Arama sonuçları: *

1. HasTaBK

DHCP sunucuna erişilemiyor

2 gün önceye kadar stabil olan internetim 2 kere kablodan kaynaklı sorundan sonra wifi düzgün çalışırken ethernet üzerinde dhcp sunucusuna erişilemiyor hatası alıyorum sabit ip atadığımda sorun düzeldi ancak otomatikte neden sorun olduğunu merak ediyorum bilgisi olan var mıdır?
  2. HasTaBK

İnternet kesintisii ttnet

Merhabalar 4 gündür sebepsiz bir şekilde internetim kesik ve arıza kaydı oluşturmama rağmen arayan soran veya gelen giden olmadı şuanda müşteri hizmetlerini aradığım an kapatıyorlar ne yapılabilir bu durumda?
  3. HasTaBK

Türk Telekom hakkında düşünceleriniz nelerdir

nerede yaşıyorsun reis
  4. HasTaBK

türk telekom? 1612972184 Ve nerede yaşıyorsun
  5. HasTaBK

türk telekom mu
  6. HasTaBK

kaç para ödüyorsun 1612972045 OH rezaletmiş
  7. HasTaBK

Türk telekom başvurusu yapmalı mıyım 1612971982 hangi firma
  8. HasTaBK

50 mi nasıl nerede oturuyorsun
  9. HasTaBK

Bizim haftaya taahhüt bitiyor ve adsl hizmeti tek bulunuyor 10 download / 0.5 upload 90 TL ödüyoruz ve taahhüt bitince paketi değiştirmek zorundayız ancak değiştirince fiyatlar falanda değişiyor söylenilenşu yine 10 download / 0.5 upload alıp 90 TL yerine 105 TL ödeyecekmişiz altyapı başvurusu...
  10. HasTaBK

İnternet tavsiyesi lütfen

Eyvallah 1611412915 Bu arada Şey 25 50m ötede bir evde bütün altyapılar var bizde yok bahtsız ben :D
  11. HasTaBK

Türk telekom fiber mi dersin
  12. HasTaBK

"Sorguladığınız haneye ait altyapı bilgisi bulunamadı." dedi :D 1611412572 Reis bura biraz sıkıntılı düzgün internet kullanan yok en aktif biziz 1611412661 Superonline adsl diyor ama adsl çok az geliyor ya galiba hiçbir firma yok ama tavsiyelere göre birine altyapı başvurusunda bulunucam
  13. HasTaBK

Biz şuan ttnet kullanıyoruz ve 90 TL gibi bir fiyat ödüyoruz aldığım değerler 9.5 download / 0.5 upload 2 hafta içinde taahhüt bitiyor ve Türk Telekom fibere mi geçsem diyorum ama ister istemez insan güvenemiyor Hiç bir firmanın altyapısı yok galiba ama onun için uğraşmayı planlıyorum Kısaca...
Top Bottom