Neler Yeni

PS4 Pro Vs Xbox Series S konularına açıklık!!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
bir şey unutuyorsun RDR2 konsola geliştirilen bir oyun 2. ben mi yazdım siteme bunları hala savunuyorsunuz ve benim yazdıklarıma aksini ispat edecek bir yorum bile yapamadınız ne yazıyor fotoğraf da 1440p 60 1080p 120fps vaat ettiler anlayın atık :)
PS4 Pro da 4K 60FPS diye çıktı. Şuan 1080P 30FPS alabildiği oyunlar var. Konsola çıkan PS özel oyunlar bile 2K 30FPS olarak çıktı.

Series X ve PS5 de 4K 120FPS diye çıktı. Bu hedefleri karşılayan hiçbir konsol şuan piyasada yok 😀

Jacket

80+ Silver
kisaca xbox >>
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox series s ps4 e tek atar her taraftan game pass konuşmaya gerek yok bile
Konuyu oku önce hahahahaha hala Game Pass diyorlar yazık size size sizi küçük fanboylar hahahahahah

panizher

80+ Silver
Konuyu oku önce hahahahaha hala Game Pass diyorlar yazık size size sizi küçük fanboylar hahahahahah
seni gidi küçük fanboy xbox series x vs ps5 yapalım xbox daha iyi işlemci ve s sahip performansı daha iyi kalitesi daha iyi kolu ps kolundan kat kat kaliteli ve konforlu gamepassla yüzlerce efsane oyunu bedava oynuyorsun

Jacket

80+ Silver
PS4 Pro da 4K 60FPS diye çıktı. Şuan 1080P 30FPS alabildiği oyunlar var.

Series X ve PS5 de 1080P 120FPS diye çıktı. Bu hedefleri karşılayan hiçbir konsol şuan piyasada yok 😀
Nerede PS4 4k 60 fps diye çıktı kimden alıyorsunuz bu bilgileri 1080p oynattığı oyun neymiş reis atsana bir de 4k diye çıktı ama 60 fps olayını nerde duyduysan seni kandırmışlar.

panizher

80+ Silver
Nerede PS4 4k 60 fps diye çıktı kimden alıyorsunuz bu bilgileri 1080p oynattığı oyun neymiş reis atsana bir de 4k diye çıktı ama 60 fps olayını nerde duyduysan seni kandırmışlar.
sen nasıl fan boysun be ps 4 pro 60 fps ps4 slim 30 fps

sabahtan beri hakaret ediyosun bize ve hala anlamamakta ısrar ediyosun. neyse fanboylar ile uğraşılmaz diye boşuna dememişler.
aynen

Jacket

80+ Silver
sabahtan beri hakaret ediyosun bize ve hala anlamamakta ısrar ediyosun. neyse fanboylar ile uğraşılmaz diye boşuna dememişler.
bak kabul ediyorsun akıllı fanboy seni bir gün sende benim gibi tarafsız olacaksınız kansersiniz önce güzel bir şekilde şu konuyu okuyun hakaret nerede var ağlıyorsunuz ve bu apaçık bir gerçek bak 3. deyişim (PC VE PS) kullanıcısıyım anlayın artık. :)

panizher

80+ Silver
bak kabul ediyorsun akıllı fanboy seni bir gün sende benim gibi tarafsız olacaksınız kansersiniz önce güzel bir şekilde şu konuyu okuyun hakaret nerede var ağlıyorsunuz ve bu apaçık bir gerçek bak 3. deyişim (PC VE PS) kullanıcısıyım anlayın artık. :)
eğer ps seviyorsan o ayrı mesele eğer kullanıyorsan oda ayrı mesele ama apaçık ortada xboxun psden kat kat iyi performanslı kaliteli iyi olması

Jacket

80+ Silver
sen nasıl fan boysun be ps 4 pro 60 fps ps4 slim 30 fps

aynen
bak güzel kardeşim sen çok feci kanser bir adamsın az önce geçmişine baktım konularına her yerde PS laf geçirmişsin keşke fan boy olduğunuzu bu kadar belli etmeseniz.

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Bana kalırsa yeni ps plus game pass’ten daha iyi fakat bence series s yerine eski nesil ps4 e para verilmez.
Ama ps5 alınacak bütçe varsa x de alınmaz yeni sistemle bence

panizher

80+ Silver
bak güzel kardeşim sen çok feci kanser bir adamsın az önce geçmişine baktım konularına her yerde PS laf geçirmişsin keşke fan boy olduğunuzu bu kadar belli etmeseniz.
laf geçirmelik ps çünkü neden zoruna gidiyor kanser abim

yorumlarımı dikkatla oku bide eğer seviyorsan seve bilirsin ama gelip burda ps xboxdan iyi diyip milletin kafasını değiştirmeye çalışamazsın her şey ortada xboxun nasıl olduğu

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
laf geçirmelik ps çünkü neden zoruna gidiyor kanser abim

yorumlarımı dikkatla oku bide eğer seviyorsan seve bilirsin ama gelip burda ps xboxdan iyi diyip milletin kafasını değiştirmeye çalışamazsın her şey ortada xboxun nasıl olduğu
Hocam sizde haklısınız fakat biraz fanboy gibi de davranıyorsunuz.
Bazı konularda ps çok daha üstün.

Jacket

80+ Silver
eğer ps seviyorsan o ayrı mesele eğer kullanıyorsan oda ayrı mesele ama apaçık ortada xboxun psden kat kat iyi performanslı kaliteli iyi olması
Ne PS sevmesi ne diyorsun kardeşim ne ağladın sen bu konuda yazdıklarım her şeyi delilleri ile sundum salya sümük ağlayan sizlersiniz yalan yanlış bir yorum var mı sizin gibi boş beleş delil olmadan konuşmam ben git konuyu oku bir daha anlarsın belki.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom