Neler Yeni

🔥İndirim Etail Dead Cells 90₺ DLC'ler 29,90₺

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
MehmedVII

Steam kodu olarak veriliyor. Son çıkan DLC Castlevania hariç hepsini barındırıyor. Site güvenilirdir.

Yeni DLC Castlevania da 80₺

https://etail.com.tr/dead-cells-return-to-castlevania-40

Ana oyun yoksa o da etailcells kodu ile 90₺

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu oyunu beğeniyorum ama 2D bir oyuna bu kadar para vermek istemiyorum. Değer mi hikayesi falan var mı?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şimdi normalde steamde bu oyun o kadar uçuk fiyattaki oyunu oynamaktan soğutuyor fiyatı
Alınır mı yani güzel midir steam de görmüştüm eğlenceliye benziyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,517
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ben oynadım 2 3 saat sonra baydı yeter dedim tırman canavar kes tırman tekrar stroy kes tırman alta in koskocaman harita ora git kaybol geri dönmek yarım saat oyy daraldım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,580
İsim
Kerem Çavuş
Oyun souls like , sürekli ölüp ölüp birdahaki sefere daha güçlü olma kafasında , 2 3 saatle anlaşılcak bir oyun değil en az 10 saatini ayırman gerekiyor bir şeyler anlayıp zevk alabilmek için , bu fiyata kesinlikle alınır bide şöyle de bi bilgi geçeyim oyun aslında 3d tasarlanıyor 2dye indirgeniyor o yüzden oynarken 2d gibi hissetmeyeceksin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben oynadım 2 3 saat sonra baydı yeter dedim tırman canavar kes tırman tekrar stroy kes tırman alta in koskocaman harita ora git kaybol geri dönmek yarım saat oyy daraldım
harita var , ayrıca fast travel var geri yürümene gerek yok yani

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Ömür
bf 2042 ile aynı fiyat uçurmuşlar fiyatını

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,405
İsim
Kadir
Bu oyunu beğeniyorum ama 2D bir oyuna bu kadar para vermek istemiyorum. Değer mi hikayesi falan var mı?
Game pass kullanıyorsan orada bedava DLC ler haliyle yok
Oyun 2D hack and slash ve Roguelike açıkçası oynadığım en iyi oyunlardan biri bu türde bence değer ama türü seviyorsan değeceğini düşünüyorum yoksa gamepassten oynardım

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,517
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Oyun souls like , sürekli ölüp ölüp birdahaki sefere daha güçlü olma kafasında , 2 3 saatle anlaşılcak bir oyun değil en az 10 saatini ayırman gerekiyor bir şeyler anlayıp zevk alabilmek için , bu fiyata kesinlikle alınır bide şöyle de bi bilgi geçeyim oyun aslında 3d tasarlanıyor 2dye indirgeniyor o yüzden oynarken 2d gibi hissetmeyeceksin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

harita var , ayrıca fast travel var geri yürümene gerek yok yani
Evt var fakat o fast travel zıkkım portal için o mekanda 1 kere bulunman lzm yani illa tırmanıp neyse oyun güzel kötü demedim ztn sadece ben üşengecim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,157
İsim
MehmedVII
Steam'de daha da pahalı. Rogue Lite sevmiyorsan alma. Ben bu türü sevmiyorum 10 saat oynayıp saldım ama arada sarıyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
EPİC Gameste daha ucuz beyler

Top Bottom