Arama sonuçları: *

1. E

Arctic MX-4 vs Thermal Grizzly Hydronaut

Hangisi daha iyidir? Overclock yapıyorum. Arctic MX-4 vs Thermal Grizzly Hydronaut
  2. E

100 TL Bütçe ile Termal Macun Önerisi

100 TL'ye en iyi termal macun hangisi? 100 TL max 10 TL aşar.
  3. E

Kule Tipi Fanın İşlemciye Temas Eden Kısmı Kararmış. Sıkıntı Yaparmı?

Yani işlemciyi soğutmasında sıkıntı yapmaz. Çünkü Arctic MX-4 termal macun Satın aldım çok düşük performans gösterdi.
  4. E

Kule Tipi Fanın İşlemciye Temas Eden Kısmı Kararmış. Sıkıntı Yaparmı?

Merhaba Arkadaşlar Dün işlemcime termal macun değişimi yaptım yaparken Kule tipi cpu fanın işlemciye temas eden bakır kısım birazcık kararmış. Sizce işlemcinin soğumasında sorun yapar mı?
  5. E

Ekran karti kasagin alt kapagina yakin

Pek sorun olmaz diye düşünüyorum. Eğer kasa kapağı açık kullanıyorsanız ısı baya düşecektir
  6. E

Yardım [ÇÖZÜLDÜ] NEDEN BU KADAR SICAK ?

Bu aralar havalar çok sıcak aynı sorun bende de olmaya başladı. 1593290765 Normalde eski halinde kaç dereceydi?
  7. E

sistem yükseltme

Tamam illa oyunları yüksekte oynamak istemiyorum işimi görsün istiyorum. Oynadığım Oyunlar; PUBG Mobile GTA V CS-GO Zula League Of Legends
  8. E

Bilgisayarım Fazla Isınıyor

Fanın devirini arttırabilirsin. 200-100 TL butcen varsa kule tipi fan alabilirsin.
  9. E

sistem yükseltme

Sistem; İşlemci: İ5 2500 Ram: 8Gb 1600 Mhz Anakart: DQ67OW Ekran kartı: R7 240 Ssd: JD240 LE 240 Gb Sistemi ekran kartiyla yukseltmek istiyorum. Mümkünse GTX 750 ti altı ekran kartı önermeyin. Aliexpress den önerebilirsiniz. Bütçe: 500 TL
  10. E

İşlemci tam yükte 98-105 dereceleri görüyor

Tamam arkadaşlar kule tipi soğutucu ve yanında gelen termal macunla sounumu çözdüm artık işlemci 50 - 55 derecelere çok zor geliyor. Hepinize Teşekkür Ederim.:)
  11. E

evet fanı düzgün takılı (sabitli) macunu henüz kurumadı
  12. E

Merhaba başlıktan da gördüğünüz gibi. Sistem: İşlemci: i5 2500. Anakart: DQ67ow. Bu işlemciyi stok soğutucu ile kullanıyorum PUBG Mobile oynarken 100 dereceyi görüyorum. O yüzden ne yapmalıyım termal macun sürülü. Eğer fan değştireceksem fan önerir misiniz? bütçem 100 TL
  13. E

İşlemci %70 kullanımda 90-100 derece oluyor

termal macun kurumadı(yeni sürdüm)
  14. E

İşlemci %70 kullanımda 90-100 derece oluyor

Merhabalar öncelikle ben yeni bir bilgisayar aldım. Bileşenler aşağıda yazıyor. Bileşenler: İşlemci: Intel Core i5 2500 3.3GHz. RAM: 4+4=8 GB 800 MHz çift kanal. Anakart: Intel DQ67ow. Evet başlıkta da yazdığı işlemci çok ısınıyor PUBG Mobile'a girdiğim an direk işlemci 90-100 derece olmaya...
Top Bottom