Arama sonuçları: *

1. F

Güzel kokulu gün boyu kalıcı erkek parfümü

Çok sağolun hocam onu alıcam her mevsimde kullanılabiliyormu Bruno Gold İntense
  2. F

Kuvvetli ağır parfümlermi daha belirgin kokar hocam deneyeceğim teşekkürler
  3. F

deniceğim hocam alıcam yakında ümidim var bende şimdi dışarıda felan insanlar yanımdan geçtiğinde kokumu rahatca alabilceklermi
  4. F

Ağır koku rahatsız etmiyor hocam aksine daha belirgin kokuları oluyo diye biliyorum dediniz bana uygunmu yaşım 16 ten rengim esmer
  5. F

Ozaman Mad alıcam hocam karar verdim ama hangisini seçmeliyim kokum kalıcı olsun dışarıda felan belli olsun ortam içinde gibi güzel kokan Birtane Arkadaş Mad Narcotic Önermişti o nasıldır sizin tavsiyeleriniz yukarıda verdiğinizimi almalıyım
  6. F

Sağolun Hocam Araştırıcam bunu teşekkür ederimmm
  7. F

Çok fazla kişimi öneriyolardı nerdeydi hocamm
  8. F

aşırı pahalı 6800 TL bunlar neden bu kadar pahalı acaba :D
  9. F

https://www.boyner.com.tr/tom-ford-parfum-205255?dfw_tracker=96538-5000003097001&srsltid=AR57-fD34EyB696e1H_e0cF1fMYQ9RaPnhS-P8a-_ozxNu897zGG0EHg2OI Hocanızın kulandığı bumu
  10. F

Hocanızdaki Hangi mevsimde kullanılıyor.
  11. F

16 ten rengim esmer
  12. F

Tom Fordmu tavsiye ederin hocam ama benim yaşım yetermiki ona
  13. F

Hayır hocam herkes gibi kullanicam ama kokunun belirgin olmasını istiyorum
  14. F

her mevsimde kullanabileceğim aynı bunun gibi yokmu hocam performansımı düştü onun yani
  15. F

Çok sağoun hocam yazlık arıyorumda birde bunu öneriyorlar bu hangi mevsim için https://www.boyner.com.tr/versace-parfum-208981
  16. F

Hocam ben mad alcaktım ama bir arkadaş madın eski kokusu hali kalitesi yok diyordu o yüzden vazgeçtim yoksa Mad çok güzel parfüm bence
  17. F

Evet Hocam Haklısınız Ama biraz tereddütlüyüm çünki daha önce bi parfüm kullandım ama o marka kötü ama şuan kullandığım Minotaur De Noir çoğu kişi tarafından seviliyo 24 saat kalıcılığı var ama bende 1-2 saat sonra koku hiç kokmicak kadar gidiyo o yüzden fiyatı 200 TL di ama tomda öyle bir şey...
  18. F

Hocam dışarıda insanlar yanımdan geçince kokum belli olurmu
  19. F

Hocam ucuz parfümler iyi değil diyolar bide onu kullanırsam koku gün boyu kalıcı olurmu benim kullandıklarımda kalıcıydı ama kokusu uçup gidiyo birsüre sonra
  20. F

https://www.boyner.com.tr/tom-ford-parfum-205255?dfw_tracker=96538-5000003097001&srsltid=AR57-fD34EyB696e1H_e0cF1fMYQ9RaPnhS-P8a-_ozxNu897zGG0EHg2OI Bumu hocam
Top Bottom