Arama sonuçları: *

1. H

Bilgisayarda birileri konusuyor !!!

Tarama yapıyorum
  2. H

Format atacağım
  3. H

Sanırım beni izliyorlar 1678817595 Yardımcı olurmusun
  4. H

Yok tıklamadım
  5. H

Ya onu yaparım ama sorun neden oldu hiç bir program acmadım sadece bdo ya girdim durduk yere neden oldu 1678817342 onu da yaptım kapalı
  6. H

Arkada hiç bir program acık değil ama birileri konusuyor discord sesi geliyor discorda hiç bir odada değilim kapatıyorum ona ragmen tanımadığım birileri oyun oynuyor konusuyor.
  7. H

Bilgisayar açılmıyor

Onuda denedim anakartı değiştirmeyi düşünüyorum
  8. H

Bilgisayar açılmıyor

Deniyorum oda çözüm olmuyor
  9. H

Pc acılmama sorunu YARDIM

Arkadaslar 2. defa forum acıyorum maalesef kimse yardımcı olmadı sorun şu ki dün sorunsuz kapattığım bilgisayarım sabah açmaya çalıştığımda fanlar cok hızlı dönüyor ama pc açılmıyordu biraz kurcaladım denedim denedim sonunca açıldı daha sonra kapattım actım sorun yoktu şimdi yine açmayı denedim...
  10. H

Bilgisayar açılmıyor

Dun sorunsuz kapattım sabah açmaya çalıştığımda fanlar cok hızlı dönüyor ama pc açılmıyor Ryzen 3600 msi 2070 corsair 2x8gb ram 650w power
  11. H

Redeon Wattman hatası

Wattman hatası alırken hep son sürüm kullanıyordum sonra eski 20.4.2 sürümü yükledim aylarca hata almadım simdi denemek icin en son sürümü yükledim 2.11.1 i bugün bildirimlerde wattman hatası aldığımı gördüm simdi bir sürüm daha yükselttim 2.11.3 onu deniyeceğim ama 20.4.2 sürümünde kesinlikle...
  12. H

Redeon Wattman hatası

20.4.2 sürücüyü eski sürüm yap kesin cözüm
  13. H

radeon wattman hatası

radeon wattman hatası nedir durduk yere bu hatayı alıyorum çözümü var mı ? Rx 5600 ekran kartı
Top Bottom