Neler Yeni

[Çözüldü] GameGaraj ürünlerin kutusunu gönderiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç
Game Garaj'ı zengin ettik forumca :D Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın inşallah. :)
hahaha kesinlikle hocam :D Ama hocam şimdi yalan yok müşteri hizmetlerinin bu kadar ilgili olması insana ürün alırken güven veriyor.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

erhanigga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Erhan Türker
Bu silikon konusunda bende bilgi aldım kendilerinden.Biz ramleri silikonlama işlemini sadece Asus anakartlarda yapıyoruz dedi müşteri hizmetleri tek çentik olduğu için taşıma sırasında zarar görmesin ramler diye yapıyoruz dediler.Ancak sizin anakartınız biostar olduğu için bu işlemi yapmayacağız dediler.Ben yinede ayrı gönderin dedim bakalım sistem gelecek gün içinde bakar güncellerim bu mesajı.
benim anakartım asus ordan aldım not kısmına ramleri ayrı gönderin dedim ayrı kutusunda gönderdiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç
benim anakartım Asus ordan aldım not kısmına ramleri ayrı gönderin dedim ayrı kutusunda gönderdiler
Aynen hocam işte dediğim gibi ayrı gönderin demeseydiniz silikonlanmış şekilde gelecekti ramler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al benden de o kadar. Mükemmeller.
İtopyadan para iadesi alana kadar canım çıktı hocam kaç gün aradım adamları 80 kişi sıra bekledim.Gamegaraj a bir sorum olduğunda sitelerinden mesaj yoluyla ya da mail yoluyla rahatlıkla konuşup cevap alabiliyorum.Bu güvenceyi verirseniz müşteriye o da sizi tercih eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Berkay
Anakartım biostar ve ramleri slikonlamadılar. Kutu olarak bana sadece ekran kartı anakart ve ssd kutusu geldi

Top Bottom