Arama sonuçları: *

1. Fenixen

DA-Sistem 2 PC Rest Atıyor

Ekran kartı sürümüm 20.4.2 ve güncel en iyi sürüm şuan ve bios um da güncel sebep ne olabilir acaba ?
  2. Fenixen

Bios um güncel E.k Güncel bunlardan sonra format attım driver vs kurdum. Test ettim sistemi sıkıntı yok gibi gözüküyor
  3. Fenixen

Arkadaşlar herkese merhabalar Herkese iyi günler dilerim. Donanım Arşivi sisteme sahibim ve bir konudan yana sıkıntı yaşıyorum nasıl çözüme ulaşacağım konusunda sizden destek almak istedim. Sistemi kullanırken bir anda donup kalıyor( bu bugün Web insta dan tam videoyu başlata bastığımda...
  4. Fenixen

Donanım Arşivi Sistem-2 Sorun Yaşıyorum.

Şuanlık herhangibi bir problem yok. Format atttığım günden beri.
  5. Fenixen

hocam dediğin her şeyi yaptım. Windows crack değil key aldım etkinleştirdim Ekran kartı sürüm dediğin gibi. Crystal disk onu da deniyicem. 1594507836 @mindoXp @Emirhandkee sorunsuz sanırım
  6. Fenixen

@mindoXp Burning test sorunsuz çıktı. 1594476961 @Emirhan @Emirhandkee SSD sanki normal olması gerektiği gibi yazma ve okuma vermiyor gibi bakabilir misin ?
  7. Fenixen

Anladım teşekkürler tüm sorular için.
  8. Fenixen

Hız konusunu soruyorum. Mhz. O yüzden sıkıntı var mı ;?
  9. Fenixen

Key i aldım şuan format atıcam ama sanırım güncel 2004 sürüm yükliyicem. O zaman direk her şeyi güncel yüklemem doğru olmaz mı ? 1594465871 Burda herhangibi bir sıkıntı var mı ?
  10. Fenixen

Ekran kartı sürüm 20,7,1 Bip sesine gelicek olursa bip sesini duydum direk rest koydum onu tam kavrayamadım. devam eden bip sesi ama ve de mouse hareket etmiyordu ona dikkat ettim.
  11. Fenixen

Anladım Teşekkürler. 1594461478 Tamamdır win 10 1909 nerden indirebilirim o konuda yardımcı olabilir misin ?
  12. Fenixen

Key almakla vs uğraşmamak için hep kmsc... olan crack i atıyordum. Bundan sonra yüklemem daha. Bu cmd den etkinleştirmeyi de yeni yeni görüyorum. 1594461135 hocam sonuçların nasıl çıkması lazım yani iyi yada kötü olduğunu nasıl anlarım ? 1594461159 Ve de ne kadar süre çalıştırmam lazım bunları...
  13. Fenixen

Orjinal olarak win 10 1909'u nerden indirebilirim ? Şuan bilgisayara format atma kararı aldım zaten Crack vs kullanmıyıcam. Driver larım güncel. Bios Güncel. Ekran kartımın sürümü güncel (bunları kontrol etmem için doğru sürümleri vs söyleyebilir misin ? Bip sesine gelicek olursak. Ramdan...
  14. Fenixen

Sıcaklık değerlerim herkesin altında bile kalıyor olabilir ondan yana hiç bir sıkıntım yok her oyunda vs kontrol ederek oynuyorum. 1594400332 Ben format attıktan sonra gördüm cmd den windows etkinleştirmeyi
  15. Fenixen

Sistem Crack Windows kurulu ondan şüpheleniyorum ama yıllardır aynı crack i kullanıyorum
  16. Fenixen

@Abdullah Hacıgül Abi bir bakabilir misin ?
  17. Fenixen

Öncelikle Herkese Merhabalar İyi Forumlar Dilerim. Donanım Arşivi sisteme sahibim ve son zamanlarda biraz sıkıntı yaşıyorum çözüm arıyorum bilgisi olanların yardımını bekliyorum. Bilgisayarı 5 kere açıyorsam 1 keresinde hep sistem sıkıntı bir açılış yapıyor ve fps yerlerde oluyor masaüstü...
  18. Fenixen

DA V2 Sistem Bios Ekranı mouse Sorunu

Lol'de bende aynı problemi yaşadım. Ayarlar/oyun kısmından Hareket Öngörmeyi kapatırsanız sorun çözülür. Bios daki kasmaların da bir anlamı yok bunlara takılmayın. İyi forumlar.
Top Bottom