Neler Yeni

PS4 Pro Vs Xbox Series S konularına açıklık!!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Series S yeni nesil bir konsol ve fişi en az 4 yıl çekilmeyecek. Series S grafik birimi ve depolama boyutu dışında Series X ile aynı teknik özelliklere sahip yani Series X ile çalışan her oyun teknik olarak bunda da çalışabilir. Tek fark oyunların çalışacağı çözünürlük olur.

Bu konsolu 2K 60FPS diye alan kitle varsa büyük hayal kırıklığına uğrar ama 900P, 720P de olsa tüm güncel oyunları ucuz bir makine ile oynamak isteyen kitle için bu cihaz çok iyi.
aynı teknik özellikler mi ???? nasıl bunları söyleyebiliyorsunuz aklım almıyor bunlar mı aynı teknik özellik de şimdi ?

Ekler

• 46645d2c-818c-4811-ab23-72e4727f9de8.jpg
    46645d2c-818c-4811-ab23-72e4727f9de8.jpg
    47.7 KB · Hit: 125

Jacket

80+ Silver
Sizin aklınız PS5 ve PS5 Digital Edition la karışmıştır bence saçmalık aynı teknik özellik demek Xbox Series S ile Xbox Series X e Series S doğru düzgün oyun oynatamıyor çözünürlüğü düşürmeden.

Gürbüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer Halit Cömert
Sizin aklınız PS5 ve PS5 Digital Edition la karışmıştır bence saçmalık aynı teknik özellik demek Xbox Series S ile Xbox Series X e Series S doğru düzgün oyun oynatamıyor çözünürlüğü düşürmeden.
Çok basit bir sebep var xbox series s almak için:
SSD
sırf SSD yüzünden bile alabilirsin xbox' series s'i. Adamların çıkardığı konsol zaten xbox one x ile neredeyse aynı güce sahip. sırf playstation fanboyluğu yapmaman dileğiyle.
Dipnot: PS4 pro ya ve Xbox series s e sahibim.

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Çok basit bir sebep var xbox series s almak için:
SSD
sırf SSD yüzünden bile alabilirsin xbox' series s'i. Adamların çıkardığı konsol zaten xbox one x ile neredeyse aynı güce sahip. sırf playstation fanboyluğu yapmaman dileğiyle.
Dipnot: PS4 pro ya ve Xbox series s e sahibim.
olm salın adamı fanboylara laf anlatılmaz :D

Jacket

80+ Silver
SSD De çok büyük artı değil SSD yi De bu konuya dahil edeyim madem açıldı PS4 Pro ya SSD takınca o yükleme farkları şuna dönüyor yani Xbox Series S i sırf SSD var diye övmeye gerek yok sadece SSD takmak yeterli PS4 Pro ya

Ekler

• 1.jpg
    1.jpg
    188.2 KB · Hit: 77
  • 1.5.jpg
    1.5.jpg
    310.9 KB · Hit: 77
  • 2.jpg
    2.jpg
    92.7 KB · Hit: 64
  • 3.jpg
    3.jpg
    107.5 KB · Hit: 62
  • 4.jpg
    4.jpg
    205.4 KB · Hit: 58
  • 5.jpg
    5.jpg
    161.2 KB · Hit: 56
  • 6.jpg
    6.jpg
    249.7 KB · Hit: 47
  • 7.jpg
    7.jpg
    81.7 KB · Hit: 47
  • 8.jpg
    8.jpg
    74.2 KB · Hit: 48
  • 9.jpg
    9.jpg
    100.1 KB · Hit: 49
  • 10.jpg
    10.jpg
    143.2 KB · Hit: 81

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O cihazın çıkış amacı o zaten. Aynı oyunları daha ucuza daha düşük çözünürlükte oynatmak. Yüksek çözünürlük isteyenler için Series X var.

Bu konsolun amacı çok oyun oynamayan ama arada oyun oynamak isteyen kitleye çok para harcamadan yıllarca güncel oyunları oynatacak bir çözüm sunmak. 2013 de çıkan PS4 gibi bir cihazda RDR2 akıcı çalışıyorsa bu cihaz ondan 2.5 kat daha güçlü yani çok daha iyi oyunlar gelir merak etmeyin 😀

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
SSD De çok büyük artı değil SSD yi De bu konuya dahil edeyim madem açıldı PS4 Pro ya SSD takınca o yükleme farkları şuna dönüyor yani Xbox Series S i sırf SSD var diye övmeye gerek yok sadece SSD takmak yeterli PS4 Pro ya
ssd yi sadece oyun açılma süresi olarak mı görüyorsun.iyi ps4 pro al oyunda mekan değişirken 2 saat beklersin :d

Jacket

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
ağlamayın Xbox Series S sahipleri şu konuyu adam akıllı okuyun önce ***** saçma yorum yapmayın cahiller ile uğraşmam o kadar yazdığım şeylerden sonra adam gelmiş bana ders veriyor fanboy ithamında bulunuyor yazılanı anlamama probleminiz mi var aksini ispat edemezsiniz çünkü fanboysunuz anca böyle ağlarsınız ben bilgiler ve delilerle konuşurum boş laf yapmam ayrıca bir daha belirtiyorum (PS ve PC) kullanıcısıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ağlamayın Xbox Series S sahipleri şu konuyu adam akıllı okuyun önce ***** saçma yorum yapmayın cahiller ile uğraşmam o kadar yazdığım şeylerden sonra adam gelmiş bana ders veriyor fanboy ithamında bulunuyor yazılanı anlamama probleminiz mi var aksini ispat edemezsiniz çünkü fanboysunuz anca böyle ağlarsınız ben bilgiler ve delilerle konuşurum boş laf yapmam ayrıca bir daha belirtiyorum (PS ve PC) kullanıcısıyım.

madem cahil bir fanboysun yorum yapma böyle yamulturlar adamı

panizher

80+ Silver
kisaca xbox >>

xbox series s ps4 e tek atar her taraftan game pass konuşmaya gerek yok bile

Uchiha Madara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
ABDULLAH

madem cahil bir fanboysun yorum yapma böyle yamulturlar adamı
Hocam konuyu sabahtan beri okuyorum şimdi konsol almak istiyorum ama ps4 pro fiyatları sıfır olarak pahalı XSS daha ucuz şimdi Ps4 Slim Aliyim desem 5900 e sıfır ps4 pro ile çok fark varmı aralarında bilmediğimden diyorum

Jacket

80+ Silver
O cihazın çıkış amacı o zaten. Aynı oyunları daha ucuza daha düşük çözünürlükte oynatmak. Yüksek çözünürlük isteyenler için Series X var.

Bu konsolun amacı çok oyun oynamayan ama arada oyun oynamak isteyen kitleye çok para harcamadan yıllarca güncel oyunları oynatacak bir çözüm sunmak. 2013 de çıkan PS4 gibi bir cihazda RDR2 akıcı çalışıyorsa bu cihaz ondan 2.5 kat daha güçlü yani çok daha iyi oyunlar gelir merak etmeyin 😀
bir şey unutuyorsun RDR2 konsola geliştirilen bir oyun 2. ben mi yazdım siteme bunları hala savunuyorsunuz ve benim yazdıklarıma aksini ispat edecek bir yorum bile yapamadınız ne yazıyor fotoğraf da 1440p 60 1080p 120fps vaat ettiler anlayın atık :)

Ekler

• 6bbfddad-1132-4167-a724-c41c51becb64.jpg
    6bbfddad-1132-4167-a724-c41c51becb64.jpg
    61.9 KB · Hit: 53

panizher

80+ Silver
adama xbox fanboyusun diyorsunda sen ps fan boyusun bu kadar önde olmasına rağmen xbox psden kötü diyorsun neyse klassik fanboy

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom