Neler Yeni

Öneri türktelekommu minelicommu

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
türknet bilindik bi firma 2 yıldırda ödül alıyor ve 85 lira minelicom daha önce hiç duymadım ama 109 liraya 8mbs upload sağlıyacaklarmış türknet 4mbs sizce hangi şeyi tercih etmeliyim hangisinde internet kopmaları vardır oyunlarda hangisinin ms daha iyidir?

TÜRKNET
Ekran görüntüsü 2021-02-16 222307.png

MİNELİCOM
Ekran görüntüsü 2021-02-17 164013.png

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Millenicom.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Milenicom bence.

Fsburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Burak Göktuğ

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,445
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
1 Türknet türktelekom değil
2 Kesinlikle millenicom bende alıcaktım altyapı yok caddede :( birde bursa'nın merkezi ya

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Millenicom daha iyi olur rehberimi oku aklında soru kalırsa sor lütfen.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
ve ben aboneliği başlatınca bu fiyatlar artarmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden
Bağladığımdan beri hiç sorun yaşamadım sadece geceleri bazen 10 dk fln kesinti oluyor onun dışında çok iyi bir sorun olursa whatsapp a yazıyorum 1 dk da çözüyorlar.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,294
İsim
Ümit Can
Dostum 2 Senedir Türk Telekom kullanıcısıyım. 4. ayda yani 2 ay sonra TT'nin taahhüt'ü bitiyor ve sonunda kurtuluyorum.

Ben TT kesinlikle önermem. Ne müşteri hizmetlerinde iş var ne de verdikleri hizmet iyi.
Son birkaç aya kadar bir sorun yoktu aslında fakat son birkaç ayda neredeyse günde bir, iki günde bir sorun çıkarmaya başladı..
Geçen arayıp taahhüt'ümün ne kadar kaldığını, taahhüt bitince interneti kapattıracağımı söyledim bir sorunumla düzgünce ilgilenmemişlerdi.. Sert bir tavırla böyle diyince ilgilenmeyen sorunum tak diye çözüldü..

Nedense 2-2.5 haftadır Valorant'ta Pingim 300'den aşağıya düşmüyor. Daha öncesinde böyle bişey hiç yoktu pingim normalde hep 8-15 arası oluyor. Mobil veriden oyuna bağlandığım zaman hiçbir sıkıntı yok yani sorun oyun bazlı değil internet bazlı. Biraz araştırınca TT kullanan insanlarda bu sorunun olduğunu gördüm. Ayrıca dün oyunuma bir arkadaş geldi aynı soruna sahip kendisi de TT kullanıyormuş özellikle sordum.

Ayrıca sadece Valorant değil. Akşam saatlerinden gece yarısına kadar internet o kadar yavaşlıyor ki sana anlatamam. Youtube'dan diziyi 1080p'de dona dona izliyorum. Ne mobil verim açık ne de arkadan bişey iniyor. İnterneti sadece Babam ve ben kullanıyoruz (Babam telefondan ben de PC'den internete bağlıyım)
Belki bunu ben arayıp biraz sert konuşup aboneliğimi uzatmıcam dediğim için yapıyorlar bir fikrim yok fakat şuanda aldığım hizmetten ötürü hiç memnun değilim. Cebimde param olsa 2 ay beklemem direk gider iptal eder ve Millenicom yada Türknet'e geçerim

Top Bottom