Neler Yeni

Üniversitede sevdiğim kız

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bu tür belirsizliklerde ancak belirsizlik ile karşılık verebilirsin. Kızla sadece flörtleş ve başkalarıyla da konuşuyormuşsun izlenimi ver.
Ben mesela zamanında sevgilimle daha flörtken hikayeme çiçek falan atıyordum kendini özel hissetmemesi için. Bu sayede benim için ekstra çaba verebildi. Tabii bu durum sadece ilgi duyuyorsa veya seni avcunda tutmak istiyorsa geçerli.
Eğer avcunda tutmak istiyorsa da işte bu yüzden konuştuğun başka insanlar da varmış gibi gösterip kendine öyle empoze edeceksin ki herhangi bir kötü ihtimalde çok afallama diye.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Hoşlanman onunla mutlu olacağın anlamına gelmiyor.
Tabi öyle sadece yüzüne bakaraktan ben aşığım demedim ama beni çeken kısmı kafa dengi olması o yüzden kopamıyorum tam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tür belirsizliklerde ancak belirsizlik ile karşılık verebilirsin. Kızla sadece flörtleş ve başkalarıyla da konuşuyormuşsun izlenimi ver.
Ben mesela zamanında sevgilimle daha flörtken hikayeme çiçek falan atıyordum kendini özel hissetmemesi için. Bu sayede benim için ekstra çaba verebildi. Tabii bu durum sadece ilgi duyuyorsa veya seni avcunda tutmak istiyorsa geçerli.
Eğer avcunda tutmak istiyorsa da işte bu yüzden konuştuğun başka insanlar da varmış gibi gösterip kendine öyle empoze edeceksin ki herhangi bir kötü ihtimalde çok afallama diye.
Evet bu taktiği uyguluyorum çapkın gibi davranıyorum arada bi benle konuşmasının sebebi bence bu taktiğin dediğin gibi işe yaraması 😀👌onun harici gizemli takılıyorum pek kendimden bahsetmem onun biraz bahsetmişliği var

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Semih Aydın
Kız muhtemelen flört et, takıl devam et kızı.
Arada bi ilgisiz kalıyordur sana düşüyordur.
Sende takılma olayına girmediğin için istediğini alamayıp nextliyordur.
Sonra yine ilgisiz kalıp yine sana düşüyordur.
S-et

Existentia

80+ Silver
Olum kimse demiyor mu açılma çıkma teklifinin devri bitti vakit geçirdikçe samimiyet artıyorsa olur artmıyorsa olmaz ayrıca anlattıgınız kadar hanımefendi biraz gel gitli çok düşmeyin hocam keyfinize bakın

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Kız muhtemelen flört et, takıl devam et kızı.
Arada bi ilgisiz kalıyordur sana düşüyordur.
Sende takılma olayına girmediğin için istediğini alamayıp nextliyordur.
Sonra yine ilgisiz kalıp yine sana düşüyordur.
S-et
Aslında ilgisi vardı bana karşı ama dediğim 1 aylık o tatil döneminde wp üzerinden derstir okuldur vs konu açıp flörtleşmeye çalıştım ama wp'den sildi beni sanırsam ya da ben anlayamadım. Beni engellediğini değilde sildiğini nasıl anlarım? Bunu anlamanın bir yolu var mı?

Olum kimse demiyor mu açılma çıkma teklifinin devri bitti vakit geçirdikçe samimiyet artıyorsa olur artmıyorsa olmaz ayrıca anlattıgınız kadar hanımefendi biraz gel gitli çok düşmeyin hocam keyfinize bakın
Samimiyeti yavaş yavaş arttırmaya çalışıyordum final sınavlarıda geçiyordu tam o dönemde artık ondan hoşlandığımı söyleyecektim ama birden ilgisini kesti wp'den çıkardı beni sanırsam tam emin değilim pp kayboldu ve bir dahada hikayelerime bakmadı ondan sonra bende bir şey yazamadım. Öyle böyle o 1 aylık tatil geçti bahar dönemi açıldı kız tekrardan naber falan demeler ya da beni güldürmeye çalıştı bir kaç kez. Kafamı çok karıştırdı yani ne yapacağımı anlayamadım bir türlü.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,940
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar sizlerden bu konuda bir akıl almak istiyorum. Ünide bir kız var ve benden biraz biraz hoşlandığını düşünüyorum ancak arada bi sevgilimle konuşmam lazım gibisinden arkadaşlarıyla konuşuyo ancak sevgilisinin olmadığını biliyorum (1 aylık ara tatilde yapmış olabilir) acaba beni kıskandırmak için falan mı söylüyor anlamadım neyse asıl konuya gelecek olursam bu kıza artık açılmak istiyorum 1. Dönem açılacaktım yapamadım whatsapp dan yazışıyorduk iyi gidiyordu ilk dönemde aslında ama sonradan pp si gitti ve attığım hikayeleri görmüyordu dedim beni sildi galiba bende saldım ama şimdi 2. Dönemde bana tekrardan ilgi göstermeye başladı kafam karıştı yani baya. Maddi durumlar, okul notlarımın etkilenmesi vs. problemler yüzünden kıza açılmalı mıyım bilemedim. Sınıftada bir önünde oturuyorum eğer reddetse bir şey olsa arkadaşlarıyla beraber bu döneme kadar alay konusu olurum tahminen. Uzun yazdım biliyorum ama sizce ne yapmalıyım? Diğer sınıflardan bul
Açılırsan muhtemel alacağın cevap seni arkadaşım olarak görüyorum olacak bu böyledir.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Arkadaşlar sizlerden bu konuda bir akıl almak istiyorum. Ünide bir kız var ve benden biraz biraz hoşlandığını düşünüyorum ancak arada bi sevgilimle konuşmam lazım gibisinden arkadaşlarıyla konuşuyo ancak sevgilisinin olmadığını biliyorum (1 aylık ara tatilde yapmış olabilir) acaba beni kıskandırmak için falan mı söylüyor anlamadım neyse asıl konuya gelecek olursam bu kıza artık açılmak istiyorum 1. Dönem açılacaktım yapamadım whatsapp dan yazışıyorduk iyi gidiyordu ilk dönemde aslında ama sonradan pp si gitti ve attığım hikayeleri görmüyordu dedim beni sildi galiba bende saldım ama şimdi 2. Dönemde bana tekrardan ilgi göstermeye başladı kafam karıştı yani baya. Maddi durumlar, okul notlarımın etkilenmesi vs. problemler yüzünden kıza açılmalı mıyım bilemedim. Sınıftada bir önünde oturuyorum eğer reddetse bir şey olsa arkadaşlarıyla beraber bu döneme kadar alay konusu olurum tahminen. Uzun yazdım biliyorum ama sizce ne yapmalıyım? Diğer sınıflardan bul kız mı yok derseniz daha kendi sınıfımda ki kızla adam akıllı konuşamadım ki başka bilmediğim bir sınıfta bir kızla ne konuşacağım?
Hocam bu ilgi gösterip çekmeyi tekrar yaparsa dikkatli ol güçlü bir manipülasyon tekniğidir. Bağımlı olursun benden demesi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
Hocam bu ilgi gösterip çekmeyi tekrar yaparsa dikkatli ol güçlü bir manipülasyon tekniğidir. Bağımlı olursun benden demesi
Bunu ona bende uyguluyorum hocam ağırdan satıyorum kendimi o uyguluyorsa bende uygularım mantığıyla 😀

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
Hitit üniversitesi büro yönetimi okuyorum önlisans kızda aynı bölümde aynı sınıfta.

Güzelliği ayrı kafa dengi olması beni kendisine çekiyor işte o yüzden tamamen bırakamıyorum.
"Güzelliği ayrı kafa dengi olması beni kendisine çekiyor işte o yüzden tamamen bırakamıyorum." NO,NO,NO aynısını yaşadım yakın zamanda.
Kızı denedim test ettim ve beni yedekte tuttuğunu anladım. Ondan sonra eskisi gibi samimi davranmadım peşinden koşmadım. Şimdi iyi ki yapmışım diyorum. Çünkü, geceleri onu düşünüp uyku tutmuyordu, kendimi yiyip bitiriyordum. En son kendime şunu dedim önemli olan sensin bir kız için kendini bu kadar değiştirme dedim. Şu an harika hissediyorum.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
"Eski sevgilim evlenmiş, çocuk yapmış. Kesin beni kıskandırmak için yapıyor" gibi olmuş. Kardeşim kızların yaptığı şeyi beni kıskandırmak için yapıyor gibi düşünme üzülürsün. Eğer sinyal alıyorsan muhabbeti ilerletmeye bak, emin olursan açılırsın.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Serdar BULUT
"Güzelliği ayrı kafa dengi olması beni kendisine çekiyor işte o yüzden tamamen bırakamıyorum." NO,NO,NO aynısını yaşadım yakın zamanda.
Kızı denedim test ettim ve beni yedekte tuttuğunu anladım. Ondan sonra eskisi gibi samimi davranmadım peşinden koşmadım. Şimdi iyi ki yapmışım diyorum. Çünkü, geceleri onu düşünüp uyku tutmuyordu, kendimi yiyip bitiriyordum. En son kendime şunu dedim önemli olan sensin bir kız için kendini bu kadar değiştirme dedim. Şu an harika hissediyorum.
Pek umursamıyorum şu 2 gündür bana doğru arada bi bakıyor ama ben kendimi yiyip bitireceğime tamamen bırakmak benim için daha iyi olacak dediğin gibi.

"Eski sevgilim evlenmiş, çocuk yapmış. Kesin beni kıskandırmak için yapıyor" gibi olmuş. Kardeşim kızların yaptığı şeyi beni kıskandırmak için yapıyor gibi düşünme üzülürsün. Eğer sinyal alıyorsan muhabbeti ilerletmeye bak, emin olursan açılırsın.
Hayır öylede değil ama yukardaki arkadaşın dediği gibi yedekte tutuyor olabilir beni o yüzden bırakmaya karar verdim 2 gündür iyice ilgisiz davranmaya başladım bilerekten ve pek takmamaya çalışıyorum kendime odaklanmaya çalışıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,246
Üyeler
141,957
Son üye
AlpEren.55
Top Bottom