Neler Yeni

4 Yıl Yeni PC İçin Beklemek

MENGELE88

80+ Bronze
Tam benim durumumu anlatmışsın bende Lise ye gidiyorum :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum cahilliğine bırakıyorum da şuan elindeki PC nin ekran kartı bu çocuğun bilgisayarından iyidir.
gtx 1050 neresi iyi
Tam benim durumumu anlatmışsın bende Lise ye gidiyorum :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum cahilliğine bırakıyorum da şuan elindeki PC nin ekran kartı bu çocuğun bilgisayarından iyidir.
laptopu benim gtx 1050den pahalı olduğu kesin

Stwos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Mert Gülenay

-CrawL

80+ Gold
Yazın bir işe gir 2-3ay çalışsan bir apu sistem alabilirsin.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,866
İsim
Okan Aslantaș
Şu yok 12 yıldır yok 7 yıldır pc bekleyen ben yazan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum pc nin gökten gelmesini falan mı bekliyorsunuz bunca sene en azından yazları çalışarak yada harçlıklarınızı biriktirerek alsaydınız?
Bi sen biliyon zaten biz bilmiyoduk. Kaç kere ișe girmeyi denedim millet torpille kendi istedigini aliyor. Daha yeni is ilani asilan biyer vardi gecen sene icin konusuyorum direk gittim eleman alinmadiysa beni alin diye. Yarin gel dediler gittim baskasini aldik diye geri gonderdiler mesela. Benim bulundugum yerde de ha demeye is bulunmuyor. Kendim surekli al sat yapip parami cikartiorum zaten. Fakat farkli ihtiyaclarima harciyorum. O yüzden pc icin para kalmiyor.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Yapabileceğin tek şey derslerini düzeltmek. 9. sınıfta sınavlarına ağır çalış kendini kanıtla ödül olarak iste. Senin ders çalışmayacağını düşünüyor olabilir. Kendini kanıtla alır diğer arkadaşlarımın falan var diye duyarı da koyarsın 9. sınıf sonunda hallolur

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kıvanç
Yapabileceğin tek şey derslerini düzeltmek. 9. sınıfta sınavlarına ağır çalış kendini kanıtla ödül olarak iste. Senin ders çalışmayacağını düşünüyor olabilir. Kendini kanıtla alır diğer arkadaşlarımın falan var diye duyarı da koyarsın 9. sınıf sonunda hallolur
Derslerim kötü değil zaten OBP'm (Ortaöğretim başarı puanı) 100 üzerinden 95,41. Fakat ders çalışmayacağımı düşündükleri konusunda haklısın. Bu pandemi döneminde sıkıntıdan çoğunlukla oyun oynadım. Ama belki kendimi belli bir disipline sokabilirsem PC alırlar.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Öncelikle merhaba. Dün LGS'ye girdim ve her ne kadar sözelim iyi olsa da sayısal için aynı şeyi maalesef söyleyemem. Sayısalım iyi olmadığı için LGS'den 340 civarı bir şey alırım muhtemelen. Bu yüzden OBP ile liseye gireceğim. Eğer sınavdan 400 üstü bir şey aldaydım 3200TL civarında bir PC toplamayı planlıyordum. Fakat maalesef toplayamayacağım. Babam, kendim çalışıp kazansam bile bilgisayar almama izin vermediğini ve üniversiteye kadar bilgisayar almayacağını söylüyor. Üniversiteye henüz 4 yıl var ve benim elimdeki laptop maalesef iyi bir laptop değil. 4 yıl ne yapacağımı bilmiyorum ve sıkıntıdan kafayı yerim herhalde. Lütfen yardım edin ben 4 yıl laptopla ne yapabilirim?
Laptopun okul programlarını kaldırmadığını ve bu yüzden ödevleri yapamadığını söyle.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Kardeşim kendi paranla al dicem de senin yaşındaki biri nerede çalışabilir ki. Çalışsa bile dişük ücret alır.

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Bi sen biliyon zaten biz bilmiyoduk. Kaç kere ișe girmeyi denedim millet torpille kendi istedigini aliyor. Daha yeni is ilani asilan biyer vardi gecen sene icin konusuyorum direk gittim eleman alinmadiysa beni alin diye. Yarin gel dediler gittim baskasini aldik diye geri gonderdiler mesela. Benim bulundugum yerde de ha demeye is bulunmuyor. Kendim surekli al sat yapip parami cikartiorum zaten. Fakat farkli ihtiyaclarima harciyorum. O yüzden pc icin para kalmiyor.
Haklısın herkes, her yer için durum Aynı değil ben genel olarak konuştum

Top Bottom