Neler Yeni

Windows 10 programsız 5 dk da etkinleştirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
KOLAYCA WİNDOWS 10 ETKİNLEŞTİRME BEN YAPTIM OLDU HERHANGİ BİR SIKINTI ÇIKARMI

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Semih Sevici
Bilgisayarım falan hackendi bütün maillerim falan patladı abimin mailine bile sızıldı fakat hiç birşeye tıklamamıştım zaten yeni formatlıydı bilgisayarım 1 hafta olmuştu bundan olmuş olma ihtimali var mı böyle etkinleştirmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütün hesaplarımda böyle şeyler var instagramından linkedin dahil gitti geri aldım hepsini steamim falan çalındı sanmıştım ama aklıma şey geldi şifremi değiştirmeden nasıl steam hesabıma girebilir ki + kod falan da var

Ekler

• s1a.PNG
    s1a.PNG
    15.6 KB · Hit: 36
  • 1690759544806.png
    1690759544806.png
    30 KB · Hit: 37
Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
2 yada 3 senedir böyle kullanıyorum süresi bitince tekrar aktifleştiriliyor.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu işlere girecekseniz forumda popüler konularda bir Windows etkinleştirme konusu var onu yapın, YouTube videolarında saçma sapan yöntemler de önerebiliyorlar.

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Semih Sevici
2 yada 3 senedir böyle kullanıyorum süresi bitince tekrar aktifleştiriliyor.
Bilmiyorum belki başka bir yerden kapmış olabilirim veya random mailimi bulmuş ordan herşeyime sızmışta olabilirler aklıma bu geldi benim tek

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
Bilmiyorum belki başka bir yerden kapmış olabilirim veya random mailimi bulmuş ordan herşeyime sızmışta olabilirler aklıma bu geldi benim tek
2. fotoda linkli şeyler var onlara önceden bastıysanız eyer gitmesi normal hesaplarının banada öyle mesajlar geliyor direk çıkartıyorum onları.

semih3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Semih Sevici
2. fotoda linkli şeyler var onlara önceden bastıysanız eyer gitmesi normal hesaplarının banada öyle mesajlar geliyor direk çıkartıyorum onları.
o mesajları ben göndermişim kanka neden öyle gelen linklere basayım ayrıca pc yi yeni formatladım diyorum bide 1 hafta oldu valorant cs discord steam harici bir şey yok ondan kafam karıştı

Bu işlere girecekseniz forumda popüler konularda bir Windows etkinleştirme konusu var onu yapın, YouTube videolarında saçma sapan yöntemler de önerebiliyorlar.
Popüler Konudakinin aynısını anlatıyor adam da bilemedim key almak daha güvenli gelmeye başladı

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
o mesajları ben göndermişim kanka neden öyle gelen linklere basayım ayrıca pc yi yeni formatladım diyorum bide 1 hafta oldu valorant cs discord steam harici bir şey yok ondan kafam karıştı

Popüler Konudakinin aynısını anlatıyor adam da bilemedim key almak daha güvenli gelmeye başladı
gerçekten garip hani bende 2 senedir aktifleştirdim sorun olmadı ayiretten torrenten binlerce oyun indiririm virüs olsada kabul ederim hiç sorunla karşılaşmadım garip :D

Top Bottom