Neler Yeni

(ANKETLİ) !!! ABDULLAH ÜST DÜZEYE YAKIN HARİKA BİR F/P SİSTEM Gelir mi?

Üst düzey indirimli 35-45 k arası F/P sistem görmek istiyor musunuz?

• Oy kullanan toplam üye
    446

lebron23

80+ Bronze
Bu tarz sistemlerin olayı firmaların ellerinde kalan görece giriş orta seviye parçaları reklam yaparak elden çıkartmak.

Orta üst seviye alan adam zaten parasını verir 3-4k fazla istediği zaman alır. Yok saat 5 miş 5.30 olmuş muş, sürekli f5miş, Sabah 6da mağaza önüne sıraya girmekmiş… uğraşmaz.

En azından ben pc’ye 30 bin üzeri verecek olsam uğraşmazdım.

jhnns

80+
Anket sonuçları belli :) Binlerce insan beklemiyormuş demekki.
binlerce insan bu konuyu görmedi ama şuan anket sonucuna hemen hemen yarı yarıya isteyen bir kitle var anlamına geliyor. saygılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz sistemlerin olayı firmaların ellerinde kalan görece giriş orta seviye parçaları reklam yaparak elden çıkartmak.

Orta üst seviye alan adam zaten parasını verir 3-4k fazla istediği zaman alır. Yok saat 5 miş 5.30 olmuş muş, sürekli f5miş, Sabah 6da mağaza önüne sıraya girmekmiş… uğraşmaz.

En azından ben pc’ye 30 bin üzeri verecek olsam uğraşmazdım.
haklılık payın var kardeşim ama şöyle düşün tek tek 45-50 k tutan sistem 35-40 k ya geliyor harika olmaz mı ve yeni nesil üst seviye bir sistem almış oluruz

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ali
ABDULLAH KARDEŞİM YILLARDIR TAKİP EDİYORUM SENİ, SENİN KATKIN OLAN BİR SİSTEM ALMAYI ÇOK İSTİYORUM ANCAK HERZAMAN GİRİŞ SEVİYE BİR F/P OLARAK HAZIR SİSTEMLER SUNULUYOR.

BU KASIM AYI İNDİRİMLERİ GEÇMEDEN LÜTFEN;

YENİ NESİL AM 5 İŞLEMCİLİ, RX 7800 VB. 16 GB 256 BİTLİK EKRAN KARTLI, 1-2 TBLIK YENİ NESİL M2 SSD'Lİ, DDR 5 RAMLİ VE YENİ NESİ GİRİŞ SEVİYESİ OLMAYAN DDR5 Lİ VE YÜKSEK ÇİP SETLİ ANAKARTI OLAN. 30-40 K ARASI HARİKA BİR F/P SİSTEM HAZIRLARMISIN BU ŞEKİLDE BİR SİSTEME BENİM GİBİ DÜŞÜNEN BİNLERCE ARKDAŞIMIZIN İHTİYACI VAR.
GEREĞİNİ SAYGILARIMLA RİCA EDERİM.

NOT: GÜZEL ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.
Amd ekran kartlı değilde rtx kartlı ekran kartını bende çok bekliyorum. Gelen bütün sistemler giriş seviyesi. Keşke orta-üst düzeyde gelse diye uzun zamandır bekliyorum. Umarım sesimizi duyar yapar. Öyle aşırı indirimli de olmasın. O şekilde olunca al satçılar yüzünden alamıyoruz. Normal fiyatı olsun yeter.

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ali
binlerce insan bu konuyu görmedi ama şuan anket sonucuna hemen hemen yarı yarıya isteyen bir kitle var anlamına geliyor. saygılar

haklılık payın var kardeşim ama şöyle düşün tek tek 45-50 k tutan sistem 35-40 k ya geliyor harika olmaz mı ve yeni nesil üst seviye bir sistem almış oluruz
İşte o kadar indirim güzel olmuyor kardeşim. Bu seferde al satçılara yarıyor bu sistemler. 35 k ya aldıkları sistemi ertesi gün 40 k ya koyarlar. Bizim amacımız biz de alabilelim. Öyle ahım şahım indirim olmasın. Makul fiyatlara da razıyız.

lebron23

80+ Bronze

Tabii o bütçeye de sistem çıksa çok güzel olur da firmalar, yayıncılar hep kendini düşünüyor. O tarz sistemler bunlar kadar reklam da yaptırmıyor ondan dolayı. Yoksa keşke çıksa isteyen makul fiyatlara alsa sistemleri

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Evren avcı
bütçem olsa tabii ki isterim üst düzey kartların fiyatıda şişmiş durumda. özellikle 4070ti sistem kesinlikle görmek isterdim.

Aykut D.

80+ Gold
ABDULLAH KARDEŞİM YILLARDIR TAKİP EDİYORUM SENİ, SENİN KATKIN OLAN BİR SİSTEM ALMAYI ÇOK İSTİYORUM ANCAK HERZAMAN GİRİŞ SEVİYE BİR F/P OLARAK HAZIR SİSTEMLER SUNULUYOR.

BU KASIM AYI İNDİRİMLERİ GEÇMEDEN LÜTFEN;

YENİ NESİL AM 5 İŞLEMCİLİ, RX 7800 VB. 16 GB 256 BİTLİK EKRAN KARTLI, 1-2 TBLIK YENİ NESİL M2 SSD'Lİ, DDR 5 RAMLİ VE YENİ NESİ GİRİŞ SEVİYESİ OLMAYAN DDR5 Lİ VE YÜKSEK ÇİP SETLİ ANAKARTI OLAN. 30-40 K ARASI HARİKA BİR F/P SİSTEM HAZIRLARMISIN BU ŞEKİLDE BİR SİSTEME BENİM GİBİ DÜŞÜNEN BİNLERCE ARKDAŞIMIZIN İHTİYACI VAR.
GEREĞİNİ SAYGILARIMLA RİCA EDERİM.

NOT: GÜZEL ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.
Abdullah daha çok bütçe odaklı 15 25k arası çalışıyor technopatta yüksek ama overpriced hazır sistemler oluşturuyor indirim kovalayarak toplamak daha mantıklı.

jhnns

80+
Tabii o bütçeye de sistem çıksa çok güzel olur da firmalar, yayıncılar hep kendini düşünüyor. O tarz sistemler bunlar kadar reklam da yaptırmıyor ondan dolayı. Yoksa keşke çıksa isteyen makul fiyatlara alsa sistemleri
Abdullah kardeşimiz talebi görürse elinden geleni yapacağını düşünüyorum gerçekten sadece kendini değil izleyenlerini de düşünüyor güzel işler yapıyor şimdi sıra üst düzey yeni nesil f/p sistemlerinde

HCG56

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Harun Can
Rtx 4070 ve üstü ddr5 li sistem Bekliyoruz 30k -45k arası hazır sistem bizim gibi üst düzey f/p isteyen bir sürü kişi var umarım itopya iş birliğiyle güzel bir sistem çıkarırsın Kasım ayı bitmeden Abdullah abi

jhnns

80+
Rtx 4070 ve üstü ddr5 li sistem Bekliyoruz 30k -45k arası hazır sistem bizim gibi üst düzey f/p isteyen bir sürü kişi var umarım itopya iş birliğiyle güzel bir sistem çıkarırsın Kasım ayı bitmeden Abdullah abi
kardeşim bekliyoruz sesimizi duyuracaz inşallah ne kadar çok böyle düşünen kişi varmış :)))

HCG56

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Harun Can
kardeşim bekliyoruz sesimizi duyuracaz inşallah ne kadar çok böyle düşünen kişi varmış :)))
Eyw Kardeşim Cansın, Çoğu kanal bu sene 4060 veya 4060ti hazır sistem almak isteyenlere Baya İyi sistemler Çıkardı, Kimisi Aldı Mutlu Oldu, Kimisi üzülerek söylüyorum alamadı veya bütçeleri yetmedi, sağlık olsun İnş Aradıkları sistemleri bulup alabilirler. Bunun Dışında Bizim Gibi üst seviye bekleyenler Umduklarını bulamadı malesef Ya çıkan sistem parasına Değmedi Yada DDR4 sistem çıktı Güzel bir Rtx 4070 veya daha üstü ekran Kartlı, Ddr5, f/p Hazır sistem Bekliyoruz işlemci AMD Veya Intel de olur
Bahtımıza ne çıkarsa

Top Bottom