Neler Yeni

01 adanayı nereden izleyebilirim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ycl.iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İbrahim yücel
01 adanayı ücretsiz nereden izleyebilirim?

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,161
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Konuyla alakasız. İzlemeni tavsiye etmem. Milyarlarca daha iyi yapım vardır. Dili türkçe onları sayarsak 10larca vardır.

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Hocam 6 sezonu 7 günde izlerim diyorsanız BluTV'nin 7 günlük üyeliği ücretsiz.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Konuyla alakasız. İzlemeni tavsiye etmem. Milyarlarca daha iyi yapım vardır. Dili türkçe onları sayarsak 10larca vardır.
İlk sezonlar gerçekten öyle, ilerledikçe kaliteli oldu. Mesela sokağın çocukları, kıyma. Ben iki diziyi de beğendim. Yapım, çekim başarılı.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
dizipal

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,161
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İlk sezonlar gerçekten öyle, ilerledikçe kaliteli oldu. Mesela sokağın çocukları, kıyma. Ben iki diziyi de beğendim. Yapım, çekim başarılı.
Knk yanlış anlama ama adı sokağın çocukları olan oyuncuları sokaktan toplanmış insanlar olan bir dizi ne kadar kaliteli olabilir? Bu ülkede Kv, ezel, aşk-ı memnu, avrupa yakası son zamanlardan örnek vermem gerekirse Şahsiyet gibi işler yapıldı. Daha sayamadığım bir sürü kaliteli iş vardır. Zamanımı 01 sokağın çocukları gibi dizileri izlemeye ayırmazdım açıkçası.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Knk yanlış anlama ama adı sokağın çocukları olan oyuncuları sokaktan toplanmış insanlar olan bir dizi ne kadar kaliteli olabilir? Bu ülkede Kv, ezel, aşk-ı memnu, avrupa yakası son zamanlardan örnek vermem gerekirse Şahsiyet gibi işler yapıldı. Daha sayamadığım bir sürü kaliteli iş vardır. Zamanımı 01 sokağın çocukları gibi dizileri izlemeye ayırmazdım açıkçası.
İzlenmeyecek kadar kötü değiller aslında. Ayrıca bahsettiklerin eski sonuçta. Nf&chill en iyisi, Türk yapımı güzel şeyler çok nadir.

Yakamoz S-245 tavsiye ederim bu arada.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
leyla ile mecnun

Farway

80+ Silver
Bazı saçma abartı olaylar olmasa güzel örneğin Cihat sarsılmazın hep çatışmada araba tepelerinde olup ölmemesi,burakla cengonunda olup ölmemeleri aşırı saçma ama genel olarak güzel heyecan veriyor s5 s6 tavsiyem.
Vodofone lulara 6 aylık ücretsiz.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,161
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İzlenmeyecek kadar kötü değiller aslında. Ayrıca bahsettiklerin eski sonuçta. Nf&chill en iyisi, Türk yapımı güzel şeyler çok nadir.

Yakamoz S-245 tavsiye ederim bu arada.
Eski olduklarının ben de farkındayım ama kaliteli iş her zaman kaitelidir zamansızdır. Eski dizilerle şimdikiler arasında uçurum var sadece bizim ülkede değil dünyada (Şahsi görüşümdür). Dizi, film, kitapları popülerken izlemek,okumak arkadaşlarla tartışmak çok daha farklı haklısın. Sırf 1990-2010 arası yapımları zamanında izlemek için bile daha erken doğmak isterdim. Çünkü çoğu zamanın ötesinde çok kaliteli işler. Piyada tonla süper kahraman dizisi var ama bana hiçbiri batman 3lemesinin tadını vemiyor. Fantastik yapımlar da Lotr ve harrt poter a yaklaşamıyor bence. Düşünsene yüzüklerin kardeşliğini 2001de sinemada izliyosun :D.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom