Arama sonuçları: *

1. Halsiz

❌İndirim Bitti! 04-11 Nisan Epic Games Ücretsiz Oyunları

Ayn ona bakıyorum 2 aydır şimdi girip baktım hocam 13 k yazan filan var 10k dan aşağı görmedim hala en son 1 ay önce 8.5 k gördüm inş tekrar görürüm bu kadar hızlı piyasa yükselmemesi lazm ya.. Bulamazsam ps4 felan mı alsam acaba ya?
  2. Halsiz

Şu gfn paketim bitsin konsola geçicem ya PC satamıyorum ama bu oyunların çoğu PS plus ta varmıdır veya Xbox oyunları daha mı iyi neyse PC satabilirsem sora karar veririm thief eski bi oyun ztn
  3. Halsiz

Oyun güzel duruyor gfn de varmıdır acaba gerçi ztn sorun da bu güzel duruyor asıl soru oyun güzel mi..
  4. Halsiz

Waow 1500 TL lik oyun bayramda bedava 1711691780 Gerçi her pahalı oyun güzel değildir ama
  5. Halsiz

🔥İndirim Etail Dead Cells 90₺ DLC'ler 29,90₺

Evt var fakat o fast travel zıkkım portal için o mekanda 1 kere bulunman lzm yani illa tırmanıp neyse oyun güzel kötü demedim ztn sadece ben üşengecim
  6. Halsiz

Ben oynadım 2 3 saat sonra baydı yeter dedim tırman canavar kes tırman tekrar stroy kes tırman alta in koskocaman harita ora git kaybol geri dönmek yarım saat oyy daraldım
  7. Halsiz

Şimdi normalde steamde bu oyun o kadar uçuk fiyattaki oyunu oynamaktan soğutuyor fiyatı
  8. Halsiz

❌İndirim Bitti! EA RACING MEGA COLLECTION 200TL KOSUN!!!

Pc kaldırmıo yazık oldu güzel paketmiş bide oysaki. Athlon abim grur yapar açmaz
  9. Halsiz

🔥İndirim Spider Man 191tl!!!!

2 si bence güzel fiyat ztn beklesenizde hcm o kadarda ucuzlamaz alın 200 TL 2 sinide bence
  10. Halsiz

STEAM İNDİRİMLERİ BAŞLADI !!!

Oyun alma devri bitti ya üff şu fiyatlara baksana geçen sene ile kıyaslayamıorum bile çok kötü olmuş şu rdr yi almadığıma pişman oldum veya almak istediğim diğer oyunları neyseki bazı oyunları zam gelmeden almışım artık dlc kovalıycam steamde başka işim olmaz 1678989942 Steamde 120 TL gördüğüm...
  11. Halsiz

STEAM İNDİRİMLERİ BAŞLADI !!!

Rdr 2 379.50 lira 😂 alınır mı? acaba sizce
  12. Halsiz

🔥İndirim Spider Man 191tl!!!!

Days gone bende aldım bi 13 saat felan aralıksız oynadım
  13. Halsiz

❌İndirim Bitti! RDR2 EPİC GAMES 98.67TL! 🔥🔥

Bu arada bende almıorum .d hikaye oyunları beni bayıyor
  14. Halsiz

Telefon buga girdi 2 kere attı mesajı xd
  15. Halsiz

HCM?! 1678383286 HCM?!
  16. Halsiz

Steam 1 aylık Ea Play 8₺

Vardır heralde hcm ben alamıorum
  17. Halsiz

Steam 1 aylık Ea Play 8₺

Varsa pakette neden olmasın
  18. Halsiz

Steam 1 aylık Ea Play 8₺

Olm elin ne kadar hızlı maşalllah hangisini daha aktif kullanıorsunuz hcm .d
  19. Halsiz

Steam 1 aylık Ea Play 8₺

Zekice lucifer seni 😈 1677176742 Ayn banada oluyor öle
  20. Halsiz

Steam 1 aylık Ea Play 8₺

Yok bu 8 marta kadar 8 TL sora 40 TL oluyor aynı gamepass kafası işte ztn fark yok
Top Bottom