Arama sonuçları: *

1. Faveouls

gtx1650 ile en iyi coin kazancı

Sana gunluk 11TL getirisi olur o kartin max. (Tabi efendim 100-200TL)
  2. Faveouls

RVN coin madenciliği

Sen böyle yazdın fakat geçmişte onun neler yaptığını bilmiyorsun. Herkesi trolleyip, saçma saçma konular açıp, tüm mesajlara kızgın emojisi atıp herkesi trollediğini, Cem Yılmaz falan olduğunu zannediyordu. O yüzden "Kanser Çocuk" diye hitap ettim ona. Sen de kızgın emojini kaldırır isen...
  3. Faveouls

RVN coin madenciliği

Sen yaşıyon mu kanser çocuk. Üstelik harddisk ile yapılan madencilik raven coin değil, chia coin.
  4. Faveouls

Mining zararları nelerdir?

Ekran kartını serin tutabilirsen normal kullanmadan pek bir fark olmaz, ama ekran kartı bellek sıcaklığı 90C üzerinde çalışır ise yapmanı tavsiye etmem.
  5. Faveouls

Coin almak için güvenilir site önerisi

Nasıl parasını yok etsin, Binance gibi bir kuruluşta. Şu an en iyi krypto borsa kuruluşu benim gözümde Binance. Sebebi şu an ki konumu ve projeleri. Siz Binanceyi Türk kuruluşu falan mı zannediyorsunuz yoksa.
  6. Faveouls

Coin almak için güvenilir site önerisi

Sana bu konu hakkında tek önerim "TÜRK" yapımı platformları kullanmaman olur. (BİNANCE)
  7. Faveouls

ne kazmalıyım ? ekran kartlarım 2gb

O ekran kartı ile mining hayali kurmayın hiç. Ancak kırmızı çizginin altındakileri kazarsın onlarda sana aylık 1 dolar Kazandırır belki o ekran kartı ile. https://prnt.sc/zdc61v
  8. Faveouls

Güvenli Kripto Alım-Satım Nasıl Yapılır?

GVK kapsamı itibariyle gerçek kişilerin elde ettikleri gelir olarak değerlendirilen kazanç ve iratlara ilişkin ödenmesi gereken gelir vergisini düzenlemektedir. GVK’nin 2’nci maddesi uyarınca, gelir olarak değerlendirilebilecek kazanç ve iratlar şunlardır: Ticari kazançlar Ziraî kazançlar...
Top Bottom