Neler Yeni

Üniversitede sevdiğim kız

NZXT

80+ Bronze
Gerçek aşkı bulduğunu zannetsen ve sevgili olsan ama o gerçek aşkın değilse ne yapacaksın
Ben hissederdim gerçek aşkın geldiğini. Ben senin ileride üzülmemen için mesaj atıyorum insanı bir süreden sonra çok üzüyor aşk. Yoruluyorsun, bitmişlik sendromu başlıyor bir süre sonra. Son dalımda bittiğine göre benim söyleyeceklerim bu kadardı seçim senin ben geçde olsa fark ettim bazı şeyleri. İşin olsun ondan sonra bu işlere bak ben çok dersimi ektim karı kız için şuanki performansımın 3 katını net yapardım ilişki işine girmeseydim. Hem derslerin hem kişiliğini bozuyor insanın aşk.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
konudan bağımsız hangi üni hangi bölümde okuyorsunuz kız hangi bölümde?
Hitit üniversitesi büro yönetimi okuyorum önlisans kızda aynı bölümde aynı sınıfta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kardeş tavsiyesi verebilirim sana. Asla kesin konuşmuyorum fakat bu 10 numara 4 4lük kızların geneli adamı yıkar. Çünkü gözü sende olmaz gözü başkasındadır fakat gözü olan çocuğu kıskandırmak için seni kullanır tecrübeyle sabittir. Çok kız darbesi yedim ve yemin ettim gerçek aşkı bulacağım zamana kadar sevgili yapmayacağıma. Boşver bana kalırsa hayatına bak. Yok onun süsü için kolye al yok bilmem biri ona bakmış kavga et fln. Çok yaşadım.
Güzelliği ayrı kafa dengi olması beni kendisine çekiyor işte o yüzden tamamen bırakamıyorum.

NZXT

80+ Bronze
Hitit üniversitesi büro yönetimi okuyorum önlisans kızda aynı bölümde aynı sınıfta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzelliği ayrı kafa dengi olması beni kendisine çekiyor işte o yüzden tamamen bırakamıyorum.
Ben ne güzel kızlarla çıktım sevgili oldum. Fakat hepsi boşmuş biri aldattı biri beni kandırdı 4 ay boyunca. Ama genelleme yapmak doğru olmaz ama ben olsam girişmezdim o işlere. Bir Winston slender blue eşliğinde yazdım bu satırları.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Ben ne güzel kızlarla çıktım sevgili oldum. Fakat hepsi boşmuş biri aldattı biri beni kandırdı 4 ay boyunca. Ama genelleme yapmak doğru olmaz ama ben olsam girişmezdim o işlere. Bir Winston slender blue eşliğinde yazdım bu satırları.
Benimkiside biraz şımarıklık gibi zaten. En iyisi dediğin gibi bu işlerle uğraşmamak ama ilerde pişman olacağım gibi geliyor keşke deseydim gibisine hani ilerlemesede, bıraksada ya da reddetsede bunu denedim olmadı derim geçerim diye düşünüyorum.

melidoas6

80+ Silver
Ben hissederdim gerçek aşkın geldiğini. Ben senin ileride üzülmemen için mesaj atıyorum insanı bir süreden sonra çok üzüyor aşk. Yoruluyorsun, bitmişlik sendromu başlıyor bir süre sonra. Son dalımda bittiğine göre benim söyleyeceklerim bu kadardı seçim senin ben geçde olsa fark ettim bazı şeyleri. İşin olsun ondan sonra bu işlere bak ben çok dersimi ektim karı kız için şuanki performansımın 3 katını net yapardım ilişki işine girmeseydim. Hem derslerin hem kişiliğini bozuyor insanın aşk.
Geçte olsa anlamışsın en azından. Benim böyle bir sorunum yok olacağını da zannetmiyorum şahsen. Bir kıza ilgi vermekle vs uğraşamam zaten öyle biride yok. Netlerin konusunda daha zamanın var...

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

NZXT

80+ Bronze
Geçte olsa anlamışsın en azından. Benim böyle bir sorunum yok olacağını da zannetmiyorum şahsen. Bir kıza ilgi vermekle vs uğraşamam zaten öyle biride yok. Netlerin konusunda daha zamanın var...
9 ve 10. Sınıf dönemim çok kız ilişkileriyle dolu geçti ama olan zamanımdan oldu. Hepsiyle ayrıldım kızların amacı ilişki değil eğlenmek bildiğin. 11. Sınıfta ilişkiler yüzünden bir süre boşluğa düştüm ve uzun süre uzaklaştım herşeyden. Şimdi 12 oldum zar zor toparlıyorum kendimi harbiden aşk insanı bitiriyor maddi manevi. Mühendislik kazanmayı düsünüyorum fakat netler dalgalı hala. Hayırlısı bakalım umarım konu sahibide pişman olmaz ben gibi.

melidoas6

80+ Silver
9 ve 10. Sınıf dönemim çok kız ilişkileriyle dolu geçti ama olan zamanımdan oldu. Hepsiyle ayrıldım kızların amacı ilişki değil eğlenmek bildiğin. 11. Sınıfta ilişkiler yüzünden bir süre boşluğa düştüm ve uzun süre uzaklaştım herşeyden. Şimdi 12 oldum zar zor toparlıyorum kendimi harbiden aşk insanı bitiriyor maddi manevi. Mühendislik kazanmayı düsünüyorum fakat netler dalgalı hala. Hayırlısı bakalım umarım konu sahibide pişman olmaz ben gibi.
Dalgalanması normal yayından yayına değişir ayt sabittir umarım. Çok takma kafana üniversiteye geçince daha çok çalışıyorsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,943
İsim
tümen dağ
Özet :İlk senle konuşmuş sonra başkasını bulmuş yalnız kalınca yine sana yanaşıyor.
Screenshot_20240223_235409_Chrome.jpg

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Özet :İlk senle konuşmuş sonra başkasını bulmuş yalnız kalınca yine sana yanaşıyor.
Sevgilisi var mı yok mu hiç anlamadım kıskandırmak için mi söylüyor yoksa ciddi mi anlamadım bir türlü. Tam önünde oturduğum için bana duyurma ihtimali yüksek bilemedim ama bana baktığını hissediyorum sürekli yani ne yapmamı istiyor anlayamadım. Reklamda iyimiş :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,943
İsim
tümen dağ
Sevgilisi var mı yok mu hiç anlamadım kıskandırmak için mi söylüyor yoksa ciddi mi anlamadım bir türlü. Tam önünde oturduğum için bana duyurma ihtimali yüksek bilemedim ama bana baktığını hissediyorum sürekli yani ne yapmamı istiyor anlayamadım. Reklamda iyimiş :D
Kendine odaklanmaya gayret göster
Olursa olur be abeğ

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ad
Hoşlanman onunla mutlu olacağın anlamına gelmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,684
Üyeler
142,791
Son üye
ozcancengiz
Top Bottom