Neler Yeni

Bilgisayarım Fazla Isınıyor

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Selam Herkese, Arkadaşlar Ben Kasa Topladım ama sorunu çok fazla ısınıyor. Kasa hava delikli bir sürü Önde 3 tane Arkada 1 tane birde işlemci fanı ona rağmen acayip ısınıyor. Macun Sıkmadım Arkadaşlar Çünkü Amd Fanlarının altında hazır macunlu şekilde geldi ve bende taktım. Far Cry 5, Bannerlord gibi oyunlara giriyorum 10 20 dakika sonra Cama
Fanların olduğu kısım ana kartın olduğu yer acayip ısınıyor el yakacak şekilde, Uzun bi süre oynadık tan sonra 80 75 dereceye kadar çıkıyor Sebebi Macun Yüzünden mi Yoksa Başka Birşeymi Yardımcı Olur musunuz Tavsiyeniz Nelerdir?
Kasamın Parçaları;
  • Amd Ryzen 5 2600 İşlemciAlıntıyı görüntüle
  • Sapphire RX 570 8 GB Ekran Kartı​
  • Gigabyte B450 M S2H Ankart​
o cam yerine pileksi yaptır ölçüsünü al en az 7 derece fark olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan önerin varmı dır ben pek anlamıyorum hangisi iyi hangisi kötü Atabilirmisin Rica Etsem
-
işlemci fanı https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fa...MI5-zQgMWc6gIVAc-yCh1a9wKzEAYYASABEgIRO_D_BwE

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ersin Zorba
Instagram
ersinzorba_
Selam Herkese, Arkadaşlar Ben Kasa Topladım ama sorunu çok fazla ısınıyor. Kasa hava delikli bir sürü Önde 3 tane Arkada 1 tane birde işlemci fanı ona rağmen acayip ısınıyor. Macun Sıkmadım Arkadaşlar Çünkü Amd Fanlarının altında hazır macunlu şekilde geldi ve bende taktım. Far Cry 5, Bannerlord gibi oyunlara giriyorum 10 20 dakika sonra Cama
Fanların olduğu kısım ana kartın olduğu yer acayip ısınıyor el yakacak şekilde, Uzun bi süre oynadık tan sonra 80 75 dereceye kadar çıkıyor Sebebi Macun Yüzünden mi Yoksa Başka Birşeymi Yardımcı Olur musunuz Tavsiyeniz Nelerdir?
Kasamın Parçaları;
  • Amd Ryzen 5 2600 İşlemciAlıntıyı görüntüle
  • Sapphire RX 570 8 GB Ekran Kartı​
  • Gigabyte B450 M S2H Ankart​
Fanın devirini arttırabilirsin. 200-100 TL butcen varsa kule tipi fan alabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,738
Üyeler
142,019
Son üye
maheesvara
Top Bottom