Neler Yeni

Yeni Doz Aşıyı Vuruldunuz Mu?

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Anlattığın sorunlar üzücü, ancak bu durum kişinin kendisiyle de alakalı. Üstelik virüs grip falan olmadı, birazcık dünya haberlerini takip eder ve kafanızı Türkiye medyasından çevirirseniz görürsünüz her şeyin gerçek yüzünü.
Virüs eskisi gibi güçlü değil abartmaya gerek yok.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Virüs eskisi gibi güçlü değil abartmaya gerek yok.
Gevşemeye başlarsak kurtulamayız hiç. Üstelik biraz okuyunca global haberleri, virüsün hala evrimleşip mutasyona uğrayıp, anlaması zor bir hale geldiğini ve tedbirleri elden bırakmamak gerektiğini anlarsınız. Maalesef bizim ülkemizde her şey güllük gülistanlık gibi gösterilmeye çalışılıyor ancak durum iyi değil anlattıkları kadar.

ByKayseriLi

80+ Bronze
1 tane bile aşı olmadım olmam da. Bit eniği var bu aşılarda. Son zamanlarda kalp krizinden giden ünlüler ve insanlar çok çoğaldı. Nedense hep kalp krizi. Bir şeyleri tetikliyor bu aşı.

Joker_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Ahmet Özsu
Dün 3. doz aşımı vurundum (16 yaşındayım ve BionTech oldum). Ve bugün inanılmaz bir halsizlik, vücutta sıcaklık, ağrı var. Sizde durumlar ne? Aşı vurundunuz mu, vurunduysanız yan etkisi oldu mu?
Daha hiç vurdurmadım vurdurmayı da düşünmüyorum. (aşı karşıtı değilim linç gelmesin)

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Ne demek gerek yok? Aşı her zaman gereklidir.

Profil fotoğrafında kask var. Daha iyi anlarsın belki ondan örnek vereyim. Kask senin kaza yapmanı engellemez, kazadan hasar almamanı engeller. Aşı da öyle, hastalanmanı engellemez ancak en az şekilde hasarla hastalanmanı sağlar ve bu da seni korur. Gerek yok gibi yorumlar çağ dışı artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

...
Devam eden korona probleminin halen insan kaynaklı olduğunu düşünmek çağ dışı artık ben 3 biontech 1 sinovac aşı oldum daha fazla olma gereği, ihtiyacı duymuyorum zaten bunuda bir zorunluluk gibi dayatma fikrini aklınızdan çıkartmanızda şart çünkü bu işin sonu yok herkes kendi önlemini alıp yaşıyacak artık devletin bu tutumu ile zaten aşı olarak geçiceğini düşünmek kadar saçma bir şey yok... Zaten grip gibi bir şey oldu artık 3 senedir devamda ediyor kışın sakinler gene yazın gene patlar önlem alma sırası insanı, vatandaşı geçti devlet önlem alacak yada bu şekilde yaşamaya devam ediceksin hayat devam etmek zorunda ''maalesef''.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Devam eden korona probleminin halen insan kaynaklı olduğunu düşünmek çağ dışı artık ben 3 biontech 1 sinovac aşı oldum daha fazla olma gereği, ihtiyacı duymuyorum zaten bunuda bir zorunluluk gibi dayatma fikrini aklınızdan çıkartmanızda şart çünkü bu işin sonu yok herkes kendi önlemini alıp yaşıyacak artık devletin bu tutumu ile zaten aşı olarak geçiceğini düşünmek kadar saçma bir şey yok... Zaten grip gibi bir şey oldu artık 3 senedir devamda ediyor kışın sakinler gene yazın gene patlar önlem alma sırası insanı, vatandaşı geçti devlet önlem alacak yada bu şekilde yaşamaya devam ediceksin hayat devam etmek zorunda ''maalesef''.
Yine anlaşılmamış.

Aşı, virüsü bitirmez zaten. Tedbir olur. Aşı olunmazsa on kişi ölür, olunursa bir kişi ölür misal.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Yine anlaşılmamış.

Aşı, virüsü bitirmez zaten. Tedbir olur. Aşı olunmazsa on kişi ölür, olunursa bir kişi ölür misal.
Alabileceğim tedbiri aldığımı söylemişim zaten burdan sonrasının kişisel olduğunu söylemişim ben anlaşılmamış bir şey görmüyorum
Biraz uzun yazmışım gerçi orası ayrı

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Alabileceğim tedbiri aldığımı söylemişim zaten burdan sonrasının kişisel olduğunu söylemişim ben anlaşılmamış bir şey görmüyorum
Biraz uzun yazmışım gerçi orası ayrı
Tamamdır, iyi geceler ❤️

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Vurulmadım

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Gece gece daha fazla yorum yapıp da burada tartışma yaratmayayım, tam anlatamadım ben olayı sanırım. Hala daha grip, kış, devlet falan diyorsun çünkü. İyi geceler deyip geçelim bence.

WhoCares

80+ Silver
amma dert ettiniz milletin aşısını salin size ne abi olan olur olmayan olmaz neyin tartışması bu :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Muhammed
Siz aşı oluyor musunuz ya ben olmadım olmayıda düşünmüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,947
Üyeler