Arama sonuçları: *

1. KIVANÇ NOYAN

4 Yıl Yeni PC İçin Beklemek

Yazıda da belirttiğim üzere, kendim çalışıp kazansam bile almama izin vermiyorlar.
  2. KIVANÇ NOYAN

Derslerim kötü değil zaten OBP'm (Ortaöğretim başarı puanı) 100 üzerinden 95,41. Fakat ders çalışmayacağımı düşündükleri konusunda haklısın. Bu pandemi döneminde sıkıntıdan çoğunlukla oyun oynadım. Ama belki kendimi belli bir disipline sokabilirsem PC alırlar.
  3. KIVANÇ NOYAN

Babam "sen derslerine yeterince çalışmadın. Bir de üzerine ödül verir gibi bilgisayar almam sana." diyor. Ve bence haklı. Ama 4 yıl nasıl idare edeceğimi bilemiyorum maalesef.
  4. KIVANÇ NOYAN

Tabii ki yaptıkları yanlış bir şey değil fakat ben "Core" adlı bir uygulama üzerinden oyun yapmayı planlıyordum. Fakat maalesef bu işi 4 yıl sonraya ertelemek zorundayım. 1623099948 İnan bana kötü bir PC'dense hiç olmaması daha iyi. En azından acı çekmiyorsun.
  5. KIVANÇ NOYAN

Öncelikle merhaba. Dün LGS'ye girdim ve her ne kadar sözelim iyi olsa da sayısal için aynı şeyi maalesef söyleyemem. Sayısalım iyi olmadığı için LGS'den 340 civarı bir şey alırım muhtemelen. Bu yüzden OBP ile liseye gireceğim. Eğer sınavdan 400 üstü bir şey aldaydım 3200TL civarında bir PC...
Top Bottom