Arama sonuçları: *

1. Fsburak

türknete geçmek ne kadar mantıklı olur

sen hangisini kullanıyorsun arkadaşın hangisini kullanıyor reis? 1626303444 milenicom da var aynı fiyata taahütsüz o mu türknet mi?
  2. Fsburak

10 TL daha fazla verip türktelekoma da geçebilirim en azından müşteri hizmetleri uğraştırmaz hangisini yapmalıyım
  3. Fsburak

çok fazla sorun çıkarır mı sizce bişey olursa vs
  4. Fsburak

2. internet olarak sadece benim kullancağım wifi özelliği kapalı bir internet olucak sadece oyun oynamak için çünkü evdekilerden dolayı çok fazla ms drop yiyorum 35mbps lik bir paketle 2. internete geçiceğim eğer port varsa sizce mantıklı olur mu taahütsüz olması çok büyük avantaj o yüzden...
  5. Fsburak

Millenicom hakkındaki sorularım

35 civar verir diye düşünüyorum
  6. Fsburak

TTNET kullanıyorum hiçbirşekilde epic games launcher ,vb. uygulamalara giremiyorum

reis düzelttin mi beende de aynı sorunlar var
  7. Fsburak

Öneri türktelekommu minelicommu

Artmaz
  8. Fsburak

1000 mbps internet cs go da kaç ms alır

beyler 1000 mbps internet etherenetle bağlanınca ortalama kaç ms verir sizce?
  9. Fsburak

Öneri Hangi internet firmasına geçmeliyim?

milenicaom veya kablo net iyi tercihlerden oalbilir
  10. Fsburak

TT den mileni.com a geçmek?

peki faceit gibi platformlar ?2 hesaptan dolayı ip ban yemiştim
  11. Fsburak

TT den mileni.com a geçmek?

ttnet internetim var mart veya mayısta taahütü biticek bende mileni.com a sıcak bakıyorum sizlere 2 sorum olacak 1-) mileni.com nasıldır 2-) farklı bir internet sağlayıcısına geçince ip banlar kalkar mı dc serverlarında forumlardaki ler vs
  12. Fsburak

TTNet'den Türknet'e veya Millenicom'a Geçmem Lazım Ama Cayma Bedeli :/

böyle bir planın varken veya düşünüyorken biraz düşünüp keşke taahüttü uzatmasaydın ya da direk kullanmaya başlamasaydın :((
Top Bottom