Neler Yeni

PS4 Pro Vs Xbox Series S konularına açıklık!!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

99723

80+ Silver
Laf anlamazlar bilgisiz cahiller 1 tane lafımı çürütemediniz o kadar açıklamadan sonra benim gibi tarafsız yaklaşın sadece 576p 648p 720p 864p 900p 18 22 fps oyun oynatan konsolu salaya sümük övemeye devam edin fanboylar sizin gibi cahillerle uğraşamam umarım bu aciz durumdan çıkarsınız.

Ekler

• Adsız7.jpg
    Adsız7.jpg
    858.3 KB · Hit: 90
  • Adsız9.jpg
    Adsız9.jpg
    751.5 KB · Hit: 86
  • Adsız10.jpg
    Adsız10.jpg
    811.5 KB · Hit: 88

panizher

80+ Silver
Kaba, agresif dil
aciz olan sensin argo yaparak konudan haklı çıkmaya çalışman max iq 1 fanboy

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Laf anlamazlar bilgisiz cahiller 1 tane lafımı çürütemediniz o kadar açıklamadan sonra benim gibi tarafsız yaklaşın sadece 576p 648p 720p 864p 900p 18 22 fps oyun oynatan konsolu salaya sümük övemeye devam edin fanboylar sizin gibi cahillerle uğraşamam umarım bu aciz durumdan çıkarsınız.
Hocam haklı olduğunuz konular var ama bence biraz daha güzel bir üslupla yazın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox ilk önce kendi kolunu şarjlı yapsın ps in daha iyi

pilli olması daha iyi:kekw:
Hocam bu konu kişiden kişiye değişir.
Pil için ekstra masraf yapmak kötü fakat 4 pil alırsan biri bitince diğerini kullanırsın.

panizher

80+ Silver
Uygunsuz davranış
üslubu olmuyanın beyni yoktur zaten anlatmana gerek yok hocam

1 iq:shy:

Hocam bu konu kişiden kişiye değişir.
Pil için ekstra masraf yapmak kötü fakat 4 pil alırsan biri bitince diğerini kullanırsın.
haklısın kişiden kişiye değişir ama pili sarj etmek oluyor işte

99723

80+ Silver
siz empati yaparsanız anlarsınız o kadar yazıdan sonra bu yorumları almak biraz insanı üzüyor çünkü yazdığım her şey 100 doğru ve ben belgeler ile konuştum bunlar öyle laf yaptılar sadece empati yaparsanız anlarsınız zaten panizher adlı arkadaşın hesabına girip konulara bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi aksini iddia eden adam da gelir benim gibi belgeli konuşur.

panizher

80+ Silver
siz empati yaparsanız anlarsınız o kadar yazıdan sonra bu yorumları almak biraz insanı üzüyor çünkü yazdığım her şey 100 doğru ve ben belgeler ile konuştum bunlar öyle laf yaptılar sadece empati yaparsanız anlarsınız zaten panizher adlı arkadaşın hesabına girip konulara bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi aksini iddia eden adam da gelir benim gibi belgeli konuşur.
belgelerle:kekw::kekw::kekw::kekw:

mythrowib

80+ Silver
PS4 Pro tabi ki de bazı arkadaşların önerdikleri Xbox Series S çöpün den 10 kat daha iyi bir cihaz ömrü falan kalmadı diyen arkadaşlar olmuş diğer konularda Sony cihaza desteği 2024 sonuna kadar kesmeyecek. Xbox Series S önerenler genellikle yeni nesil Game Pass 60FPS (ama nasıl 60FPS) genellikle bu 3 sebepten öneriyor bunların hepsini açıklayacağım. Xbox Series S cihazı öneren kişilerin teknik açıdan bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum bu Series S yeni nesil falan da değil Game Pass makinesiydi PS tarafına da PlayStation Plus Deluxe geldiğinden Game Pass artısı da kalmadığına göre cihazı önermenin bir ayrıcalığı kalmadı peki neden bu cihaz yeni nesil değil açıklayayım Xbox Series S 576p kadar oyun çalıştırıyor örnek: Metro Exodus oyunu maximum dynamic çözünürlükte 900p görüyor aklımda metro kaldığından yazdım örnek olarak çok fazla oyun böyle kötü çalışıyor maalesef daha var bu çözünürlüklerde çalışan oyunlar 720p 864p 900p çalıştırdığı oyun zaten 60FPS de çalıştırdığı oyunların çoğu 972p 900p nin üzerinde değil 500gb SSD var sadece 364GB alanını kullanabiliyorsunuz hafızamı yükselteyim derseniz maalesef harici ya da başka markanın SSD HDD fark etmez USB girişinden takınca oyunu oynayamıyorsunuz Xbox ın kendi konsolu fiyatında Seagate ile anlaşarak ürettiği 280 300 dolar bandında satılan SSD leri takmalısınız zaten sızan bilgilere göre Xbox 1 1.5 yıla kalmaz yeni RDNA 3 GPU mimarisinde Series S piyasaya sürecek kendileri de biliyor cihaz çöp çünkü GTA V yeni nesil güncellemesi geldi Series S de 1440p 30FPS modun da RTX de yok zaten Series S de GTA V de (PS5 ve Xbox Series X) de var 20 22FPS kadar düşüyor patlamalı çatlamalı aksiyon sekanslarında 1080p 60FPS modun da ise 30FPS e kadar düşüyor yine patlamalı çatlamalı aksiyon sekanslar da aynı şekilde Dying Light 1 de yeni nesil güncellemesi geldi Series S bu oyunu 1440p 30FPS modun da oynarken ateşin yanına gittiğinizde oyun 18FPS oluyor daha Series S in 30FPS de çalıştırdığı yeni çıkan oyunları saymıyorum bile Xbox Series S 1080p 120FPS 1440p 60FPS vaatleri ile çıktı bu arada bunları da unutmayınız okurken son olarak Xbox One X konsolunu örnek olarak gösterebilirim 6 Teraflops luk makineyi kakalamışlardı 2017 yılında çıkarken dünyanın en güçlü konsolu diye ne oldu 2017 de çıktı 2020 de öldü 3 yıl aldığı destek Xbox One X in olan bu konsolu alan tayfaya oldu şimdi soruyorum yeni nesil ci tayfa bu konsol 2020 Kasım ayın da çıktı 1.5 yılda şimdiden yerlerde sürünmeye başladı konsol bu cihazın ömrünün gerçekten uzun olacağını düşünüyor musunuz ?

Ben Xbox'ı Game Pass için alıyorum diyorsanız attığım video da ki PlayStation Plus Deluxe oyunları ile karşılaştırın eğer Windows 10 veya 11 işletim sistemi kullanıyorsanız Game Pass uygulamasına girip iki servis sisteminin de kütüphanelerinde ki oyunları karşılaştırabilirsiniz bana göre Xbox Game Pass kütüphanesi PlayStation Plus Deluxe kütüphanesinin yanında çerçöp kalıyor bu adamlar ilk günden kendi özel oyunlarımızı Game Pass çıkaracağız da dediler ama 2020 den 2022 olan sürede 2 tane oyun yaptılar biri Forza Horizon 5 diğeride Halo Infinite.

NOT:Türkiye de Ps Now olmadığı için PS3 den streaming edilen oyunları yok sadece geri kalan her şey aynı.
Series s e çöp dediğinde konudan çıktım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
üslubu olmuyanın beyni yoktur zaten anlatmana gerek yok hocam

1 iq:shy:

haklısın kişiden kişiye değişir ama pili sarj etmek oluyor işte
rapor et kanka uğraşma ben gönderdim raporu

99723

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Ben çok eğleniyorum lan gülüyorum sizin gibi ezik küçük beyinli fanboylar kudurdu sadece kimliğinizi açığa çıkardınız ağlayın salaya sümük böyle kudurursunuz işte kuduruklar sizi :)

1655728149643.png

rapor et kanka uğraşma ben gönderdim raporu
1655728180032.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom