Arama sonuçları: *

1. M

DA-G9 Coil Whine Sorunu Da-G9 Alanlar bir bakabilir mi içeri

Kanka ekran kartı coil whine nedir araştırmanı öneriyorum. Sorun yok kısmet işi.
  2. M

🔥 VOK - 7500F - RTX 4070 Sistem 25.999 TL 🔥

Stok bitti demişler akşamdan. Siz neyi bekliyorsunuz anlamadım?
  3. M

(ANKETLİ) !!! ABDULLAH ÜST DÜZEYE YAKIN HARİKA BİR F/P SİSTEM Gelir mi?

@Abdullah Hacıgül kanka gerekirse 40k felan tutsun ama yeterki gerçek senin takipçin kullanıcın alsın. Al satçılar yüzünden sistemlere ulaşamıyoruz. Kısaca kullanıcıların alabileceği bir sistem olsun. Cansın. Teşekkürler.
  4. M

🔥 VOK - 7500F - RTX 4070 Sistem 25.999 TL 🔥

İmkanı yok kanka. İtopya instagram hesabına bak. Kapıdaki millete sabaha stok mu kalır 😂
  5. M

Cuma Gününe Özel Sistem Çıkacak mı ?

Mağazadaya sabah kaçta gitsek stok olur?
  6. M

1 kredi kartı sahibine 1 ürün gibi. 1700643871 1 adres sahibine 1 ürün gibi:
  7. M

Valla çalışan insanlarız. İssiz yada alsatcı değilizki pc basında stok kovalayalım. Buna bir çözüm bulamadılar. Yazık. Fırsat bulup telefonu elime alıyorum stok bitmis 15 dk ile kaçırmısım. 1 kişi birden fazla alabiliyor mu? Böyle bir şey varsa düzeltilmeli. Mağaza stogu var dıyorlar çalışma...
  8. M

[PC Hocası] | Intel i5-13400F | Gigabyte RTX 4060 Ti 8 GB | (21.999 TL)

Merhaba hocam varsa link atsana toplam yada tek tek. Bende sistem toplayacağım. Banada bir fikir vermiş olursun. Teşekkürler.
  9. M

Modart Yeni Sistem Geliyor 🔥🔥 (ilk mesaj duzenlendi gerekli detaylar orada)

Öyle bir sistem olacaksa seceneklerde en üst seçeneklerde olmalı,ortada. Teşekkürler.
  10. M

Mesela işlemci 5800x3d yapmak istiyorsun seçeneklerden 5700x var. Anakart msi x570s yapmak istiyorum seceneklerde yok. Ben bunu kasdettim.
  11. M

Herkesi mutlu etmek imkansız. Belli kesime hitap edeceğim diyorsan orası ayrı. Nacizane fikrim elinizde imkan varsa bu şekilde sistemler görmek beni ve benim gibileri mutlu eder. Hem sizlerinde perfermanslı sistem kurduğunuzdaki zevk bambaska oluyor , gözlerinizden anlıyoruz bunları :). Ben...
  12. M

Uygun bilgisayarlar olabilir. Bunları görmeye alıştık. Alışılmışın dışında olarak. Kendi bakış açıma göre sadece bir parça odaklı sistemlerden ziyade artık ekran kartı iyi,anakartı iyi ,kasası iyi, işlemcisi iyi , sogutması ve m2ssd iyi komple herşeyi iyi olan sistemlerde görmek istiyorum. Bu...
  13. M

Modart 6750xt Sistem 20k

Neymiş değişiklik?
  14. M

Ana Konu 🔥 Yayında ! Donanım Arşivi Foruma Özel Sistem !

İkamet doğru ama rank kötü. Alana hayırlı olsun:)
  15. M

Abdullah Hacıgül'ün yeni sistemi için parça tahminleriniz neler ?

Pahalı ama ömürlük 😂 eğer rog 3060 gelirse cok duamızı alır Abdullah. Düşük kartları genelde al satcılar stok yapıp alıyor. Hoş bir durum değil. Malum sitelerde sıfır kutulu ama komisyon konulmus fiyatlarıyla dolu ekran kartı görmek mümkün.
Top Bottom