Neler Yeni

torrent indirme hızımı nası yükseltebilirim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Habes Maymunu

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Oynama o zaman kardeşim ya da bak Alitin yazdığı gibi de yapabilirsin fakir edebiyatı yapmak yerine.
arkadaş. para yok. ailem para vermeme izin vermiyor. bedava bir yoldan oynamak istiyorum. ayrıca ailem oyuna para vermeye karşı diye bana fakir edebiyatı yapıyosun demeye hakkın yok. istediğim oyunu oynarım sanane? ben bunun sadece bir yolunu arıyorum. ne kadar düşüncesiz ve sinirbozan bir insansın sen be.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kul hakkına girme!!
nası be

Alit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Ali Tuğra
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
arkadaş. para yok. ailem para vermeme izin vermiyor. bedava bir yoldan oynamak istiyorum. ayrıca ailem oyuna para vermeye karşı diye bana fakir edebiyatı yapıyosun demeye hakkın yok. istediğim oyunu oynarım sanane? ben bunun sadece bir yolunu arıyorum. ne kadar düşüncesiz ve sinirbozan bir insansın sen be.

nası be
Öncelikle bedava bi yoldan oynayacaksan Demosunu oynayacaksın. Hem biz senin hangi oyunu oynayıp oynamıyacağına karışmıyoruz. Sadece bu kadar insan o oyuna para verirken senin crack indirmen kul hakkına giriyor ve yapımcılarının emeklerine yazık oluyor.

Rovalian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kaan

nası be
Olm 300-500 kişi oyun yapıp sen beleşe indirip oynuyorsun bu kadar insanın maaşına göz koyuyorsun

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Öncelikle bedava bi yoldan oynayacaksan Demosunu oynayacaksın. Hem biz senin hangi oyunu oynayıp oynamıyacağına karışmıyoruz. Sadece bu kadar insan o oyuna para verirken senin crack indirmen kul hakkına giriyor ve yapımcılarının emeklerine yazık oluyor.
1 kelime. banane

Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Habes Maymunu

nası be
1)sadece sen değil senin gibiler fakir edebiyatı yapıyor.
2)ailen karşıysa ücetsiz oyunlar oynayabilirsin
3)bana o şekilde hakaret edemezsin mahkemeye başvurursan ailen oyunlara vereceği paranın kat ve katını bana vermek zorunda kalır
Ve son olarak bu oyunu oynamak zorunda değilsin.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Torrentten oyun indirmeni önermem
1)Crack oyuna karşıyız.
2)Torrent indirince direkt virüs bulaşıyor kardeşim.
senin karşı olup olmaman önemli değil herkes istediğini yapma özgürlüğüne sahip
torrent ile kripto para mı ne kasılıyodu onla hız boostlanabiliyordu diye biliyorum bi bak istersen

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
korsan forza bende randıman vermedi sildim. Ayrıca online olmadan o oyun yaramaz

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
1)sadece sen değil senin gibiler fakir edebiyatı yapıyor.
2)ailen karşıysa ücetsiz oyunlar oynayabilirsin
3)bana o şekilde hakaret edemezsin mahkemeye başvurursan ailen oyunlara vereceği paranın kat ve katını bana vermek zorunda kalır
Ve son olarak bu oyunu oynamak zorunda değilsin.
sinirbozan hakaret değil. lol

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,938
Üyeler
141,649
Son üye
Sameto45