Arama sonuçları: *

1. MaterialEngineer

DA SİSTEM 3 RTX 2060

Hocam resimleri az küçük koyaydın keşke valla gözlerim bozuluyordu :D Oynarsın tabii ki.
  2. MaterialEngineer

GameGaraj r5 2600 rx580 veya 1650s sistem

Anakart ı biostar seç hocam.Gtx 1650s ve ryzen 5 3500x güzel gider.
  3. MaterialEngineer

7400₺ Civarı Anakart ve Sıvı Soğutma hariç Sistem Toplama

Deme öyle bak forumda rtx 2080s satıp rtx3090 almayı düşünenler var 20 k gg.
  4. MaterialEngineer

Olum az eğlenek dedim hemen kızıyonuz :D 1598986059 Sakin aslan sakin :D
  5. MaterialEngineer

Hocam al bi rtx3070 kalanına işlemci ayarlanır diğerlerini de zamanla toplarız :D Yüksek ayarda yardırırsın 1ms monitörde vardır sende şimdi üff.
  6. MaterialEngineer

Bayadır forumda gamegaraj pc öneren görmüyorum

Hocam inno3d nin twinx2 oc modeline göre palit in gp modeli daha iyi bence.İnno3d twinx2 oc palit in dual yani benim kullandığım modeline eşit soğutma konusunda bence.Ancak gp modeller ısınmıyor adam akıllı. 80 e yaklaştığında çıldırıyorum ben rtx2060s de bile bu yüzden uv yaptım şu an 71-72 de...
  7. MaterialEngineer

Hocam ekran kartını palit mi tercih ettiniz yoksa inno 3d mi ? Ben palit öneririm sistemdeki model gp modeli ki soğutması iyidir.
  8. MaterialEngineer

Hocam anakarttan ötürü sorun yaşamadım açıkcası, ssd konusunda ise ben crucial p1 m2 ssd tercih ettim ve testlerini yaptığımda söylenen hız değerlerini verdiğini gördüm, 3 aylık bir süre oldu kullanıyorum hala sıkıntısı yok. Ben rtx 2060s için konuştum hocam zaten palit gtx1660s in ısınmasında...
  9. MaterialEngineer

Hocam ben öneriyorum sistemi kullanan biri olarak.Ekran kartı konusunda soğutmadan çok memnun olmasam da undervolt la çözüme ulaştım zaten sorun yok.F/p anlamında gayet yeterli bir sistem. Gamegaraj sorularınıza anında yanıt veriyor ki bu beni çok memnun etmişti.Sistemle alakalı sorunuz varsa...
  10. MaterialEngineer

GPU Sıcaklık

Hocam aynı model sistemi kullanmaktayım tek fark ekran kartım palit rtx2060 super dual modeli.Ets 2 de yüzde 99 kullanımda maks 77-79 derece gördüm bi ara 80 gördüm kasa fanlarımı ve ekran kartı fan gücümü arttırdım 77 ye geri döndüm.Diğer oyunlara ultra ayarlar iken yüzde 99 kullanımda 75-78...
  11. MaterialEngineer

Egzos fan dönmüyor

Cpb mode diye bir ayar kapattım biostan ama alakası yok diye düşünüyorum.Core boost u kapatmaktı zaten amacım. resimler i atayım dedim yanlış bir bağlantı mı var yoksa benim yapmadığım bir şey mi var ? 1591652281 Hocam başka bir giriş dediğiniz kabloyu takip edemiyorum inanılmaz yapmışlar...
  12. MaterialEngineer

Egzos fan dönmüyor

Hocam açıkcası bugün başladı.Anlam veremedim neye bakmam gerekli söküp takıcam ama anlamıyorum girişlerden filan.
  13. MaterialEngineer

Egzos fan dönmüyor

Edit:Sorun çözdüm konu kapanabilir.
  14. MaterialEngineer

[Çözüldü] GameGaraj ürünlerin kutusunu gönderiyor mu?

Aynen hocam işte dediğim gibi ayrı gönderin demeseydiniz silikonlanmış şekilde gelecekti ramler. 1591346901 İtopyadan para iadesi alana kadar canım çıktı hocam kaç gün aradım adamları 80 kişi sıra bekledim.Gamegaraj a bir sorum olduğunda sitelerinden mesaj yoluyla ya da mail yoluyla rahatlıkla...
  15. MaterialEngineer

hahaha kesinlikle hocam :D Ama hocam şimdi yalan yok müşteri hizmetlerinin bu kadar ilgili olması insana ürün alırken güven veriyor.
  16. MaterialEngineer

Bu silikon konusunda bende bilgi aldım kendilerinden.Biz ramleri silikonlama işlemini sadece asus anakartlarda yapıyoruz dedi müşteri hizmetleri tek çentik olduğu için taşıma sırasında zarar görmesin ramler diye yapıyoruz dediler.Ancak sizin anakartınız biostar olduğu için bu işlemi yapmayacağız...
  17. MaterialEngineer

Sipariş Etmeden Önceki Son Dokunuşlar

Dostum gamegarajdan alma konusunda tereddütün olmasın.Kargom bugün gelmiş şubeye bekliyorum eve teslim için.Kafama takılan her soruyu müşteri hizmetlerine soruyorum direk cevap alıyorum.Gamegarajdan sistem alıp sıkıntı yaşayan yok gibi bir şey bence sistem güzel 500gb m2 ssd takarsanda tadından...
Top Bottom