• HasTaBK
      HasTaBK, Bufferbloat sorunu yardım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam yeni aldım modemi de
    • HasTaBK
      HasTaBK, Upload Latency nedir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      heh bahsettiğim şey şu alttaki sarı mavi mor küçük simgeler 2 4 2 1713796069 bende de gördüğün üzere 6 16 108 hiç yoktan 6 16 16 gibi bir şey olsun yeter
      • 1713796056385.png
    • HasTaBK
      HasTaBK, Teknik Sorunlar kategorisinde Bufferbloat sorunu yardım başlıklı bir konu açtı.
      Bufferbloat testi yaptım sonucu; https://www.waveform.com/tools/bufferbloat?test-id=bd19d0a3-aa6b-4f5d-9f4b-bdc1e3cddcc1 Download 40 Upload 90 civarında...
    • HasTaBK
      Hocam sorun olan değerler değil internet üzerinden aynı testi yapıp atabilir misiniz?
    • HasTaBK
      Hocam cat 6 kablo kullanıyorum değerler stabil sadece ve sadece upload latency yüksek nedenini bilmiyorum araştırıyorum pek bir sonuç elde edemedim...
    • HasTaBK
      Yayın açmaya çalıştığımda tahminimce bu upload latencyden ötürü ping giriyor oyunlarda o yüzden
    • HasTaBK
      Bunu nasıl azaltırız neden 100
    • HasTaBK
      HasTaBK, Teknik Sorunlar kategorisinde Upload Latency nedir? başlıklı bir konu açtı.
      speedtest yaptığım vakit dikkatimi çeken şey oldu. Burada ki Upload Latency her defasında 100lerde olduğunu görüyorum. Bu sıkıntı çıkartır mı? Ne olduğuna...
      • 1713793270477.png
    • HasTaBK
      HasTaBK, Yayıncılık Platformları kategorisinde yayın açarken ping giriyor başlıklı bir konu açtı.
      Yayın açınca ping girmeye başlıyor, yardımcı olabilecek var mı? 1080p 60fps 8K bitrate veriyorum.
      • 1713637148081.png
    • HasTaBK
      HasTaBK, Tyt Ilk 450bin kaç net e gelir başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Türkçe 24 Sos 15 mat 22 fen 15 YKS 2023 - 260k tyt
    • HasTaBK
      HasTaBK, Teknik Sorunlar kategorisinde ethernet tanımlanamayan ağ başlıklı bir konu açtı.
      Bilgisayarı her yeniden başlattığımda tanımlanamayan ağ sorunu ile karşılaşıyorum sorun gider dediğimde DHCP sunucuna erişilemiyor gibi hatalar veriyor...
      • Adsız.png
      • Adsızz.png
    • HasTaBK
      HasTaBK, Modem-Router kategorisinde ac1200 mesh wifi kurulum başlıklı bir konu açtı.
      bir iki gün önce türk telekomdan vc220-G3u plus isimli modem + mesh ürününü aldım sormak istediğim şey şu kablo aracılığı ile mesh kuruluyor ancak kablo...
    • HasTaBK
      HasTaBK, İnternet Sağlayıcılar kategorisinde DHCP sunucuna erişilemiyor başlıklı bir konu açtı.
      2 gün önceye kadar stabil olan internetim 2 kere kablodan kaynaklı sorundan sonra wifi düzgün çalışırken ethernet üzerinde dhcp sunucusuna erişilemiyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,792
Üyeler
140,551
Son üye