Arama sonuçları: *

1. I Auditore I

Steam Profili Güzelleştirme İçin Öneri 2

Bence profilin güzel, kartlarla vs. level arttırıp vitrin sayısını artırırsan güzel olur bence.
  2. I Auditore I

Ana Konu Steam Yaz İndirimlerinde Neler Alacaksınız? **Öneriler**

Assasins Creed Brootherhod & Revelations alma niyetim var.
  3. I Auditore I

Arkadaşım CS:GO'da Yanlışlıkla Bıçak Sattı

Sattığı kişiye geri alıp belki isteyebilir lakin geri verme ihtimali %0000000.1 değmez istemeye yani. Steam desteğin de bir şey yapacağını düşünmüyorum kullanıcı hatası çünkü. Satarken telefondan onaylamak gerekiyor orada da mı farketmemiş. Üzüldüm. Geçmiş olsun.
  4. I Auditore I

Steam oyun önerir misiniz? , Raft alınır mı ?

Hayırlı olsun o zaman. Ha şunu belirteyim multipalyeri coop tarzı değil yani birlikte krallık kurup asker falan toplayamıyorsunuz sadece mp sunucularında açık olan sunucunun türüne göre karşılaşıp savaşabiliyorsunuz.İstediğin türü seçebiliyorsun (kale kuşatması, meydan savaşı vb)
  5. I Auditore I

Bannerlord çıktığı için üretici firma şuan o oyunla ilgileniyorlar daha çok yani warbanda güncelleme gelmiyor artık. Belki ilerde yaparlarsa bilemem. Rica ederim.
  6. I Auditore I

Evet ücretsiz. Steam atölyeden hiç uğraşmadan indirebiliyorsun. İstersen internetten de indirebiliyorsun.
  7. I Auditore I

Orjinal senaryosu hakkında konuşacak olursam (yani modsuz) sarıp sarmaması, bu biraz görecelidir ama asker toplayıp onları geliştirip sonra istersen kendi krallığını kurup kale feth edebilirsin meydan savaşları yapabilirsin ucu açık bir oyun. Açıkçası ben oynarken eğleniyorum mp kısmı da fena...
  8. I Auditore I

Eğer oynayacak bir arkadaşın varsa Raft sizi eğlendirir ama bence The Forest, Raft'a göre daha güzel hele bir arkadaşın varsa. Onun harici Far Cry 3 öneririm oynamadiysan. Warbandı üstte bir arkadaş önermiş o oyunda güzeldir.
  9. I Auditore I

Steam bu indirimlerden sonra bir daha ne zaman indirim olur ?

Haziranın sonu gibi. 24 Haziran-8 Temmuz 2021 arası büyük ihtimalle.
  10. I Auditore I

Steam Profili Güzelleştirme İçin Öneri

Beğendim valla çok güzel.
  11. I Auditore I

Çerçeve olarak mı? Senin profil siyah ya bu yakışır gibime geldi. Tabi sen yinede bak diğerlerine de.
  12. I Auditore I

Ben olsam avatar çerçevesi alırdım.
  13. I Auditore I

Epic Games'in bidahaki hafta ki oyunu ne olur sizce ?

Footbal manager 21 bence
  14. I Auditore I

Steam Level Artırma Taktiği ??

Aldığın oyunlarından gelen puanlar ile puan dükkanından rozet alabilirsin. Bu sayede xp gelir. Oyunlardan sana düşen kartları tamamlayıp rozet yapıp da level atlayabilirsin.
  15. I Auditore I

Rocket league nasıl arkadaş eklenir?

Şu ekranın sağ alttında iki tane insan figürü var ona tıklayın orada en son oynadığınız maçlar sekmesi çıkacak ordan bu kişiyi bulun üstüne tıklayın ve epic arkadaşı ekleyin. Üstüne tıklayınca epic arkadaşı ekle sekmesi çıkıyor zaten.
  16. I Auditore I

Hesabım çalındı yardım edin

Geri verirler ama hesabı kitlemende fayda var. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6416-FHVM-3982&l=turkish
  17. I Auditore I

CSGO KAPSÜLDEN PARA KATLAYABİLİRMİYİM

Risk ve şans işi, katlayabilirsin de batabilirsin de. Ben 1 tane açtım meraktan, 2tlye 29kuruşluk bir çıkartma çıkmıştı şuan daha da düşmüş olabilir değeri.
  18. I Auditore I

STEAM OYUNU KAÇ SAAT OYNADIN NASIL BAKILIR

Oyun içindeyken shift tab yaparak şuankini oturumun kaç dakika olduğunu görebiliyorsun ama 1 günde kaç saat oynadın gözükmüyor ama son 2 haftada kaç saat oynadığını görebilirsin. Kolay 2 yöntemle son 2 haftada kaç saat oynadığını görebilirsin 1)Oyundayken Shift+Tab basıp orada şuanki oturumun...
  19. I Auditore I

Steam Destek hesap çalınma vakası YARDIM!

Daha önce steam hesap kurtarma videosu izlediğimde çok fazla kanıt atınca(resim ) bakmıyolar 3-4 tane atmanız yeter gibi bir şey demişti. Tabi doğrumudur bilmem ama. Geç döndüm, kusura bakmayın bu arada.
Top Bottom