Arama sonuçları: *

1. Furknaykc

İsrail Ürünlerini Neden Boykot Ediyorum -İnsan Hakları ve Adalet İçin Bir Duruş

Saat geç oldu hadi hayırlı geceler kardeşim.
  2. Furknaykc

Hamasa dair bir kelimem var mı bende sana sorayım ?
  3. Furknaykc

Sorulan soruları öncelikle iyi anladıktan sonra sor ben zaten sana cevap veririm. Sen benim konuma gelipte boş konu diyerek başlaman ile birlikte benden saygı beklemen nasıl mantık arıyorsun ?
  4. Furknaykc

Fikir ayrılığı her zaman vardır ama fikrin ne olduğunu anlamak lazım aynı ülkede yaşıyorsak senin ülkene laf edilmesinden hoşnut olmazsın herhalde fikir belirtmekten çekinmeyin ama forum kültürüne uykun bir biçimde belirtirsiniz arkadaşın belirttiği kültürden değil dikkat edelim..
  5. Furknaykc

Okuduğunuzu anlamakta çok zorlanıyorsunuz sana saygı çerçevesinde geldim güzelce belirttim sonda belirttiğim beynini yoklasın açıklaması belirttiğim ifadelerden dolayıdır. Bu zorunuza gidiyorsa tartışmaya bile gerek yok herkesin niyeti belli kimin ne düşündüğü ne yapmak istediği hepsi belli...
  6. Furknaykc

İsrail hakkındaki düşüncelerimi ifade ettim. Bu ülke ile ilgili duygusal ve hassas bir konu olduğunun farkındayım. Ancak, insanlar arasında farklı görüşlere saygı göstermek önemlidir. Eğer bu konuda konuşmak istemiyorsanız veya rahatsız oluyorsanız, başka bir konuya geçebilirsiniz. Sorularınız...
  7. Furknaykc

Sen üstüne düşen vazifeyi yap tepkini ver gerisi çözülür çözülmez orası bilinmez iyi düşünelim iyi olsun akillanmazlar her seferinde aynı durumlar
  8. Furknaykc

Yel gibi geldim fırtına gibi giderim.. saygı duyuyorum güzel kardeşim afiyet olsun..
  9. Furknaykc

Verdiğiniz çoğu cevaplar konuyla bağdaşmayan kendi kişisel tercihlerinizden başka bir şey değil. Gerçek şu ki ülkenin çoğunluğu okuduğunu anlamamakla mükellef.
  10. Furknaykc

Afiyet olsun boykot dilinden anlasan böyle konuşmazsin güzel kardeşim güzelce açıkladım iyi oku
  11. Furknaykc

Giriş: Filistin ve İsrail arasındaki uzun süreli çatışma, insan hakları ihlalleri ve sivil kayıplarla birlikte devam ediyor. Bu çerçevede, İsrail ürünlerine yönelik bir boykot, bireylerin bu duruma dikkat çekme ve adalet talep etme şekli olarak öne çıkıyor. Anahtar Nedenler: 1. İnsan Hakları...
  12. Furknaykc

Geçmişten günümüze Türkiye ekonomisi

Gezi olaylarına ithafen hocam.
  13. Furknaykc

Hocam kusura bakmazsanız ve yanlis anlaşılmazsa bir şey söylemek istiyorum. Insanlar para yok dediği halde yedikleri paraların haddi hesabı yok herkes haddini bildiği sürece sıkıntılar zamanla geçer yukarıda yazdığım yazıda onca şeyden sonra her şey acik acik ortada bu ülkenin haini bitmez ne...
  14. Furknaykc

Hocam onca şeyden sonra ekonominin kötü olması normal gezi olayları darbe ambargo suriye vesaire bu ülke bu yüzden gelişemiyor ve üretim anlamında dışa bağımlılık var ama zamaninda belirli altyapilara destek saglandi ve yebi yeni uretom haberleri geliyor şuan ki sistemde bağımlılıktan çıkmak...
Top Bottom