Arama sonuçları: *

1. HamsiKraker

Bilgisayarda Garip Pikseller Çıkmaya Başladı

Bilmiyorum hocam dediğim gibi bende işlemcinin driver'ı yüzünden hata veriyordu. Hepsini güncelleyip denemek lazım. Windows update bazen eski sürücüleri kuruyor. Ben 2022 sürümünü kurduğum halde bir bakıyorum 2020 ile değiştirmiş windows update.
  2. HamsiKraker

Bilgisayarda Garip Pikseller Çıkmaya Başladı

Driverlar güncel mi? Benim işlemci (4600h) driver'ı güncel olmadığı için bu tarz pikseller çıkıyordu
  3. HamsiKraker

WİNDOWS ETKİNLEŞTİRME YAZISI

20 liralık KEY nasıl oluyor. Sonuçta Microsoft bunu 3600 TL'ye satıyor yanlış bakmadıysam. 20 TL'ye nasıl satıyor ki çok kişi mi giriyor kâra geçmesi için 1 keyi 180den fazla kişiye satması lazım. Ama bu keyler 1 kişilik değil mi? Mantığını çözemedim
  4. HamsiKraker

Windows 10 programsız 5 dk da etkinleştirme

kmspico program değil mi? programsız diyor videoda
  5. HamsiKraker

Mavi ekranda loopa girdi

Bilgisayar kapaliyken bu tuşa basarak açmayı denesene sanırım ordan da açılıyordu güvenli mod
  6. HamsiKraker

Patlamıyan windows 10 home key

Kmspico dediğiniz program mı?
  7. HamsiKraker

R7 4800H laptop için Windows 10 mu, 11 mi?

win11 ve win10 arasında oyunlarda hata fps düşüşü vs farkı var mı? Bi de ben win 10da cmd ile aktifleştirme yapmıştım. Güncelleme kısmından 11e yükseltebiliyorum. Ordan yükseltsem sorun çıkar mı lisans gitmesi vs gibi durum
  8. HamsiKraker

Windows 11'e nasıl Google Play yüklerim?

Google play android uygulaması hocam. Windows'a direkt google playi kuramazsin. Nox player gibi android emulator uygulamasi indirmen lazım
  9. HamsiKraker

WİN10 key satan yer ?

cmd ile de progrsmsiz ücretsiz etkinlestirebilir güncelleme de geliyor sorun olmuyor
  10. HamsiKraker

İş yerindeki bilgisayar 10 dakikada bir uyku moduna giriyor.

Maalesef bilgim yok bu konuda. Bende orda gözüküyor :/
  11. HamsiKraker

İş yerindeki bilgisayar 10 dakikada bir uyku moduna giriyor.

Denetim masası > güç seçenekleri kısmından geçerli plana "plan ayarlarını değiştir" kısmına bastığın zaman orada gözükmüyor mu ?
  12. HamsiKraker

Windows 10 hoşgeldiniz yazısında kalıyor

hocam helal olsun. Okumaya çalışırken kör oluyordum az daha
  13. HamsiKraker

Yeni Laptopa Windows Kurcam Kaç gb'lık flash disk yeterli olur ?

ben 16 gblik flasha kurdum. 16gb yeterli
Top Bottom