömürlü cihazlar mı tercih etmeliyim?

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
ben de 500-600 civarı bir model arıyorum daha önce hiç kullanmadım başlangıç kiti olarak önerebileceğiniz modellerin linkleri varsa atabilir misiniz?

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Yani bütçeyi arttırıp daha kaliteli ve uzun ömürlü cihazlar mı tercih etmeliyim?
bana göre öyle, evet aylık masraf sadece 150₺ falan olur likit ve coil. Ben bu cihazı kullanıyorum ve tip olarak ta bu tip cihazları kullanmanı tavsiye ederim.

Vaporesso-Swag-2-Elektronik-Sigara-Kit (1)-800x923.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de 500-600 civarı bir model arıyorum daha önce hiç kullanmadım başlangıç kiti olarak önerebileceğiniz modellerin linkleri varsa atabilir misiniz?
başlangıç cihazları bunlar oluyor ama üstte açıkladığım gibi şarjı fazla gitmiyor buhar performansı ortalama ve değiştirebileceğiniz pili yok yani pil kapasitesi düşük gün sonuna şarj yetmeyebilir. cihazın 1.5 -2 senede bir mutlaka pili yenilenmeli bunu alıp sonra yeni cihaza geçecem diyorsanız ok fakat uzun ömürlü olmaz @BurakReiS @sa9a

bide versiyon 2 modeli de var 630₺

Son düzenleme:

bıraktım

80+ Bronze
konu dışı ama elektornik sigara zararlı mı zararlıysa ne kadar zararlıdır normal sigaraya göre daha mı iyidir

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
nargile mi daha zararlı sigara mı yoksa elektrikronik sigara mı
az zararlıdan çok zararlıya doğru sıralar mısınız

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
nargile mi daha zararlı sigara mı yoksa elektrikronik sigara mı
az zararlıdan çok zararlıya doğru sıralar mısınız
e sigara - nargile - sigara
Nargile den zararlı olabilir e-sigara türüne göre fakat en zararlısı sigara. Kullandığın likite göre e-sigara da zararlı olabilir bunların en zararsız hali sıralaması böyle.

Top Bottom