Arama sonuçları: *

1. I

150 bin TL'ye kadar araba ariyorum. Oneri olacak var mi

1.3 linea da resmen ölümsüz bi motor var turbosu harici her şey çok ucuz bide yinede size kalmış LPG ile kullanıma derseniz 1.8t Passat öneririm hadi gene sıkıntı diyosanız direk 1.8 Passat
  2. I

150 bin TL'ye kadar araba ariyorum. Oneri olacak var mi

Megane 2 dizel 180k km de felan veya 1.3 Linea 180k km yi heçmesin alacağın araba dizelde nolur nolmaz 1.9 tdı Passat felan veya Jetta golf 1653856780 Focus güzel bi tercih olur fakat düşük km en önemlisi dizelde haberin olsun 1653856881 Atmosferik araç almam senin yerinde olsam turbo dizel...
  3. I

Yardım bakarmısınız Okula giderken kullanabileceğimiz bi araç varmı ?

Elektrikli ATV mi benzinli olsa daha iyi olurdu yaş 14
  4. I

Onlarda hoşuma gidiyor işte o ATV ye direksiyon koltuk tak bin iştede
  5. I

Ahajjaajajajaj aynen öğreten olmamamış bu beni babasının arabasını kaçırıp 30 al gidilcek yolda 80 90 la gidip patlayanlarla karıştırıyor allam delircem ya 1650032427 Buggy plmuyosa yapmam hocam ya çünkü o bisikletler hem gitmiyo hem çirkin bide ailemin izin verme imkanı yok 2 tekerli şeylere...
  6. I

Trafiğe ömrümde bir kez bile çıkmadım ehliyet almadan çıkmamda ben anlatamadım şu çocuğa benim kullandığım yer köy yoluydu o yolda hani araba 1000/1 geçiyo toprak yol anladınmı neden insanların canını riske atim hız yapmıyorum bişi yapmıyorum o dediğim buggy de sokaktan sokağa yani 1650032313...
  7. I

Lan oğlum trafiğe çıkmadım köy yolu diyorum sabahtan beri aklın almıyormu arazi yolu bildiğin ne boş yaptın ya
  8. I

Suç ne alaka köyde sürdüğümüz araçlara polisin çıtı çıkmıyo polis arabaya binerken de sürerken de görüyo çıtı çıkmıyo 1650031681 Suç değil otoyolda suö
  9. I

Kusura bakmada otoyol harici dedim trafik canavarı olsam size bunu sormazdım zaten kapıda partner yatıyo kaçırsam kaçırırım benim dediğim izin varsa buggy yapmak evdeki çizimleri görsen sende yap dersin 1650031566 Ya illa 200 olmaz mesela 100 felanda olur 50 de olur ama olmuyormuş elektrikli...
  10. I

Max 6k 1650031386 Anladım hocam teşekkür ederim
  11. I

Anladım hocam sağolun 1650031173 Plaka vb çıkmazmı kendime ruhsat yapsam mwsela
  12. I

Ceza yazarlarmı veya çekici ile hurdalığa çekerlermi 1650030997 Durdursalar gene iyide
  13. I

Bak şimdi ben 11 yaşından beri araç kullanıyorum zaten transitle başladım motosiklet vb de kaza olsa hani can güvenliği yok anladın mı o yüzden yoksa ben motor seviyorum 1650030938 Anladım hocam peki otoyol harici yollarda kullanılırmı veya benim sürmeme izin verirlermi
  14. I

Yani hocam şöyle bi 200cc benzinli bi buggy yapsam trafiğe çıkarabilirmiyim veya sürmene izin verirler mi
  15. I

Kendim yapıcamda baya çizimim vb de var tasarım felan 1650030758 Bende seviyorumda ailem izin vermiyor
  16. I

50cc kere gerek yok diye biliyorum ama
  17. I

Kendim böyle hızlı gitçek bi 5000watt şık bişi yapmak istedimde bisiklet sıkıntı biraz can güvenliği yok buggy vb izin varsa direk yapıcam
Top Bottom