Arama sonuçları: *

1. Kartal34

bu pc ne kadar eder arkadaslar

1200-1500 arasına gider bence.
  2. Kartal34

4k UHD Televizyon ve Tv Box

Samsung Qled serisinden bir Smart TV kullanıyorum. Zaten kendisi günlük işler için her türlü akıllı özelliği sağlıyor. İnternete girme, Netflix, YouTube vs her şey var. Android TV Box niye gerekli onu anlamadım 😀
  3. Kartal34

Maks 3K ya Camasır Makinesi almak.

Bu arada enerji sınıfları değişti. A enerji sınıfı şuan çok üst bir seviye. C veya B olsa yeter yeni sınıflandırmaya göre. Hatta D bile alınabilir. Grundig iyi diye biliyorum, Vestel de iyidir bana göre, bizi hiç pişman etmedi.
  4. Kartal34

Maks 3K ya Camasır Makinesi almak.

LG olarak en ucuz bu var. Yani LG yi boşverin bence, bütçe LG için çok düşük. https://ty.gl/jc40grkc5i
  5. Kartal34

Playstation 5 için televizyon önerisi

İlk sayfada belirtmiştim durumu. Konu sahibine 60Hz ve 120Hz iki model önerdim. 120Hz olan bütçeyi biraz aşıyor ama fark edecekse belki alabilirim gibi bir şey dedi konu sahibi. Bundan sonrası konu sahibinin tercihi, attığım iki model de gayet iyi bence.
  6. Kartal34

60Hz panele HDMI 2.1 koymuyorlar zaten. Bahsettiğim HDMI 2.1 modellerin 4K 120Hz paneli var.
  7. Kartal34

HDMI 1.4 4K 30FPS veriyor. HDMI 2.0 4K 60FPS veriyor. HDMI 2.1 ise 4K 120Hz desteğine sahip. PS5 için 30Hz berbat bir değer. En az 60Hz alınmalı diye düşünüyorum. 120Hz olursa ise akıcılık daha da iyi olur tabi ama 60Hz de üzecek bir değer değil.
  8. Kartal34

HDMI 2.1 panel de destekliyorsa 4K 120Hz görüntü almanı sağlar. PS5 bazı oyunlarda 120FPS desteğine sahip. Bu oyunlarda görüntü 120Hz ekranda hissedilir biçimde akıcı olur. Farkı temel olarak bu. 2.0 da yeterli olur tabi, onunla da 4K 60Hz görüntü aktarımı yapılabiliyor. Tek eksiği 120FPS...
  9. Kartal34

LG de 2.1 girişi var. Bendeki Samsungda 2.1 yok 2.0 var ve büyük ihtimalle attığım samsung modelde de 2.1 yoktur.
  10. Kartal34

Benim attığım LG iyi hem oled ekran hem 120Hz ama dediğiniz gibi çok pahalı. Samsung olanda (emin olmamakla beraber) 1080P 120Hz modu olabilir. Bende eski nesil başka bir Qled TV var ve bilgisayar bağlayıp 1080P seçince 120Hz oluyor tazeleme.
  11. Kartal34

50” Qled TV çok iyi olur bence...
Top Bottom