Arama sonuçları: *

1. Furknaykc

1000 Mbps hız 6-8 hafta içinde adresinizde! (Turk Net) Ne Anlama Gelmektedir?

Çoruma herhalde bı beş sene sonra gelir ahhshshs hayırlı olsun kankam gigafiber geliyor saglayicin turknetse gelir gelmez paketlerim bölümünden yükselt ya da ara konuş öyle işlem yaptır
  2. Furknaykc

Turknet'e Geçmek Mantıklı Mı?

Modeme gelince modem konusunda ayriyeten modem vermiyorlar taksitle faturana ek alabiliyorsun.
  3. Furknaykc

Turknet'e Geçmek Mantıklı Mı?

TürkNet kullanıyorum kafam rahat benim bende 75 mbps aynı paketi kullanıyorum müşteri hizmetlerine gelince ulaşma imkanı yok ama online işlemlerden en geç 2 gün içinde bütün sorunlarını halledebiliyorlar eğer gündüz iletişime geçersen gün içinde sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz fiyat konusu...
  4. Furknaykc

Hangi interneti kullanıyorsunuz? Tarifenizin içeriği nedir?

Aldığım maksimum hızı söyledim normalde 75 e kadar paketim aldığım değerlerin 79 u buluyor
  5. Furknaykc

Hangi interneti kullanıyorsunuz? Tarifenizin içeriği nedir?

TürkNet 79 mbps 8 upload 85 TL
  6. Furknaykc

ADSL ınternet baglatırsam aldıgım paketın verdıgı mpbs mıktarına yakın alırmıyım?

vdsl hocam hocam şimdi sağlayıcılara göre değişiyor bana superonline altyapın desteklemiyor diyolardı turknet baktım adamlar 79 mbps hız sunuyorlardı musterı temsılcısıyle gorustum ve dedıklerı ınternet saglayıcılarının altyapısına baglı dedıler yanı demek ıstedıgım o şu ki alt yapı sorgulayın...
  7. Furknaykc

ADSL ınternet baglatırsam aldıgım paketın verdıgı mpbs mıktarına yakın alırmıyım?

Eğer altyapınız hangisi yuksek veriyorsa ona geçebilirsiniz tavsiyem araştırmanız turknet var bi bakmanızı öneririm ben kullanıyorum memnunum
  8. Furknaykc

Adres paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama eğer google a turknet turk telekom superonline altyapı sorgula yazarak hepsinin de ayrı ayrı sorgulamasını yaparsanız daha iyi olur mesela ben superonline da 8 mbps alırken turknette 79 mbps alıyorum aradaki fark saglayıcalarda onemli
  9. Furknaykc

Türknet Hakkında referans

Hocam şimdi söyle Çorumda sanayi şehri alt-yapı mecbur yüksek saflarda olur diye düşünüyorum çorum büyükşehir olucak diyorlardı :) ona göre hocam
  10. Furknaykc

Hocam ben çorumdayım hizmet vermiyorlarmış baktim 1598474542 Valla turknet ölçmedim pc yok çünkü 1598474565 Ama mobil için ideal ping seviyesi
  11. Furknaykc

Hocam ping degeri yüksek diyorlar
  12. Furknaykc

Paket yükseltme??.

Hangi internet sağlayıcısı hocam 1598473385 Biraz daha düşer ben 35 de iken 40 alıyordum 74 mbps de 30 aliyorum
  13. Furknaykc

Hocam hic bir sıkıntım yok eğer müşteri hizmetleri ilgileniyor şuana kadar hicbir sıkıntı görmedim superonline kullanıyordum 8mbps 95 TL aylık ödüyordum şimdi taahhütte vardı yani şuan aşırı mutluyum kafam rahat diyebilirim bu yüzden eğer geçmek isterlerse referansımı biraktim sonuçta ben davet...
  14. Furknaykc

95 TL ye 74 mbps hiz aliyorum çok memnun kaldım ve eğer altyapınız destekliyorsa geçmenizi tavsiye ederim. Eğer olurda bir gün yolunuz TÜRKNETE düşerse refansimi kullanarak hem siz ve ben 1 ay bedava kullanabiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederim. Merhaba, TurkNet arkadaşını getirene ve...
Top Bottom