Arama sonuçları: *

1. Habes Maymunu

torrent indirme hızımı nası yükseltebilirim

Nesi hoş değil hakaret ya da aşşağılama içeren bir kelime göremiyorum sadece tavsiye veriyorum.
  2. Habes Maymunu

12 ay almana gerek yok ayrıca bir sürü oyun oynayabiliyorsun.
  3. Habes Maymunu

Oynamana bir lafım yok zaten sen çok yanlış yerlerdesin . Biz emek hırsızlığına karşıyız .
  4. Habes Maymunu

Maalesef ülkemizde durum bu ben de böyle olsun istemem fakat yakın vadede bir çözüm yolu görünmüyor.
  5. Habes Maymunu

bence de bilmiyorsun ve ayrıca oyunu şuanda oynamak zorunda değilsin koronavirüs salgını geçince gider yarı zamanlı çalışır alırsın oyunları ama tabi onun için emek sarf etmek lazım yani sana uymayan bir şey.
  6. Habes Maymunu

Tiktok dilencileri devrede XD
  7. Habes Maymunu

Yaptığımın hata olduğunu bilirim ve üstünü örtmeye çalışırım.
  8. Habes Maymunu

Beş paran olunca alırsın bro.
  9. Habes Maymunu

Utorrentin suçu emek hırsızlığı . Virüsü bir kenara bırakırsak da bu tarz korsan sitelerin etik olmadığını düşünüyorum . Sonuç olarak ortada bir emek var.
  10. Habes Maymunu

Virüs bulaşma olayını arkadaşım yaşadığı için paylaşmak istedim kimsenin başına gelmesin diye.
  11. Habes Maymunu

1)sadece sen değil senin gibiler fakir edebiyatı yapıyor. 2)ailen karşıysa ücetsiz oyunlar oynayabilirsin 3)bana o şekilde hakaret edemezsin mahkemeye başvurursan ailen oyunlara vereceği paranın kat ve katını bana vermek zorunda kalır Ve son olarak bu oyunu oynamak zorunda değilsin.
  12. Habes Maymunu

Oynama o zaman kardeşim ya da bak Alitin yazdığı gibi de yapabilirsin fakir edebiyatı yapmak yerine. 1614889305 Kardeşim bir günlük harçlığın zaten o bir gün tost yemek yerine gidip onu rahat bir şekilde alabilirsin.
  13. Habes Maymunu

Maalesef her an her isteğimiz olmuyor.
  14. Habes Maymunu

Kardeşim anlamadığın bir konu var bu bir ihtiyaç değil bu bir istek kendi evine çıktığın zaman her şeyi satın alıp oynarsın.
  15. Habes Maymunu

Korsan film izlediğimi bana kanıtlar mısın ben de izledim mi bilmek istiyorum çünkü . Varsayımlar üzerinden saçma sapan şeyler yazıp millete iftira atmayın.
  16. Habes Maymunu

Bu konuda gerçekten haklısın keşke biz de 50 60 birime oyun alabilsek fakat bu şuan mümkün değil ve bu durum crack oyunun doğru bir şey olduğu anlamına gelmez.
  17. Habes Maymunu

Alın size cevap arkadaşlar.
  18. Habes Maymunu

Tamam biz de bunu savunuyoruz maalesef istediğimiz her şey olmuyor oyun alıcağına gidip alabilirsin.
Top Bottom