Neler Yeni

ADSL ınternet baglatırsam aldıgım paketın verdıgı mpbs mıktarına yakın alırmıyım?

Mr.tky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen tokay
bınamda fıber ınternet altyapısı bulunmuyor, benım suanda aldıgım down degerı 6,3 eger 16-24 mpbs bı ınternet paketı alırsam suanda aldıgım degerlerden daha yuksek bı deger alırmıyım? yanı aldıgım paketın degerıne yakın bı deger alırmıyım?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
bınamda fıber ınternet altyapısı bulunmuyor, benım suanda aldıgım down degerı 6,3 eger 16-24 mpbs bı ınternet paketı alırsam suanda aldıgım degerlerden daha yuksek bı deger alırmıyım? yanı aldıgım paketın degerıne yakın bı deger alırmıyım?
ADSL en fazla 24 mbps'lik bir download hızı sunar. ADSL altyapınızın kalitesine göre değişir. Size vaat edileni sunabilir de,sunmayabilir de.

Mr.tky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen tokay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ADSL en fazla 24 mbps'lik bir download hızı sunar. ADSL altyapınızın kalitesine göre değişir. Size vaat edileni sunabilir de,sunmayabilir de.
adsl altyapımın nasıl oldugunu nerden nasıl ogrenebılırım pekı?

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
adsl altyapımın nasıl oldugunu nerden nasıl ogrenebılırım pekı?
Adres paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama eğer google a turknet turk telekom superonline altyapı sorgula yazarak hepsinin de ayrı ayrı sorgulamasını yaparsanız daha iyi olur mesela ben superonline da 8 mbps alırken turknette 79 mbps alıyorum aradaki fark saglayıcalarda onemli

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şuan hangi internet firmasını ve hangi paketi kullanıyorsunuz?

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Eğer altyapınız hangisi yuksek veriyorsa ona geçebilirsiniz tavsiyem araştırmanız turknet var bi bakmanızı öneririm ben kullanıyorum memnunum

Mr.tky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen tokay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer altyapınız hangisi yuksek veriyorsa ona geçebilirsiniz tavsiyem araştırmanız turknet var bi bakmanızı öneririm ben kullanıyorum memnunum
siz adsl altyapısınımı kullanıyosunuz? benim en fazla 12mpbs verıyor altyapım

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
siz adsl altyapısınımı kullanıyosunuz? benim en fazla 12mpbs verıyor altyapım
vdsl hocam
hocam şimdi sağlayıcılara göre değişiyor bana superonline altyapın desteklemiyor diyolardı turknet baktım adamlar 79 mbps hız sunuyorlardı musterı temsılcısıyle gorustum ve dedıklerı ınternet saglayıcılarının altyapısına baglı dedıler yanı demek ıstedıgım o şu ki alt yapı sorgulayın

Kreizler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Hüseyin şahbaz
hocam adsl vdsl fiber altyapı hızları farklıdır. benim mesela adsl 11 mbps desteklerken vdsl 69 mbps destekliyor altyapım. size tavsiyem bu devirde adsl kullanmayın kesinlikle fibere geçin.

CemM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Cem Terkivatan
arkadaşlar adsl malesef 12ye kadar veriyor ama alıcağın ortalama değer 8-6 ya 0.50-2 arası vdsl 24 e kadar veriyor kendim vdsl kullanıcısıyım oldugum apartmanda fiber yok ve 23 e 5 falan alıyorum fiberde pek bi bilgim yok ama ortalama tr serviscileri 100 veriyor

Mr.tky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen tokay
arkadaşlar adsl malesef 12ye kadar veriyor ama alıcağın ortalama değer 8-6 ya 0.50-2 arası vdsl 24 e kadar veriyor kendim vdsl kullanıcısıyım oldugum apartmanda fiber yok ve 23 e 5 falan alıyorum fiberde pek bi bilgim yok ama ortalama tr serviscileri 100 veriyor
ben suanda 6 down 0.3 upl alıyorum. Yıne 6-8 ortalamada bi deger alıcaksam 12mpbs bı paket almama gerek varmı?

CemM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Cem Terkivatan
ben suanda 6 down 0.3 upl alıyorum. Yıne 6-8 ortalamada bi deger alıcaksam 12mpbs bı paket almama gerek varmı?
bence hiç gerek yok tabi verceğiniz miktar da önemli ama 5 10 TL farksa alınır kalkıp aylık 20 30 TL fazladan vercekleri 2 3 mpbs hızı için verilmez bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,880
Üyeler
141,644
Son üye
awgwgag
Top Bottom