Arama sonuçları: *

1. Margot Robbie

10 Yaşında 55 kiloyum. Obez miyim?

10 yaşında forumu nerden buluyonuz ya 😀 Benim Facebook hesabım bile yoktu
  2. Margot Robbie

☀️ Hangi şehirdesiniz ve hava kaç derece?

Medeniyetin beşiği Konya'dayım 32 gösteriyor ama bozkır sıcağı 38 civarı hissetiriyor.
  3. Margot Robbie

Boyum ve kilom yaşıma göre ideal mi

Senin şu an bişeye ihtiyacın yok çocuksun daha gençlesince güzelleşeceksin o zaman işine yarayacak. Boyun güzel biraz daha uzayabilir canını sıkma bol su içip yürüyüş yap ekmeği makarnayı pilavı azalt
  4. Margot Robbie

2 sene sonra msü ye gireceğim tavsiyeler?

Sınav + bir ton mülakat bilmem ne var, çok seçici oluyorlar. Çünkü Türkiye'den sadece 150 civarı kişi aliyorlar. Daha iki senen var. Sen her zaman normal bir üniversite hayali kur ve onu hedefle. Çünkü Hava Harp'in olmaması olası bir şey.
  5. Margot Robbie

Nefes Alisverisi HK.

1970: İnsanlar 50 yıl sonra neler icat edecek? Hangi sorulara cevap bulacak, uçan arabalar olacak mı? İnsanlık ne hale gelecek? 2022:
  6. Margot Robbie

Yeni Doz Aşıyı Vuruldunuz Mu?

Tamamdır, iyi geceler ❤️
  7. Margot Robbie

Yine anlaşılmamış. Aşı, virüsü bitirmez zaten. Tedbir olur. Aşı olunmazsa on kişi ölür, olunursa bir kişi ölür misal.
  8. Margot Robbie

Türkiye'de ki insanlar cidden problemli ya. Aşıya da laf atmazsın, senin bilim neyine, bilimden anlamıyon onu apaçık görüyoruz da bari yalan yanlış laf atma otur ol aşını işte. Sözüm meclisten dışarı.
  9. Margot Robbie

Yorumu sende gör diye, aynı kişiye cevap vermişsin de pek sonuç alamamışsın, bi de biz deneyelim dedik. Gerçi konu sahibi senmişsin yeni fark ettim. 1659366084 Aşı zaten senin pozitif olup olmamanı engellemez. Aşı olsanda pozitif olabilirsin. Tesadüf eseri sen pozitif olmamışsın, belki oldun...
  10. Margot Robbie

Ne demek gerek yok? Aşı her zaman gereklidir. Profil fotoğrafında kask var. Daha iyi anlarsın belki ondan örnek vereyim. Kask senin kaza yapmanı engellemez, kazadan hasar almamanı engeller. Aşı da öyle, hastalanmanı engellemez ancak en az şekilde hasarla hastalanmanı sağlar ve bu da seni korur...
  11. Margot Robbie

Öyle değil o, belli bir süre geçtikten sonra yenisi olunmalı. Fazla yapılmış olmuyor.
  12. Margot Robbie

4. Dozu Turkovac olucam en yakın zamanda 👍
  13. Margot Robbie

🔒Kalp Krizi Geçirmem Değil Mi?

Kendin için gerçekten endişelensen konu açmak yerine hastaneye kontrole giderdin, bu konudan bir sonuç çıkmayacağını biliyoruz.
  14. Margot Robbie

Perma Yaptırmak Zararlı Mı ❓

Bende merak ettim şimdi, acaba yarısını perma yaptırıp denesek mi?
  15. Margot Robbie

2 Haftada 157 Saat PC Başında Geçirmenin Ne Gibi Olumsuzlukları Olur?

Gece gece insanlık işte
  16. Margot Robbie

Olum ben nerde hata yaptım, bi şeyler ters gitti günde yarım saat olmaz pardon.
  17. Margot Robbie

157 saati görünce fazla sandım da 2 haftada günlük ortalama yarım saat bakmışsın. Bir şey olmaz yani.
  18. Margot Robbie

Gözlerine beline eline koluna bacağına damarlarına beynine yüzüne diz kapağına boynuna ve eklemlerine yazık. 1657923361 Aslında 2 haftada çok bir şey yapmıyormuş, bir zararı olmaz.
  19. Margot Robbie

Kalbi̇n Altinda Göğüste Ağrı?

no ni no ni no ni no niii 🚑🚑🚑🚑 @DOGANALPASLAN 🚑🚑🚑🚑
Top Bottom