Arama sonuçları: *

1. Kangalll

M4A1-S vs M4A4 CS2

Kullanış tarzına göre değişir. Ben smoke içi çok denediğim için a1s daha mantıklı, hem daha ucuz, ct ekonomisinde kuruşun önemi büyük.
  2. Kangalll

Üniversitede sevdiğim kız

"Eski sevgilim evlenmiş, çocuk yapmış. Kesin beni kıskandırmak için yapıyor" gibi olmuş. Kardeşim kızların yaptığı şeyi beni kıskandırmak için yapıyor gibi düşünme üzülürsün. Eğer sinyal alıyorsan muhabbeti ilerletmeye bak, emin olursan açılırsın.
  3. Kangalll

CS:GO kasa satmak haram mı?

Aslında bu soru Nihat Hatipoğlu Ramazan Programı'nın açılış sorusu olabilirdi, yanlış yerde harcamışsın.
  4. Kangalll

🗳 OYLAMA 🗳 - Yakın arkadaştan sevgili olur mu?

Bu soruyu soruyorsan zaten onu yakın arkadaşın olarak değil farklı bir şey olarak kodlamışsındır zihninde.
  5. Kangalll

Bugün Benim Doğum Günüm.

Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, umarım senin için mutlu bir yıl olur.
  6. Kangalll

cs'de birisi kimlik bilgilerime ulaştı ne yapmalıyım?

Bilgilere ulaşmak kadar kolay bir şey yok, sağ olsunlar her yere bilgilerimizi sattılar. Geçen yıl gazetecinin biri kimlik bilgilerimizin hepsini çalmışlar diye haber yaptı kimse inanmadı, sonra Cumhurbaşkanının kimlik bilgilerine bile ulaşılabiliyor diye haber yapınca gazeteciyi tutukladılar...
  7. Kangalll

Evin çatısına kedi girdi, nasıl kovabilirim?

Ders çalışmak için köye geldim, gündüz full çalışıyorum, toplam 4-5 saat uyuyorum ama gece tam uyuyacağım sırada kendi miyavlamaya başlıyor, tavan ahşap ve ahşabı tırmalamaya başlıyor, bu 3 saat falan sürüyor ve gece 1,2 saat ya uyuyorum ya uyuyamıyorum. Bu kediyi nasıl kovabilirim, kedinin...
  8. Kangalll

Kedim Kabloları Isırıyor Yardım

Üniversitede ev arkadaşım eve kedi alalım diye tutturmuştu, çok şükür komşunun kendisi internet kablosunu kopardı da vazgeçti bu sevdadan. Duvar üstü plastik kaplamalar belki işe yarar ama ne kadar kaplayabileceksin orası soru işareti, bence pitbulların ağzına takılan kafesten kedinin ağzına da...
  9. Kangalll

Alfa kurt VS Kangal Köpeği

Kangal gerçekten çok sağlamsa teke tek bir boğuşmada sağ çıkabilir, daha önce kangal ve kurt boğuşmasına şahit oldum, köpeğin ayağını resmen biçmişti. O kadar zararla kurtulduğu için çok sağlam köpek demiştik. Yani iş çok şansa kalmadıysa teke tekte kangalın galip gelme şansı çok düşük.
  10. Kangalll

Microsoft store'dan 1 ay ücretsiz game pass aldım ama xbox ta görünmüyor.

selam arkadaşlar, yeni pc aldım 3 ay önce, microsoft store'da pc ye dahil 1 ay ücretsiz game pass gördüm ve aldım ama xbox a girdiğimde hiçbir değişme yok halen satın alma seçeneği geliyor. Bir çözüm öneriniz var mı?
  11. Kangalll

Kaval önerisi

Merhaba arkadaşlar, müzik aleti olarak kaval almayı düşünüyorum ama kaval hakkında bir bilgim yok. Neyden yapıldığı, türü, dilli dilsiz oluşu gibi konularda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Top Bottom