Neler Yeni

150 bin TL'ye kadar araba ariyorum. Oneri olacak var mi

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
Bütçe
150000
150 bin TL ye kadar araba ariyorum. Aklimda 2001 civari woswogen bora var veya polo clasic var. Bide ford fiesta veya focus olabilir bunlardan birini veya baska oneri olan var mi yakit biraz az yakarsa daha iyi olur

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
Deniz Bey
Clio 2 de bakılabilir

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Megane 2 ve Astra g öneririm
1.6 megane bakarsan daha temizini bulursun dizellerin temizi pek yok . Astra 1.6 olursa gayet iyi kaçar yakıtını bilmiyorum
Focus 1 1.6 var tanıdıkta 10 senedir biniyor bir derdini görmedim
Hb bakarsan 1.2 16v palio , 1.3 corsa(km yüksek olur) clio 2 öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
150 bin TL ye kadar araba ariyorum. Aklimda 2001 civari woswogen bora var veya polo clasic var. Bide ford fiesta veya focus olabilir bunlardan birini veya baska oneri olan var mi yakit biraz az yakarsa daha iyi olur
Megane 2 dizel 180k km de felan veya 1.3 Linea 180k km yi heçmesin alacağın araba dizelde nolur nolmaz 1.9 tdı Passat felan veya Jetta golf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Focus güzel bi tercih olur fakat düşük km en önemlisi dizelde haberin olsun

Atmosferik araç almam senin yerinde olsam turbo dizel candır 150k ya al turbo dizel bi araç temiz olsun bide yazılım at mükemmel şeylerde çok iyi 1.8t passat baya gider lpg ile az yakar tabi

1.3 Multijet Linea al turbosu sağlam hem az yakar normal gider mis gibi

Son düzenleme:

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Megane 2 dizel 180k km de felan veya 1.3 Linea 180k km yi heçmesin alacağın araba dizelde nolur nolmaz 1.9 tdı Passat felan veya Jetta golf

Focus güzel bi tercih olur fakat düşük km en önemlisi dizelde haberin olsun

Atmosferik araç almam senin yerinde olsam turbo dizel candır 150k ya al turbo dizel bi araç temiz olsun bide yazılım at mükemmel şeylerde çok iyi 1.8t passat baya gider lpg ile az yakar tabi

1.3 Multijet Linea al turbosu sağlam hem az yakar normal gider mis gibi
Hocam eski arabalarin dizellerine binilmez bence dizellerin masrafu cok oluyor o yuzden benzin yani lpg dusunuyorum

emmoğlu napcan wolkswagenı sen al bi tane hard tofaş son ses caddelerde gezek
Knk adam akilli tofaslara 70 80 istiyolar verilmez artik tofaslara para valla ona verene kadar golf 2 yani mk2 alirim daha iyu:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Hocam eski arabalarin dizellerine binilmez bence dizellerin masrafu cok oluyor o yuzden benzin yani lpg dusunuyorum
1.3 linea da resmen ölümsüz bi motor var turbosu harici her şey çok ucuz bide yinede size kalmış LPG ile kullanıma derseniz 1.8t Passat öneririm hadi gene sıkıntı diyosanız direk 1.8 Passat

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Megane 2 ve Astra g öneririm
1.6 megane bakarsan daha temizini bulursun dizellerin temizi pek yok . Astra 1.6 olursa gayet iyi kaçar yakıtını bilmiyorum
Focus 1 1.6 var tanıdıkta 10 senedir biniyor bir derdini görmedim
Hb bakarsan 1.2 16v palio , 1.3 corsa(km yüksek olur) clio 2 öneririm
Bakicam hocam yarin tek tek dediklerinize dizel dusunmuyorum masrafli baya yeni model alinirda eski temiz bulunmaz

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,082
İsim
Oozdmrsm
olsun emmoğlu okul önünde gazlarız al sen bi tane tofaş:kedi:

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
1.3 linea da resmen ölümsüz bi motor var turbosu harici her şey çok ucuz bide yinede size kalmış LPG ile kullanıma derseniz 1.8t Passat öneririm hadi gene sıkıntı diyosanız direk 1.8 Passat
Onlarada bakarim yarinda max 130 alip bi 20 elimde kalsin diye dusunmeye basladim illaki masraf cikarir diye bilemedim ama dediklerine bakicam yarin

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
honda 1.6 ies dip basık kırmızı

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Furkan
Golf 5 öneririm.o paralar bulunur herhalde
Yok hocam o paraya 1 tane mi ne bujdum oda temiz degildi 150 ye anca golf 4 temizini zor bulurum malesef

honda 1.6 ies dip basık kırmızı
Hondada dusunmedim degilde adam akilli temiz yokki herkes baya bi km yapmis motor bakimina gelmis oyle satiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,675
Üyeler
141,473
Son üye
ahmettbx
Top Bottom