Arama sonuçları: *

1. Kürşat Arslan

Bisiklet lastiği ne zaman değişmeli?

Yinede kalitelidir bence. Güneş görmemesi avantaj. Dişlerin arasında çatlak varmı. Dikkatlice bakın
  2. Kürşat Arslan

Bisiklet lastiği ne zaman değişmeli?

5 yılda çürümeye başlaması lazimdi. Ya cok kaliteli lastik ya da güneş görmeyen yerde durmuş.
  3. Kürşat Arslan

9.000 TL ye kadar 2. el bisiklet önerisi

Tamam 🤨 1694160779 Sezon bitti fiyatlar düşer inşallah
  4. Kürşat Arslan

İkinci el alma. Full Shimano ve hidrolik fren olsun. Marka model sana kalmış.
  5. Kürşat Arslan

Yok estağfurullah ne kizmasi. Ben alali çok oldu fiyat bilgim yok daha iyisi varmı bilmiyorum. Model olarak.
  6. Kürşat Arslan

Tamam
  7. Kürşat Arslan

9k civarında mosso 29" wildfire var. Kullanıyorum tavsiye ederim fazlası var eksiği yok gibi. Sıfır.
  8. Kürşat Arslan

Sahibinden alışveriş nasıl oluyor ?

Bahaneye bakın. 1657744681 Bana güven vermedi.
  9. Kürşat Arslan

Onu bende anlamadım. Dediğim gibi güven önemli sahtekarlık düşünüyorsanız para göndermeyin.
  10. Kürşat Arslan

Siz parayı göndereceksiniz oda ürünü gönderecek. Bende öyle yapıyorum. Karşılıklı güven önemli. Paranız çöpede gidebilir biraz risklidir. Ama 300 TL için kimse sahtekarlık yapmaz. İnşallah yapmaz. 1657743539 Ben letgo,dolap ve sahibindendeki ürünlerimi genelde havale yolu ile satıyorum.
  11. Kürşat Arslan

bisiklet önerisi yardım ?

Kısa vadede iş yapar. Uzun ömür beklemeyin.1yil idare eder. 1655465609 Önde amortisör olmadığından değil. Tüm parçaları en düşük kalitede.
  12. Kürşat Arslan

bisiklet önerisi yardım ?

Orta amortisör kesinlikle olmasın. 1655460073 Hele Artvin gibi düzlük alanların az olduğu yerlerde orta amortisör hem yorar hem performansi düşürür. Sadece önde amortisör yeterli.
  13. Kürşat Arslan

Bisiklet kilidi önerisi

https://www.decathlon.com.tr/p/bisiklet-aksesuar-kilidi-spiral-anahtarli-siyah-120/_/R-p-49?mc=8204381&gclid=Cj0KCQjw6pOTBhCTARIsAHF23fKPOIuISvg-L5XjTPzBdGqieg9Xu_NjVYZWXWJmTPRTtK-l2jK7Qu4aAtbfEALw_wcB...
Top Bottom