Neler Yeni

(ANKETLİ) !!! ABDULLAH ÜST DÜZEYE YAKIN HARİKA BİR F/P SİSTEM Gelir mi?

Üst düzey indirimli 35-45 k arası F/P sistem görmek istiyor musunuz?

• Oy kullanan toplam üye
    446

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Emre
Valla çalışan insanlarız. İssiz yada alsatcı değilizki pc basında stok kovalayalım. Buna bir çözüm bulamadılar. Yazık. Fırsat bulup telefonu elime alıyorum stok bitmis 15 dk ile kaçırmısım. 1 kişi birden fazla alabiliyor mu? Böyle bir şey varsa düzeltilmeli. Mağaza stogu var dıyorlar çalışma günüme denk geldi. Yani ben bu sartlarda @Abdullah Hacıgül ün topladığı sisteme ulaşamıyorum. (25/30 bin bütçe ile fp bir sistem elindede varsa kardeşim alayım.Özelden iletişim kurabilirsin.)Çözüm bekliyorum. Teşekkürler.
birkaç kişi dışında kimse sistem yayınlandıktan sonra alamadı site çöktü. Ben 18:16 da alabilmiştim öyle söylim 5:30 dan beri siteyi f5 liyordum. Açıksası sistemi 1 den fazla alabilirdim aralıklı stok geliyordu çünki. Çözüm istiyorsun ama 2-3 yıldır bu sistem böyle

Golf 4 R32

80+ Silver
ben 5-10k arası sistem bekliyorum aylardır gelmiyor neden acaba?

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
birkaç kişi dışında kimse sistem yayınlandıktan sonra alamadı site çöktü. Ben 18:16 da alabilmiştim öyle söylim 5:30 dan beri siteyi f5 liyordum. Açıksası sistemi 1 den fazla alabilirdim aralıklı stok geliyordu çünki. Çözüm istiyorsun ama 2-3 yıldır bu sistem böyle
Yazıklar olsun nasıl çözülmez bu sorun.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Emre

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Emre
1 kredi kartı sahibine 1 ürün gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 adres sahibine 1 ürün gibi:
Al satı kafaya koyan adam bu ikisini her türlü halleder. Bunun önüne zor geçilir

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
ahmet ali özmert

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Abdullah abi bizim gibi garibanları sevindir be abi, şöyle 24 Kasım'a Cuma namazından sonra şöyle çok bol stoklu bir sistem,duacın oluruz.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
7800x3d li sistem arayacağınıza kendiniz toplayın daha iyi. Üst seviye sistemde kaliteden kısmak pişmanlıktır. Adamlar F P olarak 50 tane sistem yaptı, aradığınız şey kaliteyse onu kendiniz yapacaksınız. Gskill Trident Z5 veya Kingston Fury Renegade RAM li, Asus Rog veya MSI Carbon, Tomahawk anakartlı, Gaming X veya Asus rog veya Aorus bir ekran kartlı hazır sistem beklemeyin.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
C.S.
kardeşim herzaman aynı kitleye yaplıyor ben arada da benim gibi olan kitleye yapılsın şeklinde öneri veriyorum neden ban atılsınki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

10/1 lik kitleninde sonuçta ihtiyacı var ve az bir kitle değil diye düşünüyorum
Sizin gibi bütçesi yüksek olanlar çok zorlanmazlar. Standart bir f/p sistemi, özelleştirerek istediğiniz hale getirebilirsiniz. Hatta itopya mağazasında bile kendiniz sistem toplayabilirsiniz. O şekilde de indirim yapıyorlar. Ayrıca yine itopya ve benzeri sitelerde üst seviyede toplanmış kasalar var.
Burada önemli olan dar bütçede iyi bir sistem verebilmek. Onu da yapabilen gördüğüm kadarıyla bir elin parmaklarını geçmez.

Noway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
M S
Benim anlamadığım bir algı var bu konuda, Bu kadar bütçeye sahip olan zaten zorlanmaz ya da bu kadar vermişken üstüne şu kadar daha versin.
35k lık sistem 30k ya f/p olarak çıktığında, neden kimse 30 veren 35 e çıksın demiyor?
Arkadaşlar her zaman 5-10 fazlasına teknolojinin hep daha iyisi var. Sizin kafanızdaki psikolojik sınır ile başkasının sınırı farklı olabilir. Bu demek değil ki 40k bütçeye çıkan biri 7-8k yı sokakta bulmuş gibi özelleştirme yapıp istediğini alsın.
Asgari ücretin ufak bir üstü ile alınabilecek sistemlere müthiş saygı duyuyorum, bunlar mevcut ekonomide inanılmaz sistemler oluyor.
Fakat geri kalan sistemler için kimsenin kimseyi ötekileştirmeye hakkı yok.

jhnns

80+
Benim anlamadığım bir algı var bu konuda, Bu kadar bütçeye sahip olan zaten zorlanmaz ya da bu kadar vermişken üstüne şu kadar daha versin.
35k lık sistem 30k ya f/p olarak çıktığında, neden kimse 30 veren 35 e çıksın demiyor?
Arkadaşlar her zaman 5-10 fazlasına teknolojinin hep daha iyisi var. Sizin kafanızdaki psikolojik sınır ile başkasının sınırı farklı olabilir. Bu demek değil ki 40k bütçeye çıkan biri 7-8k yı sokakta bulmuş gibi özelleştirme yapıp istediğini alsın.
Asgari ücretin ufak bir üstü ile alınabilecek sistemlere müthiş saygı duyuyorum, bunlar mevcut ekonomide inanılmaz sistemler oluyor.
Fakat geri kalan sistemler için kimsenin kimseyi ötekileştirmeye hakkı yok.
Kardeşim 40-45 k tutan sistemi 30-35 k ya almak ve üst düzey bi sistem olması bunu istememiz bizimde hakkımız diye düşünüyorum.

Zaten sürekli heryerde 10 k 15 k giriş seviyesi PCler herzaman toplanıyor.

Top Bottom