Neler Yeni

DA-Sistem 2 PC Rest Atıyor

Fenixen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emre Bilici
Instagram
emreebilici
Arkadaşlar herkese merhabalar Herkese iyi günler dilerim.
Donanım Arşivi sisteme sahibim ve bir konudan yana sıkıntı yaşıyorum nasıl çözüme ulaşacağım konusunda sizden destek almak istedim.
Sistemi kullanırken bir anda donup kalıyor( bu bugün Web insta dan tam videoyu başlata bastığımda yaşadım). Önceden de bir kaç kez yaşamıştım. Total de 3-4 defa olmuştur son 2-3 haftada. Sistem bir anda donuyor ve hoparlörden ağır rahatsız edici yüksek seste cızırtı tarzı ses geliyor.
Bilgisayar orta sıcaklıktaydı 1-2 saat lol oynadım oyunu kapatıp operaya geçtiğimde yaşadım. O yüzden kasanın fazla sıcak olduğunu düşünmüyorum.
Benzer sorunlar için yine bir post açmıştım o zaman ekran kartı sürümüm Beta sürümdü ve Windows orjin değildi. ( key aldım)Onları hallettim.
Ama bu rest atma işi devam ediyor
Önceki postun linki : https://donanimarsivi.com/forum/konu/donanim-arsivi-sistem-2-sorun-yasiyorum.93595/
O postta sistemin değerlerini paylaştım gayet olması gerektiği gibi dendi. Ssd testi ek testi genel testler vs yaptım.
Yardımlarınızı bekliyorum. İyi Günler. İyi Forumlar.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Ekran kartı bios sürümünü yaptıysanız tekrardan temiz kurulum yapılması gerekli.

Fenixen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emre Bilici
Instagram
emreebilici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı bios sürümünü yaptıysanız tekrardan temiz kurulum yapılması gerekli.
Bios um güncel E.k Güncel bunlardan sonra format attım driver vs kurdum. Test ettim sistemi sıkıntı yok gibi gözüküyor

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
Arkadaşlar herkese merhabalar Herkese iyi günler dilerim.
Donanım Arşivi sisteme sahibim ve bir konudan yana sıkıntı yaşıyorum nasıl çözüme ulaşacağım konusunda sizden destek almak istedim.
Sistemi kullanırken bir anda donup kalıyor( bu bugün Web insta dan tam videoyu başlata bastığımda yaşadım). Önceden de bir kaç kez yaşamıştım. Total de 3-4 defa olmuştur son 2-3 haftada. Sistem bir anda donuyor ve hoparlörden ağır rahatsız edici yüksek seste cızırtı tarzı ses geliyor.
Bilgisayar orta sıcaklıktaydı 1-2 saat lol oynadım oyunu kapatıp operaya geçtiğimde yaşadım. O yüzden kasanın fazla sıcak olduğunu düşünmüyorum.
Benzer sorunlar için yine bir post açmıştım o zaman ekran kartı sürümüm Beta sürümdü ve Windows orjin değildi. ( key aldım)Onları hallettim.
Ama bu rest atma işi devam ediyor
Önceki postun linki : https://donanimarsivi.com/forum/konu/donanim-arsivi-sistem-2-sorun-yasiyorum.93595/
O postta sistemin değerlerini paylaştım gayet olması gerektiği gibi dendi. Ssd testi ek testi genel testler vs yaptım.
Yardımlarınızı bekliyorum. İyi Günler. İyi Forumlar.
Aynı sorun bende de var. Ve forumda başkalarında da var olduğunu gördüm. Ekran kartı driver ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz

Fenixen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emre Bilici
Instagram
emreebilici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende fps drop olmadı hiç. Ama bazen youtubede kitleniyor. Ekran kartı bios güncelledin mi ?
Ekran kartı sürümüm 20.4.2 ve güncel en iyi sürüm şuan ve bios um da güncel sebep ne olabilir acaba ?

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı

mindoXp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
taha yılmaz
aga bendede bi kere chrome u açarken dondu anlamadım başka sıkınto yaşamadım .

Top Bottom