Neler Yeni

İsrail Ürünlerini Neden Boykot Ediyorum -İnsan Hakları ve Adalet İçin Bir Duruş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
Bebek kanıyla üretilen hiçbir ürünü almayız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filistin halkı ne kadar insan ölüsünü araba arkasında taşıyıp işkence etsede bunlar hep israilin oyunları hamas da israilin ordusu böyle kötü bir ülkenin ürünlerini almayın.

Bura.K

80+ Silver
Aman yarabbi kuru bir tahta dile gelmiş
Aman yarabbi Terör destekçileri yine türemiş.
İsrail nasıl Teröristse, Filistin(Hamas) en az onlar kadar Teröristtir. İkisinden birisini desteklemek Terör Destekçiliğidir.
İlk gün İsrail'i destekliyordum ama Sivilleri katlettiğini görünce tarafsız kalmayı tercih ettim çünkü aynısını Hamas'ta yapıyordu.

Son düzenleme:

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

İsrail nasıl Teröristse, Filistin(Hamas) en az onlar kadar Teröristtir. İkisinden birisini desteklemek Terör Destekçiliğidir.
İlk gün İsrail'i destekliyordum ama Sivilleri katlettiğini görünce tarafsız kalmayı tercih ettim çünkü aynısını Hamas'ta yapıyordu.
Anlamıyorsun ki, olay terörizm yada müslüman falan değil. Asıl olay masum insanlar kadınlar çocuklar, madem ikisininde terör yapısı olduğunu düşünüyorsun o zaman neden terör diye inandığın bir topluma dolaylı yoldan tüketim yaparak destek oluyorsun? Terör destekçisi misin? Irklara yada inanca bakmadan kim nedir diye bakmadan sadece insan olarak değerlendirelim lütfen. Haması da boykot edelim ama hiçbir şey yapamayız ki adamların dikili taşı bile yok neyi boykot edeceğiz, ve buna ek olarak İsrail hamastan 50 kat daha tehlikeli bir oluşum, ve hepimiz çok iyi biliyoruz ki bir gün gözünü bizim topraklarımıza da dikecek İsraili tavır almak için illa bize operasyon yapmasını beklemeyelim bence

Bura.K

80+ Silver
Anlamıyorsun ki, olay terörizm yada müslüman falan değil. Asıl olay masum insanlar kadınlar çocuklar, madem ikisininde terör yapısı olduğunu düşünüyorsun o zaman neden terör diye inandığın bir topluma dolaylı yoldan tüketim yaparak destek oluyorsun? Terör destekçisi misin? Irklara yada inanca bakmadan kim nedir diye bakmadan sadece insan olarak değerlendirelim lütfen. Haması da boykot edelim ama hiçbir şey yapamayız ki adamların dikili taşı bile yok neyi boykot edeceğiz, ve buna ek olarak İsrail hamastan 50 kat daha tehlikeli bir oluşum, ve hepimiz çok iyi biliyoruz ki bir gün gözünü bizim topraklarımıza da dikecek İsraili tavır almak için illa bize operasyon yapmasını beklemeyelim bence
Hamas'ın da, İsrail'in de amacı aynı. Ayrıca İsrail menşeine sahip her ürün İsrail'e destek verecek diye bir şey yok, siz olayı çok yanlış anlamışsınız.

Sizin mantığınızla Türkiye'de Misak-i Milli sınırlarını istiyor ve Suriye'de operasyon yapıyor. Terör adı altında Suriye'deyiz. İsrail'de Terör Operasyonu adı altında Filistin'de. Şimdi bizde mi Terörist oluyoruz? Ayrıca Yahudilerin çoğunluğu Siyonizm'i desteklemiyor.

Museviliğe göre kendi dininden olmayan birisini öldürmek günah değildir. Savaş zamanında bebek çocuk demeden öldürebilirsin. İslam ise bunun kısıtlanmış haline sahip.

Hamas'ın neyini boykot edeceğiz, Filistin ürün mü üretiyor?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
tamam kanki boykot edin de geçen kolayı boykot edicez diye milyarlar kazandırdılar adamlara bunun neresi boykot :D
Sen üstüne düşen vazifeyi yap tepkini ver gerisi çözülür çözülmez orası bilinmez iyi düşünelim iyi olsun akillanmazlar her seferinde aynı durumlar

En İyi Cevap
1
Bebek kanıyla üretilen hiçbir ürünü almayız

Filistin halkı ne kadar insan ölüsünü araba arkasında taşıyıp işkence etsede bunlar hep israilin oyunları hamas da israilin ordusu böyle kötü

1700061195943.png

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ben İsrail ürünlerinden devam. Bilinçlendirme için teşekkürler. (y) (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
Krize girdim skdkddld

Çok doğru dediniz. İki tarafta masum değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
bu kadar üzülüyosanız filistin gidin savaşın ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom