Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Sistemde çok düşük performans

Rust drop girmesi çok normal Min 10gb ram istiyor Diğer oyunlara gelecek olursak sisteminiz gelen güncellemelerle yetersiz kalmış olabilir
  2. Eray Yılmaz

RGB KONTROLCÜ TUŞLARI

M = mode S = speed + ve - ayarlamanız için
  3. Eray Yılmaz

Çözüldü✓ Kasa fanları çalışmıyor

anakartta system fan soketine takın
  4. Eray Yılmaz

Çözüldü✓ Kasa fanları çalışmıyor

sağ üst köşeden gelen 3 pinli kablo boşta sanki
  5. Eray Yılmaz

R5 1600 1660 super besler mi

Besler Ben o işlemciyle 3070 Ti beslemeye çalışıyorum :p
  6. Eray Yılmaz

Her yeni oyun yüklediğimde pc fps sabitliyor

Amd kart mı kullanıyorsunuz ? Amd software ayarlarında max ve min fps ayarları var onu değiştirin odan dolayı yapabilir gibi geldi Nvdia kullanıyorsanız bilmiyorum
  7. Eray Yılmaz

Frisby rgb kontrolcu resetleme

reset yerini çok yanlış anladınız :D fanları kontrol etmek için anakartınız da doğru pin yoksa kontrolcü üzerinden kotrol ediyorsunuz reset yazan yere kasa üzerindeki reset tuşunu kontrolcüye bağlayıp her reset tuşuna bastığınız da renkler ve modlar arasında geçiş yapıyor
  8. Eray Yılmaz

Masaüstündeki ne olduğunu anlamadığım arkadaş

görev yöneticisin de voice control engine açıksa kapatın
  9. Eray Yılmaz

YARDIM Dark X-Force RGB aydınlatma kısa devre

Hocam kısa devre olsa ışıklar hiç yanmazdı Açıkcası bana saçma geldi
  10. Eray Yılmaz

(ACİL) PC ye ice tea döküldü bir şey olur mu?

bir şey olacağını sanmıyorum bu tür konular açıldıkça pc sine rakı döken arkadaş aklıma geliyor :D
  11. Eray Yılmaz

Argb desteği olan anakart tavsiyesi verebilir misiniz?

Hocam önce temiz bi format atıp driverleri kurun bios u güncelleyin xmp açın ram frekansları düşükte çalıştığı için yavaş gibi gelebilir gözünüze bunları yaptıkdan sonra sorunsuz çalışacağını düşünüyorum
  12. Eray Yılmaz

Hocam cumartesi günü sipariş verdim bugün elime ulaştım anakart bana şuan birçok desteği sundu birazdan bios güncelleyeceğim
  13. Eray Yılmaz

Hocam bende ondan korkuyorum parayı ayarladım fakat 1-2 hafta indirim girermi diye düşüncesinden almıyorum
  14. Eray Yılmaz

4 Gözle bekliyorum hocam :)
  15. Eray Yılmaz

Şimdi den hayırlı olsun Yakın zaman da bende alacağım ürün geldiği zaman ürün hakkında biraz bilgi verebilir misiniz ?
  16. Eray Yılmaz

@crazyreign bana önermişti o sebepten bende aynı anakartı önerdi :)
  17. Eray Yılmaz

msı b550 gaming edge wifi öneririm hocam Bende alacaktım düğün muhabbeti saolsun alamadım
  18. Eray Yılmaz

Ram Okumama Sorunu 4 Slot

Ramları nasıl yerleştirdiniz ? 1.slot a takarsanız diğer ram i 3.slot a takmanız gerekir
  19. Eray Yılmaz

Bilgisayardan Çat Diye Ses Geldi ve Bilgisayar Kapandı

SMD (Surface Mount Devices) yüzeye monte devre elemanları anlamına gelmektedir. Bu elemanlar yapısal olarak devre elemanlarına göre oldukça küçüktür, dolayısıyla devre üzerinde kapladığı alan da az olmaktadır. ( nedir.com dan alıntıdır ) smd direnç , smd bobin , smd led , smd kondansatör gibi...
  20. Eray Yılmaz

Bilgisayardan Çat Diye Ses Geldi ve Bilgisayar Kapandı

Hocam smd ler GG smd değişince düzelebilir fakat pcb yolunu bozduysa büyük ihtimal anakartı değiştirirler diye tahmin ediyorum garantiye yolladınız mı ? bir sonuç var mı ?
Top Bottom