Neler Yeni

Türktelekom mu? Türknet mi?

BlackVor1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mehmet Arık
Arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır türktelekom abonesiyim aboneliğim bitmek üzere o yüzden yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istedim,turk telekomda 22-23 download 5 upload alıyorum.Bide türknet sorgulamasına baktım 35 download 3 upload veriyorlar birde taahhüt yok.
Fiyat olarakta türktelekom a 90-100 arası veriyorum,turknet ise 85 alıyor sizce hangi operatöre geçmek daha mantıklı?

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ya biz kaç yıldır 90 TL ye 16mb şeyle sürünüyoz türk telekom da.

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Saldıray Durgun
Arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır türktelekom abonesiyim aboneliğim bitmek üzere o yüzden yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istedim,turk telekomda 22-23 download 5 upload alıyorum.Bide türknet sorgulamasına baktım 35 download 3 upload veriyorlar birde taahhüt yok.
Fiyat olarakta türktelekom a 90-100 arası veriyorum,turknet ise 85 alıyor sizce hangi operatöre geçmek daha mantıklı?
ben TürkNet kullanıyorum hız testime bakabilirsin genel bir sorun olmadığı sürece herhangi bir internet sorunu yaşamadım çok şükür üstelik https://turk.net/p/EGF95UE76GKS şu bağlantıdan abonelik işlemlerini başlatıp ilk ay gelecek olan iki faturayı son ödeme tarihi geçmemek şartıyla ödersen ve müşteri numaran ile birlikte müşteri hizmetlerine veya online işlemler merkezinden destek birimine "EGF95UE76GKS" arkadaş davet kodunu iletip bir ay ücretsiz internet kullanımı için indirim istediğini belirtirsen hem sen hem ben bir ay ücretsiz internet kullanmaya hak kazanmış olacağız üstelik kotasız taahhütsüz bu hizmete 95 TL ödüyorum :)
hız testi.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,935
Üyeler
142,489
Son üye
ygkenel
Top Bottom