Arama sonuçları: *

1. MR EE

Robot Süpürge Önerisi

Evde Xiaomi Mop Pro kullanıyorum yaklaşık 6 aydır. Gayet memnunum. Ben aldığımda F/P idi. Şuan hala öyle mi bilmiyorum ama tavsiye ederimz
  2. MR EE

Vicence Market.com Güvenilir Midir?

Niçin? Önerdiğin başka model var mı?
  3. MR EE

Vicence Market.com Güvenilir Midir?

Kilis’te bi yer. Ne olduğu belirsiz. Benim önüme de aynı reklam düştü.
  4. MR EE

VR Gözlüklerden Anlayan Var Mı?

Selamlar. Ayağımın çamuruyla vr oyunculuğa gireyim diyorum. Fakat bilgi alabileceğim doğru düzgün içerik yok. Oculus quest 2 için niyetlendim. Çok pahalı. Şimdi söyleyeceklerim ne kadar doğru bilmiyorum. Aslında benim güçlü bir vr cihazına ihtiyacım yok. 2070S ekran kartlı bilgisayarım var...
  5. MR EE

Piyasaya tokat atalım. Fiyatları düşürelim.

8700K işlemci ile B450m anakart kombinasyonu çok iyiymiş.
  6. MR EE

İtopya ürünü iade ettirip stok kapattı

Sana iade et dememişler ki. Gelen kargoyu teslim alma demişler. Siparişi iptal etmeden yeni sipariş geçip kendini sağlama aldıktan sonra iptal etmen gerekiyordu.
  7. MR EE

Sizce bu Harley bot alınır mı?

Harley botu uzun yıllar giyersin. Sıcak tutmaz ama.
  8. MR EE

Kargo kaç gün şubede bekletir?

İnşallah sağ salim ulaşmıştır. İyi oyunlar!
  9. MR EE

Amazon kargo yanlış adres yazdım

Satıcıya ulaş kısmından yazabilirsin veya müşteri hizmetlerini ara.
  10. MR EE

(Tepki) Bu Ülkenin İnsanı Ne Zaman Akıllanacak

Vatandaşlıktan çıkarmak mı?
  11. MR EE

D&R internet sitesinden teknoloji alışverişi yapılır mı?

Yapılmaz. Aşırı yavaş kargo süreçleri var. Onun yerine İdefix’ten al. O da bir D&R markası ve aynı ürünler var. Kargo süreci daha hızlı çalışıyor.
  12. MR EE

Ekran Kartsız Sistemim kaç para eder

SSD 200 RAM 500 Kasa+PSU 700 İşlemci + Anakart 1000 3000-3500 lira civarı eder.
  13. MR EE

Gamegaraj Servis Tecrübem

Paylaşman güzel olmuş. Herkes alışverişten bahsediyor ama servis süreci çok az konuşuluyor. Teşekkürler.
  14. MR EE

Hepsiburada ürün iadesi

Hiçbir sorun olmaz diye düşünüyorum.
  15. MR EE

Durmaplay random vip steam key alınır mı ?

Durmaplay için değil genel konuşuyorum. Hiç bulaşma valla. İndirimli oyun görürsen al. Yok ramdom oyun keyiymiş, random silah skiniymiş hiç girme.
  16. MR EE

Bu tür siteler yayıncılara reklamını yaptırıyorlar. Yayıncıya özel de iyi oyun çıkma ihtimalini arttırıyorlar. Çoluk çocuğun üç kuruş parasıyla oynuyorlar. Hiç bulaşma. 55 liraya tonla güzel oyun alırsın.
  17. MR EE

Random key işi boş kumardır. Çok yüksek ihtimalle bomboş oyunlar çıkar. Paranı kaptırma.
  18. MR EE

Yardım yurtiçi kargo gönderi kodum yok

Telefonunu gönderiye kaydettilerse kargo firmasını ara. Sistemde görürler.
  19. MR EE

İTOPYADAN KESİNLİKLE UZAK DURUN

İade edilir elbet. Koca firma kimsenin parasını aba altı etmez yani. Sakin olun biraz. Şirketlerde bu tür iade işleri sancılı olur. Öyle şıp diye para iadesi almak zordur. Önce muhasebeye gider, işleme alınır, oradan onay çıkar vesaire.
  20. MR EE

İTOPYADAN KESİNLİKLE UZAK DURUN

Sisteme bir anda o kadar insan yüklenince hata olması doğaldır. Araya hafta sonu girmiş, ilk iş günü olan pazartesi paran iade edilmiş. Neyin isyanı ki bu?
Top Bottom