Arama sonuçları: *

1. Eren34

01 adanayı nereden izleyebilirim

Hocam 6 sezonu 7 günde izlerim diyorsanız BluTV'nin 7 günlük üyeliği ücretsiz.
  2. Eren34

Yardım Diziyi tekrar izlemek istiyorum ama hatırladığım için izleyemiyorum

Valla merak ettimde açıkcası, Üniye hazırlanıyorum üniye hazırlanmasam açar izlerim. :D
  3. Eren34

Yardım Diziyi tekrar izlemek istiyorum ama hatırladığım için izleyemiyorum

3-4 günde 52 bölümlük diziyi mi izlediniz, pes doğrusu o.O2 :oops:
  4. Eren34

Önerdiğim Herkesin Bana Sövdüğü Film

Aha cidden mi? E ama doktorda mortingen oldu. Yeni bi ruh hastası alman doktor daha mı var? O ne yapıyor milleti amudamı birbirine bağlıyor kalbim dayanmaz. ama sanırım... izleyeceğim, merak ettim :D
  5. Eren34

Ulan film bitti şimdi. Japon abi kendini kesmiyeydi iyiydi :( Benim kıyak polis ağabeyde mortingen oldu :( Cidden hem pislik, hem üzücü hemde gerici bi filmdi. En son yanağından sarı sıvı gelen ablada öldü :( Ortadaki güzel gözlü ablamız kaldı geriye. O da ölür herhalde çok dayanmaz. Demem o...
  6. Eren34

Valla benim capon dayının içinden zombi çıktı. Dişledi bizim lale doktorun boynunu. Ayrıca 'ağzına etmek' muhabbetini gerçek hayata dökmeselermiş iyi olurmuş. Ablaya üzüldüm açıkcası. Şuan devam ediyorlar, merdivenden yukarı sürünüyorlar. Ayrıca polis abimizden o sarışın olan doktora ayar çekti...
  7. Eren34

İzlemeye devam ediyorum. Abla bi şekil anesteziden kaçtı da kaçarken serumu unuttu kol yarıldı :/ Umarım gaçabilir.
  8. Eren34

Ya izlemeye başladım da şimdi filmi. Japon dayıya çok üzülüyorum şimdiden, tepkileri falan cok iyi 😥
Top Bottom